Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φοιτητικά Χρόνια

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος savra, στις 20 Φεβρουαρίου 2007.

  1. savra

    savra Guest

    Το όνειρο μιας Αφέντρας

    Ήταν Νοέμβριος το 1998, όταν εγώ έκλεινα τα 19. Είχα δύο μήνες που έμενα μακριά από το σπίτι μου γιατί σπούδαζα. Τα πράγματα έδειχναν δύσκολα μιας και οι σχέσεις μου με τους γονείς μου ήταν μέτριες και το νοίκι υψηλό, με αποτέλεσμα να αναγκαστώ να βάλω αγγελία στην οποία έψαχνα να βρω συγκάτοικο, ώστε να περιορίσω τα έξοδα. Αφού μίλησα με διάφορους στο τηλέφωνο όπου τους εξήγησα τα έξοδα και τα τετραγωνικά μέτρα (100 με 2 δωμάτια) άρχισα να απελπίζομαι καθώς μου φάνηκαν όλοι προβληματικοί και περίεργοι. Αυτό όμως που κυριολεκτικά με ξάφνιασε ήταν μία κλήση που δέχτηκα Κυριακή βράδυ από μια γυναίκα που ήθελε οπωσδήποτε να κοιτάξει τον χώρο. Προσωπικά δεν είχα κανένα πρόβλημα (αυτό έλειπε) φτάνει να πλήρωνε στην ώρα της αλλά και να ήταν καλή εμφανισιακά.
    Την άλλη μέρα το πρωί στις 9 χτύπησε το κουδούνι του σπιτιού μου. Τσατισμένος γιατί με ξύπνησαν άνοιξα την πόρτα, και προτού πω κουβέντα αντίκρισα μία γυναίκα που πλησίαζε τα σαράντα. Καστανή με ξανθές ανταύγειες και ηλιοκαμένο δέρμα. Τέλειο κορμί, ψηλοτάκουνες μαύρες γόβες, δικτυωτό καλτσόν και κοντά στο μπόι μου. Αμέσως μου είπε:
    - Μου άνοιξε ο θυρωρός, μάλλον σε ξύπνησα, αλλά δεν πειράζει, βιάζομαι να εγκατασταθώ.
    - Κανένα πρόβλημα, της είπα ξαφνιασμένος, απλά πολύ απροειδοποίητα ήρθατε.
    Συστηθήκαμε. Πολύ ευγενική, δυναμική αλλά και υπερβολικά άνετη. Και πάνω απ’ όλα θεογυναικάρα! Την κέρασα ένα καφέ στο σαλόνι όπου της μίλησα για τον εαυτό μου, τι σπουδάζω, πόσο χρονών είμαι και από πού είμαι. Με παραξένεψε η ερώτηση που μου έκανε για το αν ήμουν δεσμευμένος, φυσικά απάντησα πως δεν ήμουν. Αυτή, απ’ την πλευρά της, έφτιαχνε τα χαρτιά του διαζυγίου της, δεν είχε παιδιά και ο μαλάκας ο πρώην σύζυγός της την άφησε για μια εικοσάχρονη πιτσιρίκα κόρη γνωστού μεγαλοεπιχειρηματία της Ελλάδας. Καθόταν ακριβώς απέναντί μου, και όσο τα έλεγε αυτά κουνούσε ρυθμικά, σταθερά την γόβα της η οποία σιγά σιγά έβγαινε και μπορούσα να διακρίνω ολόκληρη την φτέρνα. Το βλέμμα της ήταν καρφωμένο στα μάτια μου, κάτι που με έφερε σε δύσκολη θέση γιατί δυσκολευόμουν να παρατηρώ τα πόδια της. Σε κάποια φάση μου ζήτησε να της δείξω το σπίτι. Όπως καταλάβατε, δεν υπήρχε περίπτωση να διαλέξω άλλον άνθρωπο για συγκάτοικο.
    Πρώτα της έδειξα την κουζίνα και αμέσως μετά το δικό της δωμάτιο, το οποίο ήταν άδειο. Τέλος της έδειξα το δωμάτιό μου όπου είχα δώσει και τις τελευταίες μου οικονομίες για το υπέρδιπλο κρεβάτι (παιδικό απωθημένο). Την ώρα που ετοιμαζόμουν να την ρωτήσω για το αν έχει δικά της έπιπλα, δείχνοντας με το δάχτυλό της τον υπολογιστή μου, με ρώτησε αμέσως.
    - Ασχολείσαι με υπολογιστές?
    - Εεε, ναι, αναλόγως, βασικά τον έχω κυρίως για να μπαίνω στο Ίντερνετ, της είπα κουνώντας το ποντίκι για να απενεργοποιήσω το screen saver.
    Μεγάλη γκάφα, γιατί ο υπολογιστής ήταν ανοικτός από το προηγούμενο βράδυ, και φυσικά είχα ξεχάσει μία σωσμένη σελίδα από ένα site όπου ένας σκλάβος ρουφούσε τα δάχτυλα μιας αμαζώνας.
    Φρίκη! Έγινα ρεζίλι, εκεί που νόμιζα πως βρήκα την τέλεια συγκάτοικο. Κατάλαβα πως μόλις θα τελείωναν όλα. Αυτή αρχικώς σαστισμένη και ψελλίζοντας με ένα ειρωνικό και ψυχρό χαμόγελο μου είπε :
    - Κοίτα, μάλλον με παρεξήγησες και μάλλον δεν είμαι ο συγκάτοικος που ψάχνεις.
    -
    - Είσαι υπερβολικά θρασύς με το να μου λες ότι το δωμάτιό μου είναι αυτή η τρύπα. Βρε γελοίε αυτό το δωμάτιο θα είναι αποθήκη καθαρά και μόνο για τα παπούτσια μου, κατάλαβες?
    - ???
    Προτού πάρω χαμπάρι τι συμβαίνει μου τραβάει τα μαλλιά προς τα πίσω και επαναλαμβάνει
    - Κατάλαβες, λέω?
    - Μάλιστα, κυρία, κατάλαβα, απόλυτα. Μπορείτε να κοιμάστε στο κρεβάτι μου για όσο θέλετε εσείς.
    - Βρε καραγκιόζη, εσένα περίμενα νομίζεις? Φυσικά και θα κοιμάμαι εγώ εκεί. Τσακίσου τώρα στο αυτοκίνητο να φέρεις και τα υπόλοιπα πράγματά μου. Κοίτα, φρόντισε να βάλεις όλα τα παπούτσια μου στη σωστή θέση, να τα γυαλίσεις και μετά θα ασχοληθείς με ότι σου πω εγώ. Κατάλαβες?
    - Μάλιστα.
    Τρέχοντας σαν διάολος, (το βλέμμα του θυρωρού όλα τα λεφτά που με είδε να τρέχω με τα πράγματα της Θεάς) σε χρόνο [ d t ] είχα αρχίσει να τοποθετώ όλα της τα παπούτσια, γόβες, αθλητικά, casual, μπότες (σλουρπ) κτλ. με μεγάλη προσοχή να μην τα πληγώσω. Ξαφνικά ένιωσα μια κλοτσιά στα πλευρά, γονατιστός όπως ήμουν, με αποτέλεσμα να πέσω ξάπλα. Μονομιάς με πάτησε με το στιλετένιο τακούνι της στο στήθος και η μπροστινή μύτη της γόβας της πατούσε με δύναμη το πηγούνι μου.
    - Πρόσεχε καημένε, κοίτα να με υπακούς σε ότι σου λέω γιατί αλλιώς θα βρεις άσχημο μπελά.
    - Μαλ…
    - Σκασμός ρε μαλάκα, με διέκοψε πατώντας μου το στόμα με αποτέλεσμα να το βουλώσω, θα μιλάς όταν σου δίνω εγώ την άδεια. Θα μπω να κάνω μπάνιο, όταν τελειώσω θα γυαλίζουν όλα μου τα παπούτσια. Ελπίζω να ξέρεις να κάνεις καλό pedicure. Και που είσαι, φρόντισε να μου κάνεις μετά ένα καλό μασάζ στα πόδια όσο θα κοιμάμαι, με την γλώσσα σου φυσικά, γιατί έχω κοιμηθεί ελάχιστα και είμαι πτώμα.
    Περίπου μετά από σαράντα λεπτά είχα τελειώσει με το pedicure των πανέμορφων ποδιών της. Δυνατό κόκκινο, φυσικά. Τα πόδια της ήταν υπέροχα.
    - Κοίτα να δεις, μου είπε σαδιστικά με ένα χαμόγελο ατελείωτης ειρωνίας, θέλω να κάνεις καλό γλύψιμο, και επειδή νυστάζω, γουστάρω να επικεντρωθείς στο να ρουφάς τα δάχτυλά μου, κατάλαβες, ανωμαλάρα, είναι το φετίχ μου, αυτό.
    - Μάλιστα Κυρία, της απάντησα, και κατευθείαν έκανα όπως με διέταξε.
    Μετά από μισή ώρα, πάνω κάτω, κατάλαβα πως ο θηλυκός αυτός άγγελος ετοιμαζόταν να κοιμηθεί. Με επιμέλεια σταθερά πιπίλιζα τα δάχτυλά της σαν μωρό. Ξαφνικά έχωσε το ένα πόδι της ανάμεσα στα δικά μου, ακριβώς στο επίμαχο σημείο, όπου η κάβλα μου ήταν σε σημείο οριακό. Ήταν ζήτημα χρόνου να τελειώσω. Μόλις άρχισα να βγάζω τα πρώτα μου υγρά η γκόμενα ξέσπασε σε ένα αχόρταγο γέλιο, ξεφτιλίζοντάς με έτσι με τον τρόπο της. Χωρίς να διανοηθεί να πάρει τα πόδια της από το στόμα μου και τα γεννητικά μου κατευθείαν έδωσε εντολή:
    - Λοιπόν μείνε ακίνητος και απλώς ρούφα. Κοίτα μόνο κατά τις δύο να ξυπνήσεις για να μαγειρέψεις. Και φρόντισε ότι φτιάξεις για σένα να μπορώ να σε ταΐσω εύκολα με τα πόδια μου, γιατί αλλιώς εσύ θα πεινάσεις.