Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Tops / Bottoms' που ξεκίνησε από το μέλος Astrovroxi, στις 13 Νοεμβρίου 2010.

  1. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Αλλη μια φαντασιωση (ελπιζω οχι και τοσο ανεκπληρωτη..) ειναι να καταφερουμε να αποκτησουμε καποια στιγμη το δικο μας dungeon με τον Κυριο μου  

     

    Θα το κανουμε (αφου ξερεις ποσο τρελη ειμαι..χαχαχα), απλα θα παμε λιιιιιιγο φυλακουλα μετα (σιγα, θα κανουμε τις καλυτερες γνωριμιες εκει μεσα!   )
     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Συγνώμη που στο χαλάω, αλλά η φωτογραφία που έβαλες, παρά είναι kitsch για τα γούστα μου. Ένα απλό δωμάτιο φτάνει και περισσεύει. Άρα, ανεκπλήρωτη σαν φαντασίωση δεν θα μείνει.

    Ως προς το Παλάτσο, να το δεις θα σε πάω λίαν συντόμως. Αλλά για να εκπληρώσουμε την δική μου φαντασίωση, μάλλον πρέπει να γίνω στ' αλήθεια το Θεός ( βρε ποιος την μαμεί την φυλακούλα. Είναι καιρός που θα ήθελα να την δω και από την άλλη πλευρά χαχα.      )
     
    Last edited: 17 Νοεμβρίου 2016
  3. espimain

    espimain Contributor

    Τον βάζεις να σκάβει στη παραλία, για να τα μαζέψει μόνος του.
     
  4. rosenrot

    rosenrot Regular Member

    Να προσφέρω το λαιμό μου στον Κόμη Δράκουλα..  

    (σκηνή απ τη σειρά penny dreadful *recommended* )

     
     
  5. milgeo69

    milgeo69 Regular Member

    Ετερμάτισες!  
     
  6. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Αυτό με τον Κόμη Δράκουλα.....αχχχχ.......βασικά σε βαμπίρ (σε αυτον που απεικονίζεται παρακάτω, Lestat, Queen of the Damned).....οχι απαραίτητα στον Δράκουλα.....συμβιβάζομαι δλδ

     
     
  7. SAP

    SAP Premium Member Contributor


    φυλακή για ποιο λόγο; ποιο νόμο παραβιάζει;
     
  8. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Χμμμ , να κάνω όλες τις φαντασιώσεις μου αληθινές...
     
  9. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    μαλλον αυτον που λεει κατι για ενοπλη ληστεια σε τραπεζα...
     
  10. G_E

    G_E Contributor

    Σας ζηλεύω. Εγώ δυσκολεύομαι πια να βρω νέα φαντασίωση. Πλέον εκπληρώνω φαντασιώσεις γυναικών. Είναι κι αυτό ενδιαφέρον.

    ΥΓ. Α ναι. φαντασιώνομαι οτι οι πολιτκοί είναι στο Συνταγμα δεμένοι και γυμνοί και ο κόσμος περνάει και τους φτύνει.
     
    Last edited: 22 Νοεμβρίου 2016
  11. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    βαλε και κανα δυο μεταλλικές σφήνες κωλου και κανα δεκάρια μεταλλικό μανταλάκια ( για τους πολίτικους παντα ) και παίρνω μερος στην παρτουζα αδερφε..
     
  12. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Να ζω σε κελί φυλακής που θα έχει χτιστεί εντός σπιτιού της Κ μου.