Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φανταστική ιστορία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος frendy, στις 27 Ιουλίου 2007.

  1. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    14ο μέρος

    «Εσύ δεν βάζεις μυαλό με τίποτα, εκτός και αν σου αρέσει να σε μαστιγώνω», του είπε η Αφροδίτη. «Πήγαινε αμέσως και φέρε μου το μαστίγιο με τις 9 ουρές. Αυτή την φορά θα σε τιμωρήσω ακόμη πιο σκληρά έτσι ώστε την επόμενη να ζητήσεις την αδειά μου για να χύσεις», του είπε.

    Ο Βίκτωρας γονάτισε και της έφερε το μαστίγιο. «Τέντωσε τον κώλο σου», του είπε και αφού σηκώθηκε άρχισε να τον μαστιγώνει με μανία στα κωλομέρια του. Ο πόνος ήταν αφόρητος για ακόμη μία φορά αλλά αυτό δεν έδειξε να ενοχλεί την Αφροδίτη η οποία επί μισή ώρα συνέχισε να υποβάλλει τον Βίκτωρα στο μαρτύριο του μαστιγώματος. Αφού κουράστηκε να τον χτυπά πέταξε το μαστίγιο στο πάτωμα και ζήτησε από τον Βίκτωρα να γλύψει τις μπότες τις έτσι ώστε να γυαλίσουν και πάλι.

    Ο Σκλάβος άρχισε να γλύφει με μανία και μετά από 15 λεπτά συνεχούς γλειψίματος δεν είχε μείνει τίποτα επάνω στις μπότες. Το σίγουρο πλέον ήταν πως την επόμενη φορά ο Βίκτωρας θα το σκέφτονταν αρκετά πριν χύσει.

    Η Αφροδίτη κάθισε στο κρεβάτι αυτή την φορά και ζήτησε από τον Βίκτωρα να ξαπλώσει ανάσκελα στο πάτωμα. Αυτός το έκανε και η ΑΦΕΝΤΡΑ άρχισε να τον πατά σε όλο του το κορμί. Αρχικά στο κεφάλι, μετά στο στήθος, στο στομάχι και στα γεννητικά του όργανα, όπου επικέντρωσε για περισσότερη ώρα τα τακούνια της. Ο Βίκτωρας αισθάνονταν πόνο μαζί με την αισθηση της ηδονής και είδε για Τρίτη φορά τον πούτσο του να μεγαλώνει.

    «ΑΦΕΝΤΡΑ μου σας παρακαλώ αφήστε με να χύσω»
    «Πάλι;», του είπε η Αφροδίτη.
    «Ναι σας παρακαλώ δεν αντέχω άλλο».
    «Θα χύσεις όταν και εάν στο επιτρέψω εγώ», του είπε η ΑΦΕΝΤΡΑ και τον πάτησε με δύναμη στα αρχίδια του. Ο πόνος ήταν φρικτός και με μίας η αίσθηση της ηδονής εξαφανίστηκε για να νοιώσει μόνο πόνο.


    …συνεχίζεται.
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Μολονοτι μου αρεσει σιωπω!
    Με στεναχωρησες χτες αλλα θα δειξω τον καλο μου εαυτο!
     
  3. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    15ο μέρος

    «Όπως κατάλαβες δεν ήθελα να χύσεις. Θα πρέπει να καταλάβεις πως μόνο όταν θέλω εγώ θα έχεις την δυνατότητα να έρχεσαι σε οργασμό. Είσαι ο ΣΚΛΑΒΟΣ μου και είμαι η ΑΦΕΝΤΡΑ σου. Είσαι εδώ κάτω από τις ψηλοτάκουνες μπότες μου για να ικανοποιείς εμένα και μόνο εμένα. Αυτό θα πρέπει να το βάλεις για τα καλά στο μυαλουδάκι σου. Πλέον, είσαι ένα μηδενικό και εγώ είμαι τα πάντα για εσένα. Σήμερα πήρες μία πρώτη γεύση για το τι πρόκειται να ακολουθήσει στις επόμενες συναντήσεις μας. Μην ξεχνάς πως δέχθηκες να είσαι ο ΣΚΛΑΒΟΣ μου. Πλέον δεν υπάρχει γυρισμός για εσένα», του είπε η Αφροδίτη και αφού τον κλώτσησε παραπέρα σηκώθηκε όρθια.

    «Θα πάω να απολαύσω το τζακούζι. Μόλις τελειώσω θα σε φωνάξω να με σκουπίσεις. Εσύ κάθισε γονατιστός εδώ πέρα και μαλακίσου. Όταν είσαι έτοιμος να χύσεις χύσε και φύλαξε τα υγρά σου σε ένα ποτηράκι», του είπε και κατευθύνθηκε στο μπάνιο. Ο Βίκτωρας έμεινε γονατιστός στο δωμάτιο και άρχισε να παίζει τον πούτσο του. Μόλις του ήρθαν τα χύσια έτρεξε στην κουζίνα και άφησε τα υγρά του να πέσουν μέσα σε ένα ποτήρι.

    Μετά από περίπου μία ώρα η Αφροδίτη τον φώναξε να πάει στο μπάνιο. Ο Βίκτωρας χωρίς να χάσει λεπτό κατευθύνθηκε γονατιστός στο τζακούζι. «Πάρε την πετσέτα και έλα να με σκουπίσεις», του είπε ενώ έβγαινε από την μπανιέρα. Ο Βίκτωρας ένοιωσε μεγάλη απογοήτευση όταν διαπίστωσε πως η ΑΦΕΝΤΡΑ του φορούσε μπικίνι. «Δεν νομίζω να περίμενες πως θα με δεις γυμνή;», του είπε με ειρωνικό ύφος η Αφοδίτη για να συμπληρώσει. «Αυτό θα γίνω όταν και εάν το θελήσω εγώ και φυσικά μετά από πολύ καιρό».

    Ο Βίκτωρας άρχισε να την σκουπίζει και αφού τελείωσε η Αφροδίτη τον έστειλε να της φέρει το νυχτικό της και ένα ζευγάρι εσώρουχα που είχε στην τσάντα της για να αλλάξει. Αφού ντύθηκε κατευθύνθηκε στο κρεβάτι και ζήτησε από τον ΣΚΛΑΒΟ της να της φέρει το ποτήρι με τα χύσια του. Ο Βίκτωρας το έφερε και η Αφροδίτη του είπε να τα πιεί. Χωρίς δεύτερη κουβέντα ο Βίκτωρας τα ήπιε.

    «Ωρα για ύπνο. Εγώ θα κοιμηθώ στο κρεβάτι και εσύ στο πάτωμα. Αν σε χρειαστώ κάτι κατά την διάρκεια της νύχτας θα στο πω. Αλλοιμονό σου αν κοιμάσαι βαριά», του είπε η Αφροδίτη και ξάπλωσε στο κρεβάτι. «Σβήσε τα φώτα ΣΚΛΑΒΕ».

    …συνεχίζεται.
     
  4. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    16ο μέρος

    Το επόμενο πρωινό κατά τις 10 ο Βίκτωρας ξύπνησε. Η Αφροδίτη κοιμόνταν ακόμη και σκέφτηκε πως θα ήταν μία πολύ σωστή κίνηση από μέρους του να παραγγείλει πρωινό. Πήρε τηλέφωνο στην reception και ζήτησε να του φέρουν κρουασάν σοκολάτας, κέικ, γάλα και καφέ. Το κουδούνι της πόρτας όμως, ξύπνησε την Αφροδίτη η οποία είδε τον Βίκτωρα να παίρνει τον δίσκο από τον υπάλληλο του ξενοδοχείου και να τον τοποθετεί στην τραπεζαρία.

    «Τι ακριβώς νομίζεις ότι κάνεις;», του φώναξε η Αφοδίτη αφού σηκώθηκε από το κρεβάτι. «Δεν φτάνει που με ξύπνησες αλλά σηκώθηκες από το πάτωμα όπου θα έπρεπε να είσαι χωρίς να σου δώσω εγώ την άδεια. Γονάτισε και έλα γρήγορα εδώ», του είπε. Ο Βίκτωρας γονάτισε και πλησίασε την ΑΦΕΝΤΡΑ του η οποία του έδωσε μία σειρά από χαστούκια και στα δύο του μάγουλα μέχρι αυτά να κοκκινίσουν αρκετά.

    «Θα πρέπει να μάθεις πολλά πράγματα ακόμη. Ακολούθησε με στην τραπεζαρία και μην διανοηθείς να σηκωθείς όρθιος». Η Αφροδίτη κάθισε σε μία καρέκλα και ο Βίκτωρας έμεινε γονατιστός απεναντί της. Αρχισε να τρώει τα κρουασάν και να απολαμβάνει τον καφέ της ρίχνοντας κάπου κάπου και καμία ματιά στον ΣΚΛΑΒΟ της. Αφού τελείωσε έριξε στο πάτωμα μερικά κρουασάν και λίγο κέικ και αφού τα πάτησε με τις υπέροχες πατούσες της τα έφτυσε και είπε στον Βίκτωρα να τα φάει από το πάτωμα γονατιστός.

    Ο ΣΚΛΑΒΟΣ έσκυψε να τα φάει και η ΑΦΕΝΤΡΑ από πάνω του του πίεζε με τα γυμνά της πόδια το κεφάλι. «Δεν θα μείνει τίποτα στο πάτωμα. Εγώ θα πάω να κάνω ένα ντους και να ετοιμαστώ για να φύγω. Εσύ μείνε εδώ, μάζεψε τα πράγματα σου και πλήρωσε το ξενοδοχείο. Αλλά θα πρέπει να ξέρεις πως αυτή ήταν η τελευταία φορά που βρισκόμαστε σε ξενοδοχείο. Θα ψάξεις να βρεις ένα σπίτι στο οποίο θα συναντιόμαστε. Αλλοίμονο σου αν δεν μου αρέσει», του είπε και πήγε στο μπάνιο.

    …συνεχίζεται.
     
  5. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    17ο μέρος

    Μόλις τελείωσε το μπάνιο βγήκε έξω στο δωμάτιο ντυμένη και είδε τον Βίκτωρα να τρώει ότι είχε απομείνει στο πάτωμα. Τον πλησίασε και αφού διαπίστωσε πως είχε κάνει καλή δουλειά του ζήτησε να της γλύψει τις μπότες. «Θα πάω βόλτα και θέλω να γυαλίζουν. Φρόντισε να κάνεις καλή δουλειά». Ο ΣΚΛΑΒΟΣ άρχισε να γλύφει και η ΑΦΕΝΤΡΑ του έλεγε. «Θα πας αμέσως μόλις τελειώσεις από εδώ να νοικιάσεις μία μεζονέτα σε μία καλή περιοχή. Φρόντισε να είναι επιπλωμένη και να έχει όλες τις ανέσεις. Θα σε πάρω τηλέφωνο αργά το απόγευμα για να μου πεις τι έκανες».

    Μία ώρα αργότερα ο Βίκτωρας έφυγε από το ξενοδοχείο, η Αφροδίτη είχε ήδη φύγει, και μπήκε στο πρώτο μεσιτικό γραφείο που βρήκε μπροστά του. Αμέσως μίλησε με τον μεσίτη και του είπε πως ψάχνει να νοικιάσει ένα διαμέρισμα πολυτελείας διευκρινίζοντας του πως δεν τον ενδιαφέρει το πόσο θα είναι υποχρεωμένος να πληρώνει για ενοίκιο. Μετά από πολύ ψάξιμο βρήκε μία διώροφη επιπλωμένη μεζονέτα στην Βούλα με εσωτερική πισίνα στο υπόγειο, τζακούζι και σάουνα.Ολο χαρά υπέγραψε τα συμβόλαια και προπλήρωσε τα ενοίκια ενός χρόνου.

    Φεύγοντας πήγε στο νέο του σπίτι για να το δει από κοντά και ένα χαμόγελο ζωγραφίστηκε στα χείλη του. «Είμαι σίγουρος πως η ΑΦΕΝΤΡΑ μου θα μείνει απόλυτα ικανοποιημένη από την επιλογή μου. Αλλωστε το σπίτι δεν παίζεται με τίποτα. Εχει υπέροχη θέα και όλες τις ανέσεις για την ΑΦΕΝΤΡΑ μου», σκέφτηκε και έφυγε από το σπίτι.

    Αργά το απόγευμα η Αφροδίτη τον πήρε τηλέφωνο.
    Β: «Μάλιστα ΑΦΕΝΤΡΑ»
    Α: «Τι έκανες; Βρήκες σπίτι για την ΑΦΕΝΤΡΑ σου;»
    Β: «Φυσικά. Βρήκα μία υπέροχη μεζονέτα στην Βούλα που πιστεύω ότι θα σας αφήσει απόλυτα ικανοποιημένη.
    Α: «Αυτό θα το δούμε. Πέρνα τις 9 να με πάρεις με το αυτοκινητό σου από το γνωστό bar για να πάμε να δούμε τι ψάρια έπιασες. Αν μείνω ικανοποιημένη από την ψαριά σου δεν θα είμαι πολύ αυστηρή απεναντί σου σήμερα».

    …συνεχίζεται.
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ομολογω πως την διαβαζω προσεκτικα πλεον!
    Στην αρχη καπως μου εκανε , τωρα μου αρεσει!
    Ισως γιατι τωρα δεν γραφεις υπερβολες αλλα πραγματα που ναι, συμβαινουν!!
     
  7. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    18ο μέρος

    Ο Βίκτωρας στήθηκε από τις 7:30 το βράδυ έξω από το bar και περίμενε την ΑΦΕΝΤΡΑ του. Κατά τις 9:30 η Αφροδίτη έκανε την εμφάνιση της και επιβιβάστηκε στην κόκκινη Ferrari του ΣΚΛΑΒΟΥ της. Μαζί της κουβαλούσε και ένα μικρό καφέ σάκο ταξιδίου ο οποίος πήγαινε ασορτί με τα ρούχα που φορούσε, τις ψηλοτάκουνες καφέ καστόρ μπότες, το καφέ μίνι φόρεμα, το καφέ πουλόβερ και το καφέ δερμάτινο μπουφάν.

    Άπλωσε το χέρι της στον Βίκτωρα ο οποίος το φίλησε. Ακόμη ένα δείγμα πως σιγά αλλά σταθερά είχε αρχίσει να μαθαίνει τον τρόπο με τον οποίο θα πρέπει να συμπεριφέρεται στην ΑΦΕΝΤΡΑ του. «Τι περιμένεις; Ξεκίνα το σαραβαλό σου και πάμε να δούμε το παλάτι που νοίκιασες», του είπε η Αφροδίτη με αρκετή δόση ειρωνείας. Σε όλη την διαδρομή ο Βίκτωρας δεν ξεκόλλησε τα μάτια του από τον δρόμο, ενώ η Αφροδίτη έπαιζε νευρικά με το CD PLAYER του αυτοκινήτου.

    Μετά από λίγα λεπτά οδήγησης έφτασαν στην Βούλα. Ο Βίκτωρας πάρκαρε το αυτοκίνητο στην πυλωτή της μεζονέτας και κατέβηκε από το αμάξι. Ανοιξε την πόρτα στην ΑΦΕΝΤΡΑ του, αλλά αυτή δεν κατέβηκε από το αυτοκίνητο. Ο ΣΚΛΑΒΟΣ κατάλαβε τι έκανε λάθος και αμέσως γονάτισε μπροστά της και αυτή τελικά βγήκε από το αμάξι. Ο Βίκτωρας έκανε κίνηση να σηκωθεί, αλλά η Αφροδίτη με το πόδι της τον κλώτσησε και του είπε.

    «Γονατιστός θα με οδηγήσεις στο σπίτι και δεν θα σηκωθείς από το πάτωμα αν δεν σου πω εγώ». Ο Βίκτωρας δεν είχε και άλλη επιλογή και γονατίζοντας εμπρός της άνοιξε την πόρτα της διώροφης μεζονέτας. Η ΑΦΕΝΤΡΑ μπήκε μέσα και άναψε τα φώτα. Αυτό που αντίκρισε έδειχνε να της αρέσει. Στον πρώτο όροφο υπήρχε μία μεγάλη τραπεζαρία με αυτοκρατορικές πολυθρόνες, το σαλόνι και η κουζίνα η οποία χωρίζονταν με πάσο.

    «Εσύ περίμενε εδώ. Εγώ θα πάω να δω και το υπόλοιπο σπίτι», είπε στον Βίκτωρα και συνέχισε την εξερεύνηση. Στον πρώτο όροφο υπήρχε και μία μεγάλη τουαλέτα με τζακούζι. Ανέβηκε στο δεύτερο πάτωμα όπου υπήρχαν 2 τεράστιες κρεβατοκάμαρες και μία μικρή τουαλέτα και στη συνέχεια κατέβηκε στο υπόγειο το οποίο φιλοξενούσε μία τεράστια θερμαινόμενη πισίνα με τζακούζι.

    …συνεχίζεται.
     
  8. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    19ο μέρος

    Αφού τελείωσε την … εξερεύνηση της γύρισε στο ισόγειο όπου ο Βίκτωρας εξακολουθούσε να την περιμένει γονατιστός. «Οφείλω να ομολογήσω πως έκανες πολύ καλή επιλογή για αυτό τον λόγο και εγώ θα προσπαθήσω να είμαι ευγενική απεναντί σου σήμερα. Βέβαια αυτό εξαρτάται σε πολύ μεγάλο βαθμό και από τη δική σου συμπεριφορά. Κατάλαβες;» είπε η ΑΦΕΝΤΡΑ για να πάρει την απάντηση από τον ΣΚΛΑΒΟ.
    «Μάλιστα ΑΦΕΝΤΡΑ».

    Η Αφροδίτη κατευθύνθηκε προς τον μεγάλο καναπέ του σαλονιού και αφού κάθησε αναπαυτικά είπε στον Βίκτωρα να γδυθεί. Αυτός χωρίς να χάσει δευτερόλεπτο πέταξε από πάνω του όλα τα ρούχα και περίμενε για τις εντολές της ΑΦΕΝΤΡΑΣ του.
    «Πάρε τον σάκο μου από το πάτωμα και φέρτον μου εδώ», του είπε η Αφροδίτη καθώς έβγαζε το καφέ δερμάτινο μπουφάν της. Ο ΣΚΛΑΒΟΣ πήρε τον σάκο και της τον πήγε. «Ανοιξε το φερμουάρ με το στόμα σου και βγάλε προσεκτικά όλα όσα αγόρασα εγώ για εσένα σήμερα», του είπε η Αφροδίτη.

    Ο Βίκτωρας άνοιξε τον σάκο και άρχισε να βγάζει το ένα μετά το άλλο τα …παιχνίδια της ΑΦΕΝΤΡΑΣ του. Ένα φίμωτρο, μία μάσκα με φερμουάρ στο στόμα, μία βέργα, ένα ξύλινο μαστίγιο, χαλινάρια, μία αλυσίδα – λουράκι σκύλου, σιδερένια μανταλάκια, strap on, ένα ζευγάρι μαύρα δερμάτινα γάντια και κεριά. Αφού τα έβγαλε όλα τα τοποθέτησε με σειρά στο τραπέζι του σαλονιού και άκουσε την Αφροδίτη να του λέει. «Φέρε και τα χθεσινά σύνέργα γιατί δεν έχω αποφασίσει ακόμη με ποια θα παίξουμε σήμερα. Αλλωστε μην ξεχνάς πως πρέπει να είμαι ευγενική μαζί σου».

    Κρύος ιδρώτας έλουσε τον ΣΚΛΑΒΟ και αυτό γιατί είχε ξεχάσει την σακούλα μέσα στο αυτοκίνητο του. «Συγνώμη ΑΦΕΝΤΡΑ αλλά δεν τα έχω φέρει μαζί μου», της είπε. «Και πού τα άφησες άχρηστε;» και ένα χαστούκι άστραψε στο μαγουλό του. «Τα έχω ξεχάσει στο αυτοκίνητο». Η Αφροδίτη ανάσανε βαθιά και τον έστειλε να πάει έξω γυμνός και γονατιστός και να φέρει την σακούλα από το αυτοκίνητο. Ο Βίκτωρας πήγε και μετά από δύο λεπτά επέστρεψε με την σακούλα στο στόμα του.

    …συνεχίζεται.

    ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ Η ΟΧΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ Γιατί αν δεν την διαβάζει κανείς ποιός ο λόγος να συνεχίσω να γράφω?
     
  9. Syrah

    Syrah Contributor

    Re: Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    frendy τα views του νήματος είναι 1380.
     
  10. Maley

    Maley Contributor

    συνεχισε..
     
  11. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ναι!!!
    Συνεχισε την frendoyli!!!!!!!!!
    Καποιοι οπως εγω την διαβαζουν!!!!
     
  12. sklavamaria

    sklavamaria New Member

    den exi simasia an lene ta sxolia tous ftani pou tin diavazoun arketoi