Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φανταστική ιστορία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος frendy, στις 27 Ιουλίου 2007.

  1. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    εεεεεεε μαααα

    τωρα προκαλεις....!!!! 
     
  2. master Thanassis

    master Thanassis Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    ΕΧΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕ
     
  3. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    Πολύ καλά λοιπόν

    ΣΥΝΕΧΙΖΩ

    20ο μέρος

    «Φέρτα και αυτά εδώ και βάλτα μαζί με τα άλλα», του είπε η Αφροδίτη εκνευρισμένη για να συμπληρώσει. «Αυτό το λάθος που έκανες ήταν αρκετό. Ξέχασε για σήμερα το ότι θα είμαι ευγενική μαζί σου, αλλά επειδή το σπίτι που βρήκες είναι αρκετά καλό θα σου επιτρέψω να χύσεις όχι τρεις, όπως χθες, αλλά τέσσερις φορές. Το ξέρω πως αυτό θα είναι δύσκολο για εσένα, αλλά θα πρέπει να μάθεις σιγά σιγά το μαθημά σου, άλλωστε σε λίγο καιρό αυτά θα σου φαίνονται παιχνιδάκι, σε λίγο καιρό θα βγάζεις αίμα από τον πούτσο σου και όχι μόνο», του είπε ρίχνοντας του μία κλοτσιά στο στομάχι διπλώνοντας τον στο πάτωμα.

    Η ΑΦΕΝΤΡΑ σηκώθηκε από τον καναπέ και πλησίασε στο τραπεζάκι. Πήρε το δερμάτινο λουράκι και το φόρεσε στον λαιμό του σκλάβου της. «Αυτό από εδώ και πέρα θα γίνει ένα με το σώμα σου. Μην διανοηθείς ποτέ να το βγάλεις από τον λαιμό σου. Με αυτό θα κυκλοφορείς παντού. Αν μάθω πως το έβγαλες η τιμωρία που θα υποστείς δεν θα έχει προηγούμενο. Κατάλαβες;» «Μάλιστα ΑΦΕΝΤΡΑ», της είπε ο ΣΚΛΑΒΟΣ. «Πολύ καλά. Τώρα ξεκίνησε και μαλακίσου. Εχεις 5 λεπτά για να χύσεις. Αυτή θα είναι η προθέρμανση. Αν καθυστερήσεις έστω και ένα δευτερόλεπτο θα αναγκαστώ να σε τιμωρήσω», του είπε η Αφροδίτη.

    Ο Βίκτωρας άρχισε να παίζει τον πούτσο του αλλά δεν μπορούσε να έρθει σε οργασμό. Τα λεπτά περνούσαν μα τίποτα δεν συνέβαινε. Η ΑΦΕΝΤΡΑ τον έβλεπε να ταλαιπωρείται και έδειχνε να το διασκεδάζει. Εφερνε στροφές γύρω από τον γονατισμένο ΣΚΛΑΒΟ της κοιτώντας το ρολόι της. «Εχεις ακόμη 2 λεπτά, δεν νομίζω να τα καταφέρεις και αυτό θα σου στοιχίσει ακριβά», του είπε γεμίζοντας με άγχος τον Βίκτωρα. Τελικά δεν τα κατάφερε, τα 5 λεπτά πέρασαν χωρίς να χύσει.

    Χωρίς να περιμένει ούτε ένα δευτερόλεπτο η Αφροδίτη πήρε από το τραπεζάκι το μαστίγιο με τις εννιά ουρές και άρχισε να χτυπά τον ΣΚΛΑΒΟ της σε όλο του το κορμί. «Θα σε χτυπήσω αλύπητα. Δεν είναι δυνατόν και μόνο στην θέα μου να μην μπορείς να χύσεις», του είπε και συνέχισε να τον μαστιγώνει για 20 λεπτά. Η πλάτη του Βίκτωρα άρχισε να ματώνει όταν τελικά σταμάτησε να τον χτυπά.

    …συνεχίζεται.
     
  4. sklavos1977

    sklavos1977 Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    ωραια συνεχισε
     
  5. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    21ο μέρος

    Κάθισε στην πολυθρόνα του σαλονιού και του έκανε νόημα να πλησιάσει. Φόρεσε τα γάντια και άρχισε να του παίζει τον πούτσο. Μέσα σε 3 λεπτά είχε ήδη χύσει. «Μάλιστα. Μάλλον θα θέλεις για προθέρμανση ένα καλό μαστίγωμα», του είπε χαμογελώντας για να τον σπρώξει στη συνέχεια με τις μπότες της να πέσει μπρούμυτα στο πάτωμα. Σηκώθηκε από τον καναπέ και άρχισε να τον πατάει με τις ψηλοτάκουνες καφέ μπότες της. Ανέβηκε επάνω του και χοροπηδούσε ενώ ο Βίκτωρας άφηνε κραυγές πόνου. Αλλωστε δεν είχαν περάσει αρκετά λεπτά από τη στιγμή που είχε σταματήσει να τον μαστιγώνει.

    Μετά από λίγη ώρα τον πρόσταξε να γονατίσει και πάλι και με έκπληξη είδε τον πούτσο του να είναι ερεθισμένος. «Τι βλέπω. Εχουμε καύλες ΣΚΛΑΒΕ. Μαλακίσου και ελπίζω αυτή την φορά να καταφέρεις να χύσεις. Βέβαια τώρα τα χρονικά περιθώρια θα στενέψουν. Εχεις 4 λεπτά. Ξεκίνα», του είπε η ΑΦΕΝΤΡΑ και ο Βίκτωρας άρχισε και πάλι να τον παίζει. Αυτή την φορά καταφερε να έρθει σε οργασμό και αφού πήρε την άδεια της έχυσε. Αυτή ήταν η δεύτερη φορά.

    «Σήμερα είχα σκοπό να μην σε ταλαιπωρήσω αλλά το ένα σου λάθος διαδέχεται το άλλο. Πρώτον. Ξέχασες την σακούλα στο αυτοκίνητο και σαν να μην φτάνει αυτό δεν μπόρεσες να χύσεις την πρώτη φορά. Για αυτό τον λόγο θα σε τιμωρήσω αλλά ταυτόχρονα θα σε υποχρεώσω να βγάλεις και άλλο ζουμί από τον πούτσο σου», του είπε και πήρα στα χέρια της τα μανταλάκια. Του έβαλε ένα μανταλάκι στη μία ρόγα και άλλο ένα στην άλλη και τον υποχρέωσε να γονατίσει και να ακουμπήσει τα μανταλάκια στο πάσο της κουζίνας. Αυτή ανέβηκε επάνω στο πάσο και άρχισε να πατάει τα μανταλάκια με τις σόλες της. «Μαλακίσου πάλι και χύσε. Σου δίνω από τώρα την άδεια να το κάνεις», του είπε. Το μαρτύριο κράτησε αρκετή ώρα. Αλλωστε ήταν πολύ δύσκολο για τον ΣΚΛΑΒΟ να χύσει για τρίτη φορά σε τόσο μικρό διάστημα. Τελικά λίγες σταγόνες έκαναν την εμφανισή τους, αλλά αυτές ήταν αρκετές για να ικανοποιήσουν την Αφροδίτη.

    Αφού την έβαλε να της φιλήσει τις μπότες κατέβηκε από το πάσο και κατευθύνθηκε στην κουζίνα. Άνοιξε το ψυγείο αλλά μέσα δεν υπήρχε τίποτα. «Δεν μου λες ΣΚΛΑΒΕ. Δεν κανόνισες τίποτα για φαγητό; Είμαι αρκετά κουρασμένη και θα ήθελα κάτι να τσιμπήσω αλλά εσύ δεν έκανες τίποτα για αυτό. Λοιπόν τι έχεις να πεις;» Ο Βίκτωρας πήγε γονατιστός στην κουζίνα και έβγαλε από τον φούρνο μικροκυμάτων ένα πιάτο φαγητό για την ΑΦΕΝΤΡΑ του.

    …συνεχίζεται.
     
  6. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    22ο μέρος

    Η Αφροδίτη εντυπωσιάστηκε. Δεν περίμενε σε καμία περίπτωση πως ο Βίκτωρας θα είχε ετοιμάσει φαγητό για αυτήν, μία καλοψημένη μπριζόλα με πατάτες τηγανιτές, το αγαπημένο της φαγητό. Αφού τον χάιδεψε στοργικά στο μάγουλο πήρε το πιάτο και πήγε στην τραπεζαρία. Ο ΣΚΛΑΒΟΣ με ένα τεράστιο χαμόγελο στα χείλη την ακολούθησε γονατιστός και έκατσε δίπλα στην καρέκλα της. Η ΑΦΕΝΤΡΑ άρχισε να τρώει και αφού τελείωσε έριξε το κόκκαλο στην άλλη άκρη του δωματίου. «Σκύλε πήγαινε να το φας και όπως θα έρχεσαι φέρε μου και την αλυσίδα να σου την περάσω στο κολάρο», του είπε.

    Ο Βίκτωρας πήγε και αφού κατάφερε να φάει με χίλια βάσανα το κόκκαλο της έφερε την αλυσίδα. Η ΑΦΕΝΤΡΑ του την πέρασε στον κρίκο του κολάρου. «Όλα τα σκυλιά μετέ το φαγητό θέλουν να πάνε έξω από το σπίτι για να κάνουν την ανάγκη τους. Αυτό θα κάνουμε και εμείς τώρα», του είπε η Αφροδίτη.

    Ο Βίκτωρας ευχαριστούσε την τύχη του καθώς το σπίτι που νοίκιασε ήταν σε ερήμικη τοποθεσία και δύσκολα θα τους έβλεπε κάποιος έξω. Η ΑΦΕΝΤΡΑ άνοιξε την πόρτα και πηρε μαζί της και τα κλειδιά του αυτοκινήτου. Κατευθύνθηκαν στην Ferrari του Βίκτωρα, αυτή μπροστά και ο ΣΚΛΑΒΟΣ της να την ακολουθεί στα τέσσερα. Ανοιξε την πόρτα του αμαξιού και κάθισε στο δερμάτινο κάθισμα του οδηγού αφήνοντας τα πόδια της από έξω. «Όλα τα σκυλιά προτιμούν τις ρόδες του αυτοκινήτου για να κατουρήσουν. Αυτό θέλω να κάνεις και εσύ», του είπε.

    Ο Βίκτωρας σήκωσε το αριστερό του πόδι, έτσι όπως κάνουν και τα σκυλιά και κατούρησε πάνω στο λάστιχο του αυτοκινήτου. «Πολύ ωραία. Τώρα γλύψε τα κατουρά σου από την ρόδα». Ο ΣΚΛΑΒΟΣ άρχισε να γλύφει ενώ η ΑΦΕΝΤΡΑ του τραβούσε το λουρί κάνοντας του το έργο ακόμη πιο δύσκολο. Τελικά μετά από αρκετή ώρα σηκώθηκε και αφού κλείδωσε το αυτοκίνητο πήγαν και πάλι μέσα στο σπίτι για να συνεχίσει το παιχνίδι. Αλλωστε της χρωστούσε ακόμη ένα χύσιμο…

    …συνεχίζεται.
     
  7. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    23ο μέρος

    «Εχεις χύσει ήδη τρεις φορές αλλά επείδή σήμερα έχω τα κέφια μου σε άφησα αρκετή ώρα έτσι ώστε να μπορέσεις να έρθεις και πάλι σε οργασμό. Αυτή την φορά δεν θα σε πιέσω αρκετά γιατί πραγματικά δεν περίμενα πως θα είχες έτοιμο φαγητό για εμένα. Γλύψε μου τις σόλες μου γιατί λερώθηκαν έξω και ταυτόχρονα μαλακίσου, αλλά πρόσεξε, δεν θα χύσεις αν δεν σου δώσω εγώ την άδεια», του είπε και κάθισε αναπαυτικά στην πολυθρόνα βάζοντας του την μία μπότα πάνω στην γλώσσα του.

    Ο Βίκτωρας άρχισε να γλύφει την βρόμικη σόλα της μπότας της και ταυτόχρονα έπαιζε τον πούτσο του. Αφού γυάλισε την μία πήρε την άλλη στο στόμα του. Συνέχισε να γλύφει και καταλάβαινε πως ερχόνταν σε οργασμό.

    «Σας παρακαλώ ΑΦΕΝΤΡΑ αφήστε με να χύσω», της έλεγε, αλλά αυτή δεν απαντούσε παρά μόνο χαμογέλαγε. «Δεν αντέχω άλλο σας παρακαλώ επιτρέψτε μου να χύσω».
    Τίποτα η Αφροδίτη έδειχνε να θέλει να τον αναγκάσει να χύσει χωρίς την αδειά της έτσι ώστε να έχει την ευκαιρία να τον τιμωρήσει για ακόμη μία φορά.
    «Δεν αντέχω», φώναζε ο ΣΚΛΑΒΟΣ και ταυτόχρονα δάκρυα έκαναν την εμφανισή τους στο προσωπό του. Είχε κοκκινίσει από την προσπάθεια να κρατηθεί και τότε άκουσε την μαγική λέξη. «Χύσε» του είπε η Αφροδίτη και ένας πίδακας καυτού υγρού εκτοξεύτηκε από την ουρήθρα του.

    «Είδες που τελικά τα κατάφερες», του είπε χαϊδεύοντας του τα μαλλιά. «Το ευχάριστο είναι πως έφτασες στο σημείο να με παρακαλάς για να χύσεις και μάλιστα για τέταρτη φορά. Θα πρέπει να καταλάβεις πως από εδώ και πέρα έτσι θα γίνεται συνέχεια και ακόμη δεν έχεις δει τίποτα. Για αυτό θέλω να σου πω πως αν το μετάνιωσες σου δίνω την ευκαιρία να μου το πεις και να μην με ξαναδείς ποτέ», του είπε η ΑΦΕΝΤΡΑ. Ο Βίκτωρας το σκέφτηκε για λίγα δευτερόλεπτα και της απάντησε. «Θέλω να είμαι ο ΣΚΛΑΒΟΣ σας για όσο καιρό εσείς το επιθυμείτε».

    …συνεχίζεται.
     
  8. JohnT4

    JohnT4 Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    Ευχαριστουμε frendy!
    Πολύ όμορφη η ιστορία σου αν και μας βασανίζεις προσφέροντας μας την, σε δόσεις (σαν σαπουνόπερα του Φώσκολου).
    Όμως οφείλω να παραδεχτώ πως αξίζει την αναμονή. Και για να είμαι ειλικρινής, το πρώτο πράγμα που κοιτώ μπαίνοντας στο forum είναι αν δω αν έχεις γράψει κάποια συνέχεια.
    Να είσαι καλά!
     
  9. nikosrs

    nikosrs New Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    Φοβερη ιστορια μπραβο.
     
  10. LordThomas

    LordThomas Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    Μπολικη φαντασια και με λεπτομερειες!
    Εσυ χαραμιζεσαι εδω μεσα, γραψε ενα βιβλιαρακι να χεστεις στο ταλιρο.
    Καλη συνεχεια.
     
  11. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    Lord Thomas μηπως έχεις κανέναν γνωστό εκδότη να γράψω κανένα βιβλίο?

    χα χα πλάκα κάνω

    24ο μέρος

    Η Αφροδίτη σηκώθηκε από τον καναπέ και αφού του έδωσε ένα τρυφερό φιλί στο μαγουλό του κατευθύνθηκε στο μπάνιο. «Πάω να κάνω ένα αφρόλουτρο. Εσύ μπορείς να κάτσεις και να δεις τηλεόραση. Όταν γυρίσω όμως, θέλω να σε βρω γονατιστό μπροστά από τον καναπέ. Πρέπει να καταλάβεις πότε θα γυρίσω. Εχω να σου ζητήσω κάποια πράγματα για αύριο», του είπε και έφυγε.

    Ο Βίκτωρας ούτε καν σκέφτηκε να σηκωθεί από το πάτωμα και να δει τηλεόραση αφού δεν ήθελε καν να σκεφτεί το ενδεχόμενο να επιστρέψει η ΑΦΕΝΤΡΑ του από το μπάνιο και να τον βρει αραχτό στην πολυθρόνα. Αφού σηκώθηκε για λίγα λεπτά να ξεμουδιάσει πήγε και κάθισε γονατιστός εκεί που του είχε υποδείξει η ΑΦΕΝΤΡΑ του. Μετά από λίγα λεπτά η Αφροδίτη βγήκε από το μπάνιο και κάθισε στον καναπέ εμπρός του.

    Φορούσε ένα ροζ μπουρνούζι και παντόφλες. Κάθισε σταυροπόδι και ζήτησε από τον Βίκτωρα να της γλύψει ένα ένα όλα τα δάχτυλα των ποδιών της ενώ ταυτόχρονα του μιλούσε.

    «Αύριο θα πας κανονικά στο γραφείο σου για δουλειά. Εμένα θα μου αφήσεις την πιστωτική σου κάρτα γιατί θέλω να αγοράσω κάποια πράγματα για το σπίτι. Φυσικά δεν θα πρέπει ούτε καν να σκεφτείς να βγάλεις το δερμάτινο λουράκι σου από τον λαιμό. Αν καταλάβω πως έκανες κάτι τέτοιο δεν θα δείξω οίκτο», του είπε και τράβηξε απότομα το πόδι της από το στόμα του. Σηκώθηκε ορθια και του είπε να καθίσει στα τέσσερα.

    «Τώρα θα με μεταφέρεις στην πλάτη σου στην κρεβατοκάμαρα μου καθώς είμαι πολύ κουρασμένη για να ανέβω τα σκαλιά». Ο Βίκτωρας την …φόρτωσε και την πήγε στον δεύτερο όροφο της μεζονέτας. Η Αφροδίτη κάθισε αναπαυτικά στο κρεβάτι και του είπε πως και αυτός θα έπρεπε να πάει για ύπνο. «Καληνύχτα σας ΑΦΕΝΤΡΑ μου», της είπε και κατευθύνθηκε στην άλλη κρεβατοκάμαρα. «Που νομίζεις ότι πας», άκουσε να του λέει η Αφροδίτη εκνευρισμένα. «Δεν νομίζω να περιμένεις πως θα κοιμηθείς σε κρεβάτι. Θα ξαπλώσεις εδώ στο πάτωμα δίπλα από εμένα και θα κοιμηθείς έτσι όπως είσαι. Βέβαια αν θέλεις μπορείς πιο πριν να πας να κάνεις ένα ντους καθώς βρωμάς», του είπε και έσβησε τα φώτα.

    …συνεχίζεται.
     
    Last edited: 3 Σεπτεμβρίου 2007
  12. LordThomas

    LordThomas Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    Αν ηξερα κανενα εκδοτη, τι νομιζεις θα σε αφηνα ετσι αλλα που τετοια τυχη.

    Καλη συνεχεια στην φοβερη ιστορια σου.