Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φιλακι;)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος tyfeas, στις 10 Απριλίου 2008.

  1. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Εστεκε βουβη απεναντι μου με δεμενα ματια, κορμο, χερια, ποδια πανω στη φθαρμενη ξυλινη καρεκλα..
    Οι φαρδιες απο μαυρο pvc ταινιες μπορει να χρειαστηκαν 3πλο περασμα αλλα ειχαν κανει τελεια δουλεια..
    Ο γυμνος παμπαλαιος κρεμαστος λαμπτηρας του μουχλιασμενου υπογειου φωτιζε ακριβως απο πανω της, δινοντας περισση λαμψη στη γιαλυστερη της φορεσια που ειχα φτιαξει ...
    Ενα σκληρο, ψηλο, γυαλιστερο, περιοριστικο ,γκρι κολαρο στο λαιμο εκανε απαγορευτικη οποιαδηποτε κινηση της..


    Εκατσα απεναντι της αναποδα με τα χερια μου να κρεμονται στη πλατη της καρεκλας κ την παρατηρουσα..
    Η αναπνοη της κοφτη κ γρηγορη ειχε αυτο το μαγευτικο συναισθημα της ανυπομονησιας κ της γλυκιας προσμονης..
    Τα μαλλια της με το περιεργο χρωμα ηταν δεμενα ψηλα.. εμοιαζαν σαν χαιτη αραβικου καθαροαιμου..
    Η αλαβαστρινη επιδερμιδα του προσωπου της εδειχνε ακομη ομορφοτερη στο λιγοστο φως που επεφτε αποκλειστικα πανω της..


    Μου ειχε παρει σχεδον 2μηνες για να το ''καταφερω''..
    Σαν καποια διαισθηση να την οδηγουσε ολο αυτον τον καιρο κ αρνιοταν ευγενικα
    να συναινεσει σε τουτη εδω την εικονα..
    --Δεν σε φτανει που μ'εχεις???..Γιατι βιαζεσαι???..θα βαρεθουμε..οχι ολα με τη μια..
    Εχει δικιο βεβαια..αλλα Εγω αλλα εχω στον νου μου..
    Δεν θελω απλα ενα ακομη παιχνιδι Κυριαρχιας-υποταγης..δεν θελω να κανω επιδειξη τεχνικης κ γνωσεων(που δεν εχω ετσι κι αλλιως)..δεν θελω να την γοητεψω με τα status..δεν μ ενδιαφερουν αυτα μαζι της
    Αλλα εχω στον νου μου..


    Την πλησιασα με πατημα αιλουροειδους απο πισω κ της εβγαλα τη μασκα..
    Περασα αστραπιαια τη χοντρη διαφανη σακουλα στο κεφαλι της,την εσφιξα κ περασα την ακρη μεσα στο κολαρο εγκλωβιζοντας τον αερα..
    Ηλθα μπροστα κ την κοιταξα στα ματια..
    Σιγουρα περιμενε κατι αλλο..εδειξε ν'αιφνιδιαζεται..Ομως την ειχα προειδοποιησει..
    --Τιποτε δεν ειναι ''πανω Μου''αυτο που φαινεται με την πρωτη..αυτο το εργο δεν το εχεις ξαναδει..
    Αλλα δεν ακουσε το συναγερμο που βαρεσε στ'αυτια της..
    Εχει παρα πολυ βρωμικη καβλα στο μυαλο..δεν μπορει ν'αντισταθει..
    Γι'αυτο τη γουσταρω...ομοιοπαθεις..


    Ο αερας εχει λιγοστεψει δραματικα..πλησιαζω κ μυριζω τον φοβο της τωρα πια..
    Το βλεμμα της εκλιπαρει..η σακουλα εχει θαμπωσει απο τις μιζερες εκπνοες της..σε καθε εισπνοη το πλαστικο κολλαει στα μαγουλα,στα ρουθουνια,στο στομα...
    Οι απελπιδες προσπαθειες της γι'αναπνοη τρανταζουν την παλια καρεκλα..
    Μια υποψια ρογχου εχει αρχισει να κανει δειλα δειλα την εμφανιση του..
    Απομακρυνομαι για να συλλαβω την εικονα σ'ολο της το μεγαλειο..
    --Θεε μου ειναι τοσο ομορφη!


    Ο ρογχος εγιν'εντονος προσθετοντας αλλη μια αισθηση στο μουχλιασμενο υπογειο
    με το αρρωστο φως..
    Την πλησιασα ξανα..ειχε αρχισει να μελανιαζει..δεν της εμεναν παρα λιγα δευτερολεπτα πια..αρχισε να σπαρταραει..
    Πηρα βαθεια εισπνοη,εκανα ενα μικρο σκισιμο στη σακουλα στο υψος των χειλιων της..εβαλα απεγνωσμενα τα δικα Μου πανω στα δικα Της..
    Ενα μακροσυρτο iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
    βγηκε βαθεια απο τα σωθικα της..ρουφωντας υστερικα οσο αερα ειχα στα πνευμονια μου..τα χειλη της ειχαν χυμηξει στη κυριολεξια πανω στα δικα μου..με πολυ κοπο καταφερνα να παρω λιγο αερα απο τη μυτη..τον ρουφουσε απληστα κρατωντας το σαρκωδες στομα της βιαια πανω στα δικο μου..
    Της εδινα ελπιδα, λαχταρα για ζωη,ημουν ο ομφαλιος λωρος για την υπαρξη της..
    Και ολα αυτα μονο μ'ενα Μου φιλι..
    Τετοια εχω στο νου..βρωμιαρα Μου
     
    Last edited: 10 Απριλίου 2008
  2. Astarty

    Astarty Contributor

    Ε λοιπόν παρόλη την ανορθογραφία, τα αγγλικά ερωτηματικά και τα τοιαύτα...το γουστάρησα πολύ το κείμενο σου. Γουστάρω και το μυαλό σου το άρρωστο. Εύγε τέκνο μου!

    Ίσως οφείλεται και στην φάση που βρίσκομαι αυτή την στιγμή. Ας όψεται το μωρό μου.
     
  3. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Φιλακι 

    ....''Φοβηθηκες'' πως αν το κανεις πιο hard.....θα σοκαρεις.....??????
     
  4. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Φιλακι 

    Οχι δεν φοβηθηκα μην σοκαρω...ποτε δεν το σκεφτομαι..
    απλα με τη ''συγκεκριμενη''  ετσι μου βγαινει.
     
  5. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Φιλακι 

    thanx
    προσπαθω πολυ για να το κρατω αρρωστο 
    θα φροντισω να μην σε απογοητεψω ακομη κι'οταν ξεπερασεις την φαση της μητροτητας...
    Τι να ευχηθω βρε? με το καλο? η'' να σου ζησει?
     
  6. Lost Hours

    Lost Hours Premium Member

    Πολύ ωραίο!!
    ειδικά η τελευταία σκηνη!!!
    μπράβο-μπράβο!!!
     
  7. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Φιλακι 


    κ συ μ αρεσεις Lost..
    ειδικα το τελευταιο που εγραψες
    ειχε πολυ δυνατα future flash
    William Gipson μου θυμησε!
     
  8. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    10! Στη τελευταία σκηνή! Εύγε tyfea!!