Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φανταστική ιστορία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος frendy, στις 27 Ιουλίου 2007.

  1. sex_slave

    sex_slave Regular Member

    Πολύ ενδιαφέρουσα ιστορία.. αλλά με το σταγονόμετρο... ανυπομονώ για την συνέχεια...
     
  2. Maley

    Maley Contributor

    ...οπως εγραψα και στην αρχη καλη η φανταστικη ιστορια, αλλα αυτη η γκομενα το παρατραβαει..για συνεχισε..
     
  3. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    8ο μέρος

    Xωρίς να χάσει δευτερόλεπτο ετοιμάστηκε και ξεκίνησε για το γνωστό bar. Σε μισή ώρα είχε ήδη φτάσει. Μπήκε μέσα και κάθισε στο πρώτο τραπέζι που βρήκε μπροστά του. Τρία τέταρτα αργότερα έκανε την εμφάνιση της και η Αφροδίτη. Φορούσε ένα κοντό φουστάνι με μία κολλητή μαύρη μπλούζα και φυσικά μία μαύρη οικολογική γούνα για να την προφυλάσσει από το κρύο. Πάντως το βλέμμα του Βίκτωρα έπεσε κατευθείαν στις μπότες τις, ένα ζευγάρι μαύρες ψηλοτάκουνες μπότες που ταίριαζαν απόλυτα στα υπέροχα πόδια της.

    Μόλις τον αντιλήφθηκε του έκανε νόημα να την ακολουθήσει και να κάτσουν στο τραπέζι της δικής τη επιλογής. Αμέσως σηκώθηκε και την ακολούθησε στην απέναντι πλευρά του μπαρ και σε ένα τραπέζι που ήταν ακριβώς στην μέση του μαγαζιού και που βρίσκονταν στο οπτικό πεδίο όλων των θαμώνων του bar.

    Κάθισαν αλλά κανείς δεν μιλούσε. Μετά από αρκετή ώρα ο Βίκτωρας βρήκε το θάρρος να της απευθύνει τον λόγο.
    «Σας ευχαριστώ πολύ που δεχθήκατε να με δείτε», της είπε για να πάρει την απάντηση του. «Δεν δέχθηκα να σε δω. Άλλωστε μην ξεχνάς πως εγώ σε κάλεσα να έρθεις και από ότι βλέπω υπάκουσες στην εντολή μου. Επίσης είναι πολύ ευχάριστο το ότι συνήθισες και μου μιλάς ήδη στον πληθυντικό. Θέλω να γνωρίζεις πως πάντα από εδώ και μπρος και αν βέβαια συμφωνήσεις με όλα όσα θα σου πω θα μου μιλάς στον πληθυντικό και πάντα …ΓΟΝΑΤΙΣΤΟΣ.

    Ο Βίκτωρας πάγωσε. «Μα τι έχει στο μυαλό της επιτέλους αυτή η γυναίκα;» αναρωτήθηκε…

    …συνεχίζεται.
     
  4. Zondag

    Zondag Regular Member

    Re: Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    γάτα ο Βίκτωρ τελικά...
     
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Γονατιστος?????????????????? μεσα στο μπαρ?????
    Γιατι δεν πανε καπου να ξεπεταχτουν να παψουν αυτοι οι ποδαροδρομοι?
    Τοσο πηγαιν-ελα στην Σιγκαπουρη θα ειχαν φτασει με τα ποδια!
    Αυτο αγαπη μου δεν ειναι bdsm!
    Ειναι το "Η μεγαλη πεζοπορια"
     
  6. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    Μάλλον θέλει ένα χέρι ξύλο για να έρθει στα ίσια της η ανέραστη madame!
     
  7. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    Μου αρέσει που απολαμβάνετε την ιστορία μου και ακόμη δεν έχετε διαβάσει τίποτα... 

    9ο μέρος

    «Γνωρίζω πολλά πράγματα για εσένα», του είπε η Αφροδίτη για να συνεχίσει. «Ξέρω πολύ καλά πως έχεις πληγώσει πολλές γυναίκες με την υπεροψία σου και το τουπέ σου. Επίσης γνωρίζω πως πιστεύεις πως με τα χρήματα που έχεις από τον μπαμπά σου μπορείς να αγοράσεις τα πάντα. Τώρα έφτασε η στιγμή να σε αγοράσω εγώ και να σε κάνω ΣΚΛΑΒΟ μου, χωρίς μάλιστα να πληρώσω ούτε μία δραχμή. Μάλιστα, ίσως χρειαστεί να χαλάσεις εσύ κάποια χρήματα για να ικανοποιήσεις τις απαιτήσεις μου».

    Και συνέχισε. «Αν θέλεις να είμαστε μαζί για όσο καιρό φυσικά αποφασίσω εγώ θα πρέπει να γίνεις ο προσωπικός μου σκλάβος. Δεν θα με αποκαλείς με το ονομά μου παρά μόνο με την λέξη ΑΦΕΝΤΡΑ. Θα κάνεις ότι σου ζητάω για να με ικανοποιείς και αν τελικά δω πως τα καταφέρνεις ίσως να σε ανταμείψω και εγώ με τον τρόπο μου. Λοιπόν τι λες;»

    Ο Βίκτωρας αποσβολωμένος την παρακολουθούσε χωρίς να πει το παραμικρό, όμως μέσα του κάτι του έλεγε … «γίνε ο σκλάβος της και δεν θα το μετανιώσεις». Είναι αλήθεια πως πρώτη φορά στην ζωή του του συνέβαινε αυτό το πράγμα. Χωρίς να το καταλάβει από τα χείλη του βγήκε η ακόλουθη λέξη … «ΔΕΧΟΜΑΙ».
    «Δέχομαι τι;» του είπε η Αφροδίτη.
    «Δέχομαι Αφέντρα», της απάντησε αλλά το βλέμμα της Αφροδίτης παρέμεινε ψυχρό…

    «Κάτι δεν κάνω σωστά» σκέφτηκε και τότε θυμήθηκε τα λόγια της …. «Θέλω να γνωρίζεις πως πάντα από εδώ και μπρος και αν βέβαια συμφωνήσεις με όλα όσα θα σου πω θα μου μιλάς στον πληθυντικό και πάντα …ΓΟΝΑΤΙΣΤΟΣ».

    …συνεχίζεται.
     
    Last edited: 16 Αυγούστου 2007
  8. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Καλό, αλλά όντως με το σταγονόμετρο
     
  9. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    10ο μέρος

    «Δεν νομίζω να περιμένετε να γονατίσω εδώ μπροστά σε όλο τον κόσμο;», της είπε για να πάρει την απάντηση του. «Αν θέλεις να γίνεις ο σκλάβος μου θα πρέπει να γονατίσεις και επειδή δεν με αποκάλεσες όπως σου είπα θα μου φιλήσεις και τις μπότες. Φυσικά αν δεν θες μπορείς απλά να σηκωθείς και να φύγεις και να τα ξεχάσεις όλα όσα έγιναν. Εγώ δεν πρόκειται να σε ξανα ενοχλήσω», του είπε η Αφροδίτη.

    Ο Βίκτωρας έκανε να σηκωθεί για να φύγει αλλά κάτι τον κρατούσε καρφωμένο στην καρέκλα του. Χωρίς να το πολυσκεφτεί γονάτισε μπροστά στα έκπληκτα μάτια όσων τον κοιτούσαν. «Λοιπόν;» του είπε η Αφροδίτη, «θα περιμένω πολλή ώρα ακόμη για να μου φιλήσεις τις μπότες;» και του άπλωσε την σόλα της δεξιάς της μπότας στα μούτρα του. Ο Βίκτωρας άρχισε να φιλάει χωρίς να σκέφτεται τι γίνονταν γύρω του. «Αρκετά», του είπε η Αφροδίτη και σηκώθηκε από την καρέκλα της για να πάει στη τουαλέτα.

    Ο Βίκτωρας σηκώθηκε και αυτός με την σειρά του και έκατσε στο τραπέζι. Γύρω του όλο τον κοιτούσαν και ψιθύριζαν μεταξύ τους ενώ κάποιοι είχαν αρχίσει ήδη να γελούν με τα χάλια του…

    Η Αφροδίτη επέστρεψε και αφού ήπιε λίγο από το ποτό της, ένα ποτήρι κόκκινο κρασί, του είπε. «Σου είπα να μου φιλήσεις τις μπότες και εσύ μου φίλησες μόνο την μία. Νομίζω πως κάτι μου χρωστάς ακόμη και επίσης δεν θυμάμαι να σου έδωσα την άδεια να σηκωθείς από το πάτωμα», και με το βλέμμα της του έδειξε το αριστερό της πόδι. Ο Βίκτωρας, αφού άλλωστε είχε γίνει ήδη ρεζίλι, ξαναγονάτισε και άρχισε να της φιλά και την άλλη μπότα.

    …συνεχίζεται.
     
  10. elfdin

    elfdin Guest

    Μπραβο η γυναικα οικολογος  
    Συνεχισε πας πολυ καλα ιδιαιτερα επειδη ο αντρας δεν ειναι submissive αρχικα αλλα τον κανει σιγα σιγα εκεινη! Aναμενουμε τη συνεχεια με ανυπομονησια.
     
  11. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Μου θυμιζει κατι απο ινδικα εργα που βαζει το καναλι BLUE SKY.
    Και session δημοσιως!!!!!!!!!!
    Γκαρσονι με δισκο, και "τσιπς ,σαμαλι, γρανιτες, πασατεμπο" βγηκε στο μεσοδιαστημα?
    Ξεροσφυρι επιναν το ποτο τους και παρακολουθουσαν οι ανθρωποι???
    Απαραδεκτον!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  12. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Re: Φανταστική ιστορία

    Χαχαχαχαχαχαα...πες τα!!!!