Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φιλοσοφία προντόμας (η αλεπού γιατρός)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος cornilios, στις 28 Δεκεμβρίου 2014.

  1. Δεν έχω πληρώσει ποτέ για σεξουαλικές υπηρεσίες κανενός είδους αλλά παρακολουθώντας τα γραπτά διαφόρων προντόμ και ημιπροντόμ σκέφτομαι πως αν οι υπηρεσίες τους είναι σαν τις φιλοσοφίες τους, κρίμα τα λεφτά.
    Αναρωτιέμαι γιατί απλά δεν κάνουν ακομπλεξάριστα την δουλειά τους αντί να προσπαθούν να την δικαιολογήσουν, ως μη ωφειλαν, με ουρανομήκεις ανοησίες που γράφουν δεξιά και αριστερά.
     
  2. Ποιες είναι οι ημιπροντόμ;
     
  3. voluptas

    voluptas Regular Member

    Φαντάζομαι εννοεί εκείνες που ευκαιριακά, φτιάχνουν ένα προφίλ fb, με ονόματα του στυλ Afentra τάδε ή Αφέντρα Χ,Ψ ή Domina δε-με-ξέρει-η-μάνα-μου, απαντούν με περισσή σκληρότητα ακόμη και στο ''καλησπέρα'' και απαράβατος όρος προτού συνομιλήσουν είναι να διαπιστώσουν δυνατότητα συνδρομής-βοηθήματος ανεργίας υπό μορφής 50άρικου(ευρου) από τον ''υποψήφιο σκλάβο''.

    Το bdsm στα καλύτερά του  
     
  4. ημιπροντόμες είναι αυτές που κάνουν την δουλειά ευκαιριακά η αυτές που μπαίνουν ως ντόμες και στην συνέχεια εκμεταλευονται οικονομικά αυτούς που πλησιάζουν. Δεν είναι σαφές εξ αρχής δηλαδή οτι κάνουν το αρχαιότερον επαγγελμα, (κοινώς είναι πουτάνες) αλλά το κάνουν. Κάποιες απο τις ημιπροντόμες, για λογους που δεν είναι της παρούσης να αναπτύξω, χρειάζεται να τις αντιμετωπίζει κανείς με προσοχή καθώς συχνά εμπλέκονται με διάφορα δυσάρεστα πράγματα
     
  5. danos

    danos Regular Member

    πουτάνες ,μου ειναι γνωστό το θεμα
    ημιπουτανες δεν εχω γνωρίσει να σε πω την αλήθεια
    πάντως ναι,ολα αυτα υπάρχουν στον χώρο,εχεις δίκιο
     
  6. Υπάρχουν, γιατί υπάρχει ζήτηση.
     
  7. ...και έλειψη ρευστού να προσθέσω
     
  8. danos

    danos Regular Member

    νόμος της αγοράς το θεμα ειναι γιατι δεν το παραδέχονται
    αυτο ρωτάει ο Κορνήλιος
     
  9. όχι δεν ρωτάω αυτό. Ρωτάω που τις βρίσκουν τόσες μπούρδες και τις γράφουν
     
  10. Όπως την μπούρδα ότι κάθε γυναίκα είναι de facto ανώτερη από κάθε άνδρα?

    cornillios wrote:
    Κάποιες απο τις ημιπροντόμες, για λογους που δεν είναι της παρούσης να αναπτύξω, χρειάζεται να τις αντιμετωπίζει κανείς με προσοχή καθώς συχνά εμπλέκονται με διάφορα δυσάρεστα πράγματα

    Το παραπάνω θα είχε ενδιαφέρον να αναπτυχθεί σε άλλο νήμα.
     
  11. gazza

    gazza Regular Member

    αποψη μου ουτε ευρω πεταμενο σε καθε τυχαρπαστη και ασχετη με το χωρο που κυνηγα το ευκολο χρημα
     
  12. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Στις φαντασιώσεις των υποψηφίων "σκλάβων".Βρίθει το διαδίκτυο ...