Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φετιχισμός = Άθλιο sex

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Lady_in_Black, στις 23 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Φετιχισμός = Άθλιο sex

     
     
  2. sklava_epi8ymiwn

    sklava_epi8ymiwn Regular Member

    Τι εννοεί με αυτο το "άθλιο σεξ" ;

    Άθλιο για μένα ονειρεμένο για σένα......
    Αλλά δεν με εκπλήσει.
    Μια δυο φορές έθιξα το θέμα με "ειδικούς" και η πάγια άποψή τους ήταν πως " όλοι αυτοί είναι ανώμαλοι και ψυχικά διαταραγμένοι", με οίκτο ή και αποστροφή στο πρόσωπό τους. Η ίδια άποψη που άκουσα και απο άλλους χωρίς περγαμηνές "ειδικού".
     
  3. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Φετιχισμός = Άθλιο sex

    Κανένας σεξολόγος δεν έχει μείνει στην ιστορία ως ερωτικός άντρας..
     
  4. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Φετιχισμός = Άθλιο sex

    Ευτυχως που οτιδηποτε φετιχιαρικο μου προκαλει αηδια 
    Ευτυχως που το kinky ειναι απλα μια λεξη για εμενα  
    Ευτυχως που παντα εκανα αθλιο sex που δεν επιδεχεται συγκριση 
    Ευτυχως που υπαρχουν τετοιοι διαπρεπεις επιστημονες σαν τον λεγαμενο και ενισχυουν τη δεινοπαθουσα σεξουαλικη λιμπιντο μου:nod:..
    να'σαι καλα γιατρε μου!..το sex πρεπει να γινεται παντα στα σκοτεινα(για να μην προκαλουν επιπλεον τα γυμνα σεξουλιαρικα κορμια) κ τονιζω ιδιαιτερως, NA προτιματε την κλασικη σταση του ιεραποστολικου sex.
    AYTΟ ειναι το υπερτατο φετιχ:nod:
     
  5. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Φετιχισμός = Άθλιο sex

    Ξεχασες να αναφερεις οτι ολα αυτα... μετα το στεφανι!!
     
  6. cider

    cider Kitchen master

    Ναι, ναι, ναι... κάνω πράγματι άθλιο σεξ. Κάθε φορά που έχω παραφάει όσπρια. Μου'ρχονται κάτι καούρες, δεν ξέρω πού βρίσκομαι, αμολάω και κάτι αθλιότερες... Φρίκη, ρε παιδί μου.
     
  7. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Φετιχισμός = Άθλιο sex

    Μα εδω σηκωνει μεγαλη αναλυση. Δε μπορει ο καθε τυχαιος να μας ισοπεδωνει τη σεξουαλικη μας ζωη. Τι εννοει λεγοντας "τροπος ζωης", "αθλιο σεξ" και "real thing". Ποια ηταν τ'αλλα που ηταν "αναμεσα στα αλλα" για να μπορεσουμε να βγαλουμε μια ολοκληρωμενη σκεψη?
     
  8. pure_pleasure_seeker

    pure_pleasure_seeker Regular Member

    "Τη ρυμούλκησα στο υπνοδωμάτιο. Επέμενα να μη βγάλει τις δικτυωτές κάλτσες της και τα παπούτσια της. Φαίνεται πως είμαι ανώμαλος, ή δεν ξέρω πώς αλλιώς θα το ονομάζουνε οι ψυχίατροι. Πάντως έχω κι εγώ μερικές ονομασίες για τους ψυχίατρους"

    Μπουκόβσκι - Σημειώσεις ενός πορνόγερου
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor


    Εγω μια φορα με τις διχτυωτες μου καλτσες ψαρεψα απο ..........κωλοφαρδυα μια ζαργανα!!!!!!!!!!!!!! 
     
  10. MasteR_PieR

    MasteR_PieR Regular Member

    Απάντηση: Re: Φετιχισμός = Άθλιο sex

    απο καμακι πως πας?? 
     
  11. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    Re: Απάντηση: Φετιχισμός = Άθλιο sex

    ΝΑ ρωτήσω! αν έλεγε οτι fetich κάνει το καλύτερο σεξ και όποιος ασχολείται μαζί του είναι ο καλυτερότερος, ο πιο έξυπνος, όλες οι γυναίκες με το που θα αγγιξουν φετιχ γινονται κάτι σε Αντζελίνα Τζολί με μικρές δόσεις σεξοπούτανου, όλοι οι ανδρες κερδίζουν σε μήκος και πάχος ότι έχουν πάρει γύρω από την μέση (μετακίνηση του λίπους σε άλλη γη άλλα μέρη κλπ κλπ) αν τα έλεγε όλα αυτ΄λα και παρόμοια αυτός ο ψωριάρης, θα συμφωνούσατε?
     
  12. cider

    cider Kitchen master

    Αμέ. Χαλαρά.