Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φετίχ και ο νόμος του Ugol: Ποια τα δικά σας φετίχ;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος LordRob, στις 18 Δεκεμβρίου 2005.

  1. mstr

    mstr New Member

    Το αλυσοδεμενο γυναικειο σωμα ,και οι σκηνες αρχαιων σκλαβοπαζαρων σε ταινιες.
     
  2. peterpan

    peterpan New Member

    Ενα ζευγάρι νάυλον κάλτσες Της , μετά από ένα απολαυστικό Της 4ωρο shopping therapy σε κάποιο εμπορικό πεζόδρομο... 
    Τα υπόλοιπα .... αυτολογοκρίνονται lolololol
     
  3. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    peterpan πρέπει να ομολογήσω ότι έχεις humor πράγμα που εκτιμώ στους ανθρώπους  
    Άνθρωπος που δεν έχει humor και δεν γελά, δεν είναι άνθρωπος, είναι από τους δήθεν και τους τάχα όπως λέω εγώ    
     
  4. peterpan

    peterpan New Member

    Princess_of_Pain,
    Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια 
     
  5. ipakouossklavos

    ipakouossklavos Regular Member

    Ψηλοτάκουνα πέδιλα στιλέτο φυσικά
     
  6. whip123

    whip123 New Member

    Θα ελεγα λασπη. Να ειναι, οχι βουτηγμενη βεβαια, αλλα
    να την λερωνω οσο θελω, να της πεταω λασπη οποτε θελω
    και να την βλεπω να θυμωνει αλλα να μην μπορει να κανει
    κατι αφου φυσικα θα ειναι δεμενη χειροποδαρα!
    Επισης με βοηθαει να ειναι λαχανιασμενη και να αγωνια..
    Και στο τελος να την πλυνω αργα με πολυ ζεστο νερο.
     
  7. Elysium

    Elysium Contributor

    Ίσως φανεί παράξενο αλλά ένα από τα πράγματα που με εξιτάρουν σε μια γυναίκα είναι το τσαμπουκαλίδικο και "κακό" ύφος αγριόγατας.
    Δεν ξέρω γιατί μου φαίνεται so sexy... Δείτε παρακάτω τη Michelle Rodriguez και ίσως καταλάβετε.

     

    [Admin: Some images in this post have been rehosted. Originals listed below]
    http://www.mclaughlinlabs.com/leigh/galleries/resident_evil1/recap31.jpg
     
  8. nikomosc_007

    nikomosc_007 New Member

    Απάντηση: Φετίχ και ο νόμος του Ugol: Ποια τα δικά σας φετίχ;

    Ρε παιδια που ειμαστε στο abou dabi?φετιχιστης/στρια δεν υπαρχει να πει καμμια σοβαρη κουβεντα?βοηθηστε λιγο!!!
     
  9. nikomosc_007

    nikomosc_007 New Member

    Απάντηση: RE: Φετίχ και ο νόμος του Ugol: Ποια τα δικά σας φετίχ;

    επιτελους ενας ανθρωπος με αποψη και γνωση σωστη!απο τα mags ξεχασες τοskin two!
     
  10. persephone

    persephone New Member

    Απάντηση: Φετίχ και ο νόμος του Ugol: Ποια τα δικά σας φετίχ;

    Furs......
    Η θεικη αφη μιας αφρατης, μακριας, ολολευκης γουνας Φοξ στο δερμα... Ιδιατερα αν δεν μεσολαβει καποιο υφασμα ενδιαμεσα..... Μονη ενδυση οι ψηλοτακουνες (13cm) plateau γοβες απο μαυρο λακ και ενα λαστιχακι που κρατα τα καταμαυρα μακρια μαλλια σε αυστηρη κοτσιδα... και ενα μαστιγιο ιππασιας με ασημενια λαβη....
    Ενα παχουλο ριχταρι γουνινο στο κρεβαττι και πολλα γουνινα μαξιλαρια για να ξαπλωσω ονειροπολωντας πανω τους... Και οχι μονο...
    Το ολογυμνο σωμα του εραστη μου πανω σε γουνες απλωμενες στο πατωμα, δεμενο με μαυρα μεταξωτα σχοινια, σε butterfly position, να με περιμενει.... Να απολαμβανει τα χαδια απο το μαστιγιο και το γουνινο γαντι εναλλαξ...
    Στο βαθος η μαυρη γατα μου να περιεργαζεται με περιεργεια τη σκηνη.....

    Απο μικρο παιδι με ενθουσιαζαν οι γουνες, τυλιγομουν με ευχαριστηση στις γουνες της μαμας, η απαλη αφη, η μυρωδια τους συγκλονιζαν το ειναι μου... αν και αυτα τα βιωματα ανηκουν σε χρονο τετελεσμενο μπορουν να ανακληθουν αμεσως μολις αγγιξω το ποθητο αντικειμενο...
     
  11. persephone

    persephone New Member

    Απάντηση: Φετίχ και ο νόμος του Ugol: Ποια τα δικά σας φετίχ;

    Α ναι... και τα μαυρα κορσαζ απο λακ η βελουδο με πολλες μπαλενες....
    Μαυρα μακρια γαντια σατεν...
    Τα ψηλοτακουνα πεδιλα πλατω απο μαυρο λακ με δεσιμο στον αστραγαλο...
    Μποτες λακ ψηλες, μποτες φλατ ιππασιας, μποτες με δεσιμο σε στιλ μουλεν ρουζ...
    Το μαυρο χρωμα.... Το αγκορα και το κασμιρι...
    Ο εραστης μου με μαυρο μαυρο κασμιρινο πουλοβερ ζιβαγκο και μαυρο παντελονι...
    Ο εραστης μου με ψηλοτακουνες γοβες νουμερο 47 και 11 εκατοστα υψος *συνολικο υψος 2,00 μ*.... Τα χερια δεμενα ψηλα στον κρικο στο ταβανι...
    Σκηνες απο εργα της δεκαετιας του πενηντα με μαστιγωσεις πειρατων...
     
  12. yipas

    yipas New Member

    Γεια χαρά σε όλα τα παιδιά. Εμένα μου αρέσουν τα γυναικεία πόδια σε διαφανές σκουρόχρωμο καλσόν, αλλά με την ιδιαιτερότητα του να έχει ενίσχυση στα δάχτυλα.. Πωωωπωπω πεθαίνω μιλάμε, είμαι δικηγόρος και πολλές συνάδελφοι κατά τη διάρκεια του χειμώνα φοράνε μαύρα καλσόν. Αφήστε, τι να λέμε τώρα...