Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φετίχ και ο νόμος του Ugol: Ποια τα δικά σας φετίχ;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος LordRob, στις 18 Δεκεμβρίου 2005.

  1. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Ότι έχει να κάνει με roleplay ιατρού - ασθενούς... Ο ήχος της αναπνοής και της καρδιάς της slave.

    Ευρύτερα, ο έλεγχος των σωματικών λειτουργειών.

    Ακόμα πιο ευρύτερα, η απόλυτη υποταγή της slave.
     
  2. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Stockings, nylon, lingeries, corsets, stileto or square heels, gloves,
    bare feet, High heels, boots, sandal, nails, laether,
    vinil, latex, furs, silk, masks, hats, chains, crops,
    paddles, whips, floggers κ.ά.

    Ενα απο τα fetish μου ειναι το xt μου  

    Εχω και άλλα fetishes και καθημερνά ανακαλύπτω
    ότι προσθέτονται νέα στην λίστα μου
     
  3. blabla

    blabla New Member

    εμενα μου αρεσουν πολυ τα δεσμα τυπου medical (φαρδια δερματινα λουρια για χερια και ποδια που προσαρμοζονται στο κρεβατι) καθως και το δεσιμο με ζουρλομανδυα. το θεωρω πολυ ερεθιστικο, παιχνιδιαρικο ακομη και προκλητικο για αυτον που δενεται με αυτα γιατι μπορει να χτυπιεται και να παλευει με οση δυναμη και μανια θελει χωρις το παραμικρο σημαδι η πονο. απλως δεν μπορει να ξεφυγει, πραγμα που εμενα προσωπικα με βαζει στην πριζα ωστε να προσπαθησω να βρω τροπο και να βγω (ειδικα απο το ζουρλομανδυα, αλλα και τα αλλα restraints). συνιστω να δοκιμασετε κατι απο αυτα, ειμαι σιγουρος πως σε αρκετους θα αρεσει. εχω βαλει και μερικες φωτο να δειτε αν θελετε στο thread με τιτλο medical restraints/bondage.
    DocHeart κανε μια βολτα απο το institute.blacksteel.com εχει μερικα ενδιαφεροντα για medical play και ελεγχο σωματικων λειτουργιων.
     
  4. Γυναικεία πόδια, ψηλοτάκουνα πέδιλα, μπότες κι ότι έχει σχέση με δέρμα.
     
  5. Mistress_Vanda

    Mistress_Vanda Regular Member

    Εξαιρετικά ενδιαφέρον το ότι οι περισσότεροι έχουν αδυναμία σε μπότες και γενικά στο πράγματα που αφορούν στο κάτω μέρος του σώματος. Επίσης εξαιρετικά ενδιαφέρον το ότι υπάρχει και άλλο μέλος που έχει αδυναμία στο Trampling.

    Ασχολούμαι με το High heels trampling εδώ και 6 χρόνια και έχω αναπτύξει διάφορες τεχνικές για διαφορετικά μέλη του σώματος (είναι απο τα βασικά Fetish που διδάσκουμαι στα workshops). Εχω τεράστια αδυναμία σε Μπότες (στιλέτο αλλά και ιππασίας), σε στιλέτο γόβες, σε στρατιωτικές στολές και ιδιαίτερα στρατιωτικά καπέλα.

    Σχετικά με BDSM τεχνικές και εκτός απο το Trapling ασχολούμαι με Japanese suspension και Japanese bondage, και με body modification.

    Θα ήθελα να ακούσουμε τη γνώμη περισσότερων γυναικών στο θέμα...

    Mistress_Vanda.
     
  6. arsenikikota

    arsenikikota New Member

    Δεν θα πρωτοτυπισω και εγω.

    Τα γυναικεια ποδια , οι ψηλοτακουνες γοβες ( αλλα οχι με υπερβολικα ψηλο τακουνι), και τα καλσον γενικως, αυτα τα τρια αποτελουν το φετιχ μου.
    Μου αρεσουν τοσο πανω στη Κυρια , οσο και να τα φοραω ο ιδιος !
     
  7. Photographer

    Photographer Regular Member

    Ποια τα δικά σας φετίχ στους Άνδρες;

    Γράψαμε για μπότες, γόβες, κορσέδες, και κυρίως γυναικεία αξεσουάρ, αλλά δεν γράψαμε αρκετά για γυναικεία φετίχ σε άντρες.
    Λοιπόν γυναίκες γράψτε μας, τι σας κάνει "κλίκ" σε έναν άντρα στο ντύσιμο, στο γενικότερο ύφος της εμφάνισης, ή και πάνω στο σώμα του;
     
  8. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: Ποια τα δικά σας φετίχ στους Άνδρες;

    "Κλικ" μου κάνει ο κάβαλος σε ένα στενό τζην. Να τα βλέπω να ξεχωρίζουν.
    "κλικ" μου κάνουν τα χέρια του με καλοσχηματισμένα δάχτυλα.
    Επίσης έχω πάρει από πίσω νεαρό για το μακρύ μαλλί που είχε. Φρεσκολουσμένο, χτενισμένο...τον έχασα όμως κάπου στο μετρό της Ομονοίας. Γαμώτο!

    Αστάρτη
     
  9. zinnia

    zinnia Contributor

    Πρωτα τα ματια..

    μετα τα δαχτυλα των χεριων...

    κι αν κανουμε χειραψια..θα τον εκτιμησω παρα πολυ αν μου σφιξει δυνατα το χερι κι οχι νεροβραστα...

    αυτα με την πρωτη ματια..τ αλλα επονται...
     
  10. leopoldos

    leopoldos Regular Member

    Γυναικεία πέλματα.
     
  11. surf

    surf New Member

    Γυναικεία πόδια γυμνά , αλλά και με μπότες και γόβες .......
     
  12. sharkhunter

    sharkhunter New Member

    Tα καλοσχηματισμενα δαχτυλα των ποδιων,τα κοκκινα βαμμενα νυχια,οι ελαφρα παχουλες γαμπες και μπουτια....