Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Tops / Bottoms' που ξεκίνησε από το μέλος Astrovroxi, στις 13 Νοεμβρίου 2010.

  1. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

  2. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Να τρώω ό,τι θέλω χωρίς να παίρνω γραμμάριο.
    Κι όποιος προλάβει να μου πει ότι αυτή δεν είναι ερωτική φαντασίωση... απλώς δεν καταλαβαίνει τον πόνο μου!
     
  3. Christos_89

    Christos_89 New Member

    Σε καταλαβαίνω απόλυτα αγαπητή μου. Είναι κάποιοι τυχεροί που το έχουν αυτό το προνόμιο. Μπορεί να μην είναι ερωτική αλλά το φαγητό αποτελεί μια φαντασίωση από μόνη της.
     
  4. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Ώπα κοπέλια μπες στην σειρά για αυτήν την φαντασίωση!!!
          
     
  5. Emily adams

    Emily adams New Member

    Όλοι έχουμε φαντασιώσεις που θα θέλαμε να κάνουμε πράξη αλλά για οποιοδήποτε λόγο δεν τα έχουμε καταφέρει. Η δική μου ανικανοποιητη φαντασίωση είναι η αιωριση. Για πείτε την δική σας
     
  6. Harry Demos

    Harry Demos Υγεία, επικοινωνία, επανάληψη.

    Πολύ όμορφο φανταζει (με προφυλάξεις Covid19 και ελάχιστα αγγίγματα), πιθανότερα απαιτείται χώρος και σχετική εγκατάσταση. Ομολογώ πως θα με ενδιέφερε...
     
  7. Necrotik

    Necrotik Dead Member

    Να κάνουμε το ερώτημα πιο πικάντικο; Γιατί θα θέλαμε να πραγματοποιηθεί η εκάστοτε φαντασίωση; Τι πιστεύουμε πως θα αποκομίσουμε απ' αυτό; Με τι τρόπο μας διεγείρει η σκέψη της πραγματοποίησής της;

    Για την αιώρηση για την οποία έκανες λόγο πχ. Θέλεις να μας πεις τι σε εξιτάρει στην ιδέα;
     
  8. Emily adams

    Emily adams New Member

    Με εξιτάρει ιδιαίτερα γενικά η αίσθηση του σχοινιού στο δέρμα μου, και φυσικά ότι υπάρχει ακινιτοποιηση, η αιώρηση μου δίνει μια αίσθηση πλήρης υποταγής. Το να κρεμομαι από σχοινιά αφημενη στα χέρια του Κ μου βγάζει έναν ιδιαίτερο αισθησιασμό
     
  9. Emily adams

    Emily adams New Member

    Και εκτός από αυτά οι κατάλληλες γνώσεις και μασκουλα
     
  10. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Κουνιααα μπεεεεελα...
     
  11. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

  12. Kitten

    Kitten We monsters are necessary to nature also.

    Αυτην την εχω και εγω