Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φετίχ! Στοματικό στο αέρα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος domiR@ndo, στις 16 Νοεμβρίου 2006.

  1. domiR@ndo

    domiR@ndo New Member

    Με δύο απλές κινήσεις, γίνεται !

    Στοματικό στον αέρα, σε οποιοδήποτε ύψος από την επιφάνεια, και είναι μοναδική εμπειρεία. Όποια σκλάβα το επιθυμεί, μπορώ να της την προσφέρω!
     
  2. gaby

    gaby Guest

    Αγγελία είναι αυτό ή άποψη;
     
  3. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    !!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!

    what the hell is this?

    Πάλι αδιάβαστη με πιάνω  
     
  4. domiR@ndo

    domiR@ndo New Member

    Απάντηση: Re: Φετίχ! Στοματικό στο αέρα

    Είναι άποψη και οποσδήποτε αληθινή εμπειρεία.  

    Αγγελία? Όχι. Αλλά δεν λέω και όχι  

    Υ.Γ. Μήπως δεν έπρεπε να πώ μόνο σκλάβα αλλά και αφέντρα ? Νομίζω ότι δεν είμαι ακόμα έτοιμος για κάτι τέτοιο. Σόρυ  
     
  5. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Φετίχ! Στοματικό στο αέρα

    Ο Κόπερφηλντ είσαι;
     
  6. female

    female Contributor


    Μου έφερε στο νου συνειρμικά αυτό που λένε περί έξυπνων ανθρώπων με μεγάλη αντίληψη, που προλαβαίνουν την σύλληψη πετούμενων στους αιθέρες ...

    Και μετά πολλά άλλα... σκηνές από ταινίες που αρπάζουν τη σφαίρα που σφυρίζει προς το μέρος τους με τα δόντια, ή το βέλος που πάει να καρφωθεί στο στέρνο τους με το χέρι... Ηρωικές σκηνές... Μεγάλης φαντασίας...

    Φευ η πραγματικότητα είναι πολύ πιο πεζή μάλλον - suspension tricks, υποθέτω... ("Λαμβάνετε τινα σκλάβα και κρεμάτε αυτήν με τέχνη και μεράκι από το ταβάνι εν είδει πολυφώτου...")

     
  7. domiR@ndo

    domiR@ndo New Member

    Απάντηση: Φετίχ! Στοματικό στο αέρα

    Διάβαζα σε ένα εγχειρίδιο για bondage πώς φτιάχνεται ένα body harness από σχοινί για πλήρες κρέμασμα από το ταβάνι. Πιο κάτω έλεγε ότι άν δεν μπορείς να το φτιάξεις από σχοινί, μπορείς να πάρεις και ένα αντίστοιχο από ορειβατικό κατάστημα. Είναι σίγουρα πιο άνετο και ασφαλές από το σχοινί, αλλά σου στερεί και κάπως τη χαρά να βασανίσεις λίγο τη σκλάβα σου.

    Τέλος πάντων. Εγώ το έχω κάνει, με ορειβατικό εξοπλισμό με κάποιο αμόρε που είχα παλιά, το θυμήθηκα και το πράθεσα εδώ. Έκανα όμως μια σκέψη παραπέρα, ότι αμα έχεις μια σκλάβα, που δεν έχει σχέση με αθλήματα βουνού, της περάσεις την ορειβατική ζώνη με το ένα χέρι και της δέσεις τα χεράκια της πίσω με το άλλο, μπορείς άνετα να την κρεμάσεις από τον τρίτο όροφο της πολυκατοικίας σου ανάμεσα στις ζαρτιέρες της και στα βρακιά της, να πάς κάτω στον πρώτο και να της χώσεις βαθιά στο λαρύγγι της το σκληρό σου πέος. Πίστεψέ με, όλη η γειτονιά θα σε ευγνωμονεί, που με κάποιον τροπο την έκανες να σκάσει και να το βουλώσει από τις φωνάρες που θα έχει μπήξει, χεσμένη από το φόβο...

    Και μόλις την πνίξεις και καλά με το θεόσκληρό σου εργαλείο, θα σε ευγνωμονεί και αυτή μετά, όταν της λύσεις τα χέρια και σκουπίσει λίγο το μουτράκι της...

    Μην ξεχάσεις να βάψεις τα μάτια σου έντονα με ρίμελ σκλάβα μου, τρελείνομαι να το βλέπω να τρέχει πάνω στο βρεγμένο μαγουλάκι σου.
     
  8. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Φετίχ! Στοματικό στο αέρα


    Aπο κει ξεκινάς λοιπόν καπετάνιο και άμα έχεις και καμιά φώτο την κοτσάρεις 
     
  9. domiR@ndo

    domiR@ndo New Member

    Απάντηση: Φετίχ! Στοματικό στο αέρα


    Λοιπόν... όπως είπα γίνεται και με δυό απλές κινήσεις...

    Σκλάβες μου, δηλώνω Μάστερ Ορειβατικού Μποντάζ !

    όποια θέλει... ρίχνει ένα ΠιΕμ για τη φίλη της
     
  10. bodyfull69

    bodyfull69 Regular Member

    Καλή ... επιτυχία.... τί άλλο να πω....
     
  11. zinnia

    zinnia Contributor


    Μη βαζεις κι εσυ ιδέεεες.....  Πως το λεγαν το συνθημα τον Μαη του 68; Η φαντασια στην εξουσια; Να , εδω θα τη λεμε η φαντασια στο ορειβατικο μπονταζ και οι παρενεργειες του.. (για φαντασου την κυριουλα στο απεναντι μπαλκονι τι φατσα θα εχει..η τον εφηβο που θα του φυγει με μιας ολη του η ακμη, ή τον τσαμπα μαγκαγαμαωκαιδερνωεκειπουμεπαιρνει να καταπινει τα πτυχια του);

    Νεοι οριζοντες ανοιγουν!!!!!!!
     
  12. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Φετίχ! Στοματικό στο αέρα

    Mια μερα βλεπει ο Superman απο ψηλα την Wonder Woman ξαπλωμενη γυμνη με τα ποδια ανοιχτα.
    Mε την σουπερ ταχυτητα του κατεβαινει αστραπιαια, την πηδαει και σε κλασματα μικροδευτερολεπτου την εχει κοπανησει.
    Στο εδαφος η Wonder Woman ρωταει τον Αορατο Ανθρωπο που την πηδουσε,
    "τι επαθες ?"
    ...Και αυτος απαντα...
    "Δεν ξερω, ενιωσα ενα αερακι και ξαφνικα τσουζει ο κωλος μου"

    Οποτε domiR@ndo, δεν στο συνιστω να το δοκιμασεις....