Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φαντασιώσεις ! ! !

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος faoust, στις 11 Μαρτίου 2008.

  1. faoust

    faoust New Member

    Γενικά τι ιστορίες σας εξιτάρουν και προσπαθείτε να αναπαραστήσετε;τι ρόλο παίζουν οι άλλοι σε αυτές;

    εμένα μου αρέσει πολύ η ιστορία του κλέφτη που μπαίνει κρυφά στο σπίτι και στο τέλος "βιάζει" την αθώα και ανυπεράσπιστη κοπέλα... ίσως πολύ επηρεάσμενος από Χόλιγουντ αλλά αυτό θέλω κάποια στιγμή να πραγματοποιήσω!  
     
  2. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Blood play,να σκιζεις ενα λαιμο με τα δοντια το "θυμα" να ουρλιαζει απο τρομο και το αιμα να ρεει αφθονο στο σαγωνι και στο στηθος μου...
    Κριμα που δεν ειναι εφικτο  
     
  3. faoust

    faoust New Member

    Μόνο αν έχεις σκλάβα πρόθυμη να τρέχει στον Ευαγγελισμό μετά!
     
  4. Emma

    Emma Contributor

  5. faoust

    faoust New Member

    Πολύ ενδιαφέρουσες σελίδες... υπάρχει καμία sub που να της αρέσει σαν φαντασίωση ο "βιασμός";
     
  6. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Δεν φτανουμε εκει.Το πολυ πολυ μεχρι να νιωσω την γευση στο στομα μου.Δεν χρειαζεται και παραπανω.Φαντασιωςση αλλωστε ηταν απεχει απο την πραγματικοτητα.
     
  7. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Πάντα μου άρεσε η ιστορία της Γκέισας και του Σαμουράι, που γυρίζει κουρασμένος από τη μάχη και η Γκέισά του του ετοιμάζει αφρόλουτρο, τον πλένει, του κάνει μασάζ και τελικά τον νανουρίζει στην αγκαλιά της...
    Το έζησα μια φορά με κάποιον που αγάπησα πολύ, και νομίζω πάλι με κάποιον που θα αγαπήσω πολύ θα το ξαναζήσω. Ενέχει όλα αυτά που συνήθως δίνω με το σταγονόμετρο: φροντίδα, αγάπη, τρυφερότητα, αφοσίωση... Γι αυτό και είναι φαντασίωση  
     
  8. faoust

    faoust New Member

    Πες το ψέμματα,πλέον η αφοσίωση έχει γίνει κάτι σαν τα φαντάσματα,όλοι μιλούν γι'αυτό μα κανείς δεν το έχει δει....
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ααα ... κατσε να γραψω την Νο3674 ...
    ειμαι φυλακας σε στρατοπεδο αιχμαλωτων και περιπολω τα συρματοπλεγματα με ενα λυκοσκυλο ... δυο γυναικες με την κατηγορια της κατασκοπειας προσπαθουν να το σκασουν ... ελευθερωνω τον σκυλο που τις κυνηγα και σκιζει τα ρουχα τους , φτανω λαχανιασμενος (κατι κρεπαλες απο την τσικνοπεμπτη (και ολες τις επομενες Πεμπτες)) και τις οδηγω στο μικρο αποθηκακι ..
    pause ...
    Κωσταντινε να γραψω την φαντασιωση οπως την εχω στο μυαλο ή να αφησω το λυκοσκυλο εξω απο την αποθηκη για νομικους λογους ?...
    συνεχιζεται ...
     
  10. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Φάντασμα-Αόρατη

    Ε ναι λοιπόν είναι μια από τις φαντασιώσεις μου.

    Φαντάζομαι να είμαι Αόρατη, να τρυπώνω κάτω από τα σκεπάσματα και να αρχίζω να ψαχουλεύω… Να κάνω την άλλη να ψάχνετε και να απορεί με το τι τις συμβαίνει αγνίζοντας την. Απλά να ψιθυρίσω στο αόρατο κενό « Σκάσε και Απόλαυσε το» και από εκεί και πέρα να γίνει ολοκληρωτικά σκλάβα τον σαδομαζοχιστικών φαντασιώσεων μου...

     
     
  11. latexduck

    latexduck Contributor

      
    Και εμένα θα μου άρεσε αυτό αλλά να μην είναι όλο το σώμα μου αόρατο   
     
  12. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Φαντασιώσεις ! ! !

    Σαν φαντασιωση....? Ολες........