Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φαντασιώσεις που γίναν πραγματικότητα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasteR_PieR, στις 18 Ιουλίου 2008.

  1. MasteR_PieR

    MasteR_PieR Regular Member

    1. Πιστεύετε ότι έχετε υλοποιήσει τις φαντασιώσεις σας στο έπακρο;
    2. Όσες από αυτές κάνατε πραγματικότητα, είχαν την αναμενόμενη αίγλη; Μεγαλύτερη; Μικρότερη; Σε τι πιστεύετε ότι ωφείλεται αυτό;
     
  2. cider

    cider Kitchen master

    1. Όχι. Έχω υλοποιήσει αρκετές, και θεωρώ τον εαυτό μου εκπληκτικά τυχερό γι' αυτό, αλλά υπάρχουν κι άλλες. Ευτυχώς όχι τόσες ώστε να μένει απωθημένο.

    2. Επίσης ευτυχώς, τις περισσότερες φορές ήταν καλύτερα απ' ό,τι είχα φανταστεί. Ποτέ χειρότερα. Δεν ξέρω σε τι να το αποδώσω. Ίσως στο ότι περίμενα να ωριμάσουν καταστάσεις για να κάνω την προσπάθεια, ίσως στο ότι η φαντασίωσή μου ήταν τόσο ζωντανή ώστε όταν έγινε πράξη είχε την απαραίτητη ισχύ ώστε να κάνει και την παρτενέρ να τη βιώσει. Δεν ξέρω.
     
  3. zou

    zou

    Απάντηση: Φαντασιώσεις που γίναν πραγματικότητα

    οχι, εχω τεραστια φαντασια και ενα μυαλο που μπορει να γεννα συνεχεια καινουριες και καινουριες φαντασιωσεις...

    αναλογως την περιπτωση και το ατομο..
    και αυτο το κομματι της ζωης μου (BDSM) ξεκινησε ως φαντασιωση και κατεληξε να ειναι κατι υπεροχο...
     
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ομολογω πως ναι!
    Δεν υπαρχει κατι που το επεδιωξα και δεν το καταφερα στον ερωτικο τομεα.
    Βεβαια αυτο ειναι και κατα καποιο τροπο βαρετο διοτι τωρα τι αλλο μου μενει να κανω??????????????
     
  5. thanasis

    thanasis Contributor

    1. Όσο υλοποιώ, τόσο δημιουργώ καινούριες. Είναι μια μορφής τέχνης και αυτό.

    2. Συνήθως ήταν πολύ καλύτερες από ο,τι φανταζόμουν οτι θα είναι. Αλλά δεν μπορώ να προσδιορίσω τις αιτίες.
     
  6. cider

    cider Kitchen master

    2. Χμμμ. Τώρα που το σκέφτομαι δεν αποκλείω το ενδεχόμενο να βάζω χαμηλά τον πήχυ, ή να έχω περιορισμένη φαντασία...
     
  7. zinnia

    zinnia Contributor

    Ναι. Όσες μπορώ κι αντέχω. Καλύτερες στην πραγματικότητα απ όσο στη φαντασία μας. Ο,τι δεν μπορώ ακόμα να διαχειριστώ, απλά το αφήνω στην άκρη. Ξέρω (με ξέρω καλά) πως με την πίεση δν γίνεται τίποτα. Εξάλλου, μια ζωή έχουμε μπροστά μας. Εδώ θα είμαστε για να ζήσουμε κι άλλες  
     
  8. MasteR_PieR

    MasteR_PieR Regular Member

    Απάντηση: Re: Φαντασιώσεις που γίναν πραγματικότητα

    Αν και δεν σε γνωρίζω προσωπικά, αλλά από ότι σε διαβάζω, φαίνεσαι άτομο δυναμικό, έξυπνο και με μεγάλη φαντασία. Δε νομίζω ότι τις έχεις εξαντλήσει. Άλλωστε αν δεν υπάρχει εξέλιξη σίγουρα βαλτώνεις. 
     
  9. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Φαντασιώσεις που γίναν πραγματικότητα

    καποιες ναι..τις πιο πολλες οχι...
     
  10. kiss_me

    kiss_me Regular Member

    υπάρχει άνθρωπος που μπορει να το πει αυτο ? ? τυχερός...
    εγώ θα πω όχι, αλλά τα τελευταία χρόνια είμαι σε σχετικά καλό δρόμο... 
    δεν βρίσκω αρκετά γενναίους παρτενέρ, ομολογώ. συνήθως αποδεικνύονται πιο...σεμνοί απο μένα.  




    κάποιες είχαν μεγαλύτερη αίγλη, κάποιες μικρότερη. δεν συμβαίνει σε όλους αυτο ?

    αυτή που ήταν μεγάλη απογοήτευση ωστόσο, και ήταν η μια απο τις δυο "καλυτερότερες" κ δυνατότερες φαντασιώσεις μου κ τελικά λυπήθηκα που την "έκαψα" ήταν η ερωτική μου συνεύρεση με άλλη γυναίκα.
    Πολύ έντονη φαντασίωση, τρελοί οργασμοί με την συγκεκριμένη φαντασίωση, για πολλά χρόνια, αλλά στην πράξη δεν λειτούργησα καθόλου...κ έχασα κ την φαντασίωση... 
     
  11. llazouli

    llazouli Contributor

    Το ότι δεν λειτούργησες με τη συγκεκριμένη γυναίκα, γιατί σημαίνει πώς έχασες τη φαντασίωση;
    Το πιο πιθανό είναι πως δεν υπήρχε ερωτισμός μεταξύ σας.
    Και μ' έναν άντρα θα μπορούσε να συμβεί αυτό, θα έχανες τις φαντασιώσεις σου, αναλόγως;
     
  12. subabygr

    subabygr New Member

    1. φυσικα και οχι
    2. οι περισσοτερες ηταν αυτο που περιμεναμε και ισως κατι παραπανω
    οσες φορες κατι "χαλασε" ηταν γιατι ενας απο τους 2 ζοριστηκε να κανει κατι που δεν του ταιριαζε

    ΥΓ μια και μολις σημερα καναμε αιτηση να γινουμε μελη οφειλουμε μια ενημερωση στα (τουλαχιστον σε ορισμενα) μελη... ειμαστε το ζευγαρι για το οποιο δημιουργηθηκε η συζητηση-παρεξηγηση με τον Master Peris... εγω προσφερα την γυναικα μου και ζητησα απο τον MP να γινει η διεισδηση, σαφως μη γνωριζοντας τους κανονες που ειχατε θεσει πριν... οπως επισης ζητησα απο τον MP την 2η μερα να αφησει αλλον Master να ασχοληθει μαζι της... δεν θελω να συζητησω πανω στο θεμα καθως το θεωρω πλεον ακαιρο, το αναφερω δε 1ο γιατι το public humiliation ηταν μια τελλη μας φαντασιωση που χαρη σε σας εγινε πραγματικοτητα και 2ο για να γνωριζετε (μια και ζουμε τοσο μακρυα), ποιοι ειμαστε