Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φονικό (emmonas)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος emmonas, στις 23 Ιανουαρίου 2017.

  1. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Εσύ Κάνε εκεί Κανένα φονικό...
     
  2. emmonas

    emmonas New Member

    Ελα να σε κάνω πρωταγωνίστρια... Εγγυώμενο θάνατο!!
     
  3. Morfonios

    Morfonios When i want your opinion then i' ll remove the gag

    Πρεπει να ειναι μεγαλη μαγκια παντως να πουλα κανεις ερωτες για να παιρνει επιβεβαιωση  
     
  4. emmonas

    emmonas New Member

    Τίποτα δεν είναι για πούλημα. 100000 κείμενα εδώ μέσα αναρτήθηκαν απο ανιδιοτέλεια και ίσως ανάγκη επικοινωνίας.. Και μόνο η ανάγνωση και ο σχολιασμός του ειναι ανταμοιβή. Συμπεράσματα μπορεί να βγάζει οποια θέλει ο καθένας. Οποιο συμπέρασμα και να έβγαλες Μορφονιέ, σε ευχαριστώ που το διάβασες. Μεγάλη μαγκιά να πεις και δυο λέξεις 
     
  5. Morfonios

    Morfonios When i want your opinion then i' ll remove the gag

    [irony mode on] Οχι ρε, μη παραμυθιαζομαστε..τπτ δεν ειναι απο ανιδιοτελεια..ειμαστε ολοι καθικια..feeling better now?
    Αν παντως ανταμοιβεσαι, τοσο ευκολα, σε ζηλευω, πρεπει να εισαι πολυ ευτυχισμενος   [/irony mode off]
     
  6. emmonas

    emmonas New Member

    Όχι ρε, δε συμφωνώ!
    Ναι ρε, είμαστε καθικια. No, not feeling better γαμωτο!
    Ευτυχισμένος? Άλλο ανταμοιβή και άλλο ευτυχία...
    (couldn't find my irony button...)
     
     
  7. Morfonios

    Morfonios When i want your opinion then i' ll remove the gag

    Διαφωνω αλλα θα βγουμε εκτος θεματος..

    Δεν ειναι δυσκολο..λιγες αγκυλες και μερικους χαρακτηρες χρειαζεσαι  
     
  8. emmonas

    emmonas New Member

     

    Συνημμένα Αρχεία:

  9. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Tίποτε δεν είναι ανιδιοτελές αγαπητέ   Τίποτε...
    Εξάλλου, όπως λέτε "ανάγκη επικοινωνίας". Η ανάγκη είναι έξοχα ιδιοτελής  
    "Και μόνο η ανάγνωση και ο σχολιασμός του ειναι ανταμοιβή", ούτε αυτό λέει ανιδιοτέλεια  
    Έχω να πω ότι αφού σας αγάπησε, δεν τίθεται θέμα δικής σας ενοχής, σας απάλλαξε εκείνη, σας αθώωσε. Πάντα συγχωρούμε και αθωώνουμε όσους αγαπάμε. Απλά σε άλλους παίρνει λιγότερο και σε άλλους λίγο περισσότερο χρόνο.
     
  10. emmonas

    emmonas New Member

    Μου άρεσε πολύ ο σχολιασμός σου αγαπητή..
    Ανιδιοτέλεια. Χμ... Δεν έχω όφελος ούτε επιδιώκω κάτι. Απλά το ανέβασα. Αν είναι λοιπόν ιδιοτελές να ανεβάζεις τη χαζομάρα σου και να χαίρεσαι που τουλάχιστον διαβάστηκε, άσχετα απο τα σχόλια, τότε δεν θα διαφωνήσω μαζί σου. Η ανάγκη μου για επικοινωνία πηγάζει απο ένα σωρό παράγοντες. Ας είναι ιδιοτελές η πράξη μου να μη νιώθω τόσο μόνος. Αυτό ουσιαστικά επιδιώκω. Εγώ. Οι υπόλοιποι δεν ξέρω. Όμως πραγματικά η ερμηνεία σου είναι σοφή και σε ευχαριστώ.
     
  11. emmonas

    emmonas New Member

  12. Και?!