Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φράσεις που μας έχουν χαραχτεί...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος dimi-meow, στις 8 Αυγούστου 2019.

  1. dimi-meow

    dimi-meow New Member

    Η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω αν υπάρχει παρόμοιο νήμα και άμα κολλάει στην ενότητα που το άνοιξα, οπότε αν το βρίσκετε άκυρο, διαγραψτε το. Ας μιλήσουμε λοιπον για φράσεις που που μας έχουν μείνει στο μυαλό. Μία που έχω ακούσει και συνοδευόταν και από το βλέμμα που δεν σου αφήνει και πολλά περιθώρια και κάθε φορά που την σκέφτομαι το στομάχι μου σφίγγεται είναι "Δεν σε ρωτάω, στο ανακοινώνω.". Μπορεί πραγματικά σε κάποιους να φαλινεται χαζή, σε μένα από την άλλη την συγκεκριμένη στιγμή δεν μου φαινόταν καθόλου.
     
  2. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    "Είσαι δική Μου"
     
  3. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Σε εμπιστεύομαι.
     
  4. Τι να το κάνει ο Θεός το σώμα... Όταν μπορεί να πάρει τον καρπό από μέσα...

    Φράση που ακούστηκε την ταινία
    "Ο θεραπευτής" την συστήνω ανεπιφύλακτα...
     
  5. red&black

    red&black Ότι δεν είναι "ξεκάθαρο" μας γίνεται "εμμονή"...

    "Μου ανήκεις"
     
  6. "Πάψε"

     
     
  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

  8. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Δεν σε ξέρω δεν με ξέρεις!
     
  9. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Σκάσε και βάρα, δεν είσαι ο μόνος σαδιστής εδώ πέρα.
     
  10. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Αχ ναι!
     
  11. Marqui

    Marqui sitting on a park bench

  12. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

    '' Άντε, γαμήσου μαλάκα'', αλλά, ξέρεις, να το λέει και να το εννοεί να γεμίζει το στόμα.