Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φετιχισμός = Άθλιο sex

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Lady_in_Black, στις 23 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Φετιχισμός = Άθλιο sex

    Αυτα τα λεει ο ψωριαρης η εσυ?
     
  2. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Για εμένα δεν είναι σεξολόγος, διότι δεν είναι ανυχτόμυαλος. Μετά μπορείς να το σχολιάσεις. Όμως αυτά που λέει τα ζούμε και ξέρουμε, από πρώτο χέρι, τη σεξουαλική ζωή μας, η οποία δεν είναι και η χειρότερη. Μην παρασύρεστε από ελλιποβαρείς στο μυαλό*


    *δηλαδή βλάκες.  
     
  3. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Φετιχισμός = Άθλιο sex

    Επιτέλους, και μιά ικανοποίηση γιά τους υπέρβαρους...
     
  4. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Φετιχισμός = Άθλιο sex

    Εγώ γνώρισα κάποτε ένα σεξολόγο-ψυχίατρο που είχε ένα και μοναδικό φετίχ: Το άθλιο σεξ.
     
  5. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Φετιχισμός = Άθλιο sex

    Μηπως ηταν και ψωριαρης?
     
  6. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Φετιχισμός = Άθλιο sex

    Δεν το γνωρίζω. Αλλά ήταν ο μοναδικός σεξολόγος που νόμιζε ότι είχε κάποτε γαμήσει. Οι υπόλοιποι δεν κάνουν ούτε τον κόπο να φαντασθούν ότι μπορεί να περιέλθουν σε τόσο δεινή θέση.
     
  7. ipakouossklavos

    ipakouossklavos Regular Member

    Mirella θέλω να γίνω σεξολόγος που λέει βλακείες ώστε να με συνεφέρεις!
     
  8. blindfold

    blindfold Contributor

    δεν ξέρω τι λέτε αλλά μικρός όταν έβλεπα Ασκητή γκαύλωνα ... δεν ξέρω αν είχε να κάνει το fetish με τα κοκκάλινα γυαλία ή οι συζητήσεις ,sex μαζί του θα ήταν σίγουρα άθλιο...

    αλλά το real thing τι είναι η ζωντανή πούτσα να σπαρταράει ; ή το μουνάκι σα νεροχύτης να τρέχει ποτάμια ;; τότε ναι τα fetishes μπορεί να ήταν άθλια !!!


    μία φορά θέλω να φοράω πανοπλία και να παριστάνω το κομπρεσέρ και με το τρυπάνι μου να ανοίξω πηγή σε μία τύπισα βαμμένη καφέ ... πολύ άθλιο ε;;; μετά να κάνω και την αντλία να τα αντλώ !!!
     
  9. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Φετιχισμός = Άθλιο sex

    Ααααααχ...όσα ξέρει ο νοικοκύρης δε τα ξέρει ο κόσμος όλος.....
    Το έχουμε ξαναπεί, οι γενικεύσεις είναι εσφαλμένες σχεδόν πάντα, και πάντα μα πάντα επικίνδυνες.
    Μου φαίνεται εντελώς γελοίο εξαιτίας ενός κωλόχαρτου (πτυχίου συνήθως) να μπορεί ο κάθε αυτιστικός να το παίζει παντογνώστης και να βάζει τους πάντες και τα πάντα στο ίδιο τσουβάλι.
    Ο εν λόγω "επιστήμονας" και η βαρύγδουπη δήλωσή του ανήκουν για μένα στην κατηγορία των άκυρων.
     
  10. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Χμμμ...

    Άλλα άτομα περίμενα να αντιδράσουν.. άλλα αντέδρασαν...
    Σε κάποια έπεσα μέσα.. σε κάποια όχι..

    Καλά πάμε...  
     
  11. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    λεω εμεις οι αθλιοι να ψηφισουμε μια Μιστρα να του κανουμε προσφορα γνωριμιας και να δουμε οταν θα της κατσει ποσο πολυ θα του αρεσει .....
     
  12. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Φετιχισμός = Άθλιο sex

    τσαμπα ο κοπος να γινεις σεξολογος ... κατα τα αλλα καλα πας, συνεχισε!!