Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φτασε οπου δεν μπορεις......,μπορεις εχεις τα κοτσια....?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 30 Ιουνίου 2008.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Κατα ποσο εχετε πιασει τον εαυτο σας απο τον καιρο που ηλθατε σε αυτο το φορουμ να υπερβενει τα ορια σας, τις αντοχες σας, να κανει πραγματα επανω στον σεξουαλικο και ερωτικο τομεα που ουτε καν ειχατε διανοηθει οτι θα μπορουσατε να κανετε πριν ελθετε σ' αυτο το φορουμ ?

    Αν πραγματι εχετε υπερβει τα ορια σας μεσα απο bdsm σχεσεις η απλα session, θελετε η εχετε αλλες αντοχες (σωματικες και ψυχικες), να σπασετε και αλλα ταμπου σας? Να ξεπερασετε και αλλο τα ορια σας...? Εχετε τις αντοχες και τα κοτσια.... να πραγματοποιησετε πραγματα που ουτε στις φαντασιωσεις δεν μορουσατε να φανταστειτε ?

    Αν παλι οχι, θελετε να παραμεινετε απλα θεατες των οσων διαβαζετε στο φορουμ, η βλεπετε σε διαφορα bdsm παρτυ μας...(ο Θεος να τα κανει bdsm παρτυ αλλα τελος παντων... ), ταμπουρομενοι πισω απο τα ταμπου σας, τα πρεπει σας, και τις ενοχες σας....? Η θελετε να την κανετε με ελαφρα...λεγοντας πω πω τι ανωμαλια υπαρχει βρε παιδι μου στον κοσμο τουτο.....?
     
    Last edited: 1 Ιουλίου 2008
  2. Elysium

    Elysium Contributor

    Now I know I've been used.

    Thats okay man, cause I like the abuse  
     
  3. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Φτασε οπου δεν μπορεις......,μπορεις εχεις τα κοτσια....?

    Δηλαδη οποιος απλα θελει να ειναι θεατης η δεν θελει να προχωρησει σε καποια πραγματα που αρεσουν σε αλλους, πρεπει να εχει οπωσδηποτε ταμπου και ενοχες ?
    Τι κολημα ειναι αυτο ?
     
  4. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Φτασε οπου δεν μπορεις......,μπορεις εχεις τα κοτσια....?

    Αγαπητη μου στο νημα μου δεν γραφω πουθενα οτι εχουν ταμπου αυτοι που δεν τους αρεσει να κανουν αυτο που αρεσει σ' εσενα η εμενα και δεν το κανουν, κατ' εμε παντα, ταμπου και ενοχες εχουν οσοι θελουν και τους αρεσει να κανουν κατι επανω στον σεξουαλικο τομεα μη συνηθες για τους τους περισσοτερους, αλλα δεν το πραγματοποιουν ποτε στην ζωη τους γιατι φοβουνται τι θα πει ο αλλος αν το μαθει.
     
  5. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Φτασε οπου δεν μπορεις......,μπορεις εχεις τα κοτσια....?

    Τωρα το διευκρινισες αγαπητε μου. Στο αρχικο σου ποστ το ειχες αφησει φλου.
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Δεν ξερω αν απαντω σωστα, ομως πρωτον δεν εχω το παραμικρο ταμπού και δευτερον παντα αποδεχομαι τον αλλον οπως ειναι με τις οποιες ιδαιτεροτητες εχει.
    Σε καμμια περιπτωση δεν θα μπορουσα να κρινω καποιον ως ανωμαλο επειδη καποιες απο τις προτιμησεις του ισως να μην συμφωνουν με τις δικες μου.
     
  7. ekpaideyomenh_slave

    ekpaideyomenh_slave Regular Member

    Απάντηση: Φτασε οπου δεν μπορεις......,μπορεις εχεις τα κοτσια....?

    Θα Σου απαντησω με ενα ρεφρεν 

    Μη με Ρωτας για μενα, να με Ρωτας για Μ/μας,
    θελω να καταφερω να παω εκει που Πας.
     
    Last edited by a moderator: 8 Ιουλίου 2008