Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φτυσιμο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος ilias1, στις 9 Μαϊου 2019.

  1. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Κι αυτό φτύσιμο μπορεί να θεωρηθεί  
     
  2. Να τον φτύνεις μέσα στο μυαλό και βιώνει ότι άνοιξαν οι ουρανοί...
    Ειδικά φέτος γίνεται και χωρίς μεγάλη προσπάθεια
     
  3. SirG

    SirG Premium Member

    εννοειται!!
     
  4. KTop

    KTop New Member

    μου αρεσει να φτυνω στο προσωπο, στα ματια ιδιατερα...αλλα και μεσα στο στομα....
     
  5. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Ποιό ακριβώς σου αρέσει πολύ; Γιατί προσωπικά μπερδεύτηκα λίγο. Το ότι δημιουργήθηκε κάποιο απωθημένο τρόπον τινά;
     
  6. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Μαζοχιστής: Χτύπα με, πέτα με στα βράχια.
    Σαδιστής: Όχι.
     
  7. Dux

    Dux Regular Member

    Ντάξ

     
     
  8. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Επειδή οι απόψεις διίστανται έντονα, θέλω να διευκρινίσω κάτι.

    Σε πολλά πράγματα σημαντικό ρόλο (μεγαλύτερο από όσο πιστεύουμε ίσως) παίζει το πως γίνεται κάτι, ο τρόπος, η στιγμή, το timing, η ένταση. Και φυσικά η προετοιμασία, που έχει προηγηθεί, εγκεφαλική αλλά και σωματική.

    Είναι λογικό, λοιπόν, κάτι να μη μας αρέσει. Είτε γιατί δεν το έχουμε δοκιμάσει και απλά μας απωθεί η ιδέα και μόνο, είτε γιατί το δοκιμάσαμε με λάθος τρόπο και δικαίως το αποδομούμε και το απορρίπτουμε.

    Μένει όπως σε όλα να το δοκιμάσουμε την κατάλληλη στιγμή. Και τότε θα έχουμε σαφέστερη και σοφότερη άποψη. Καμιά φορά ό,τι ηχεί περίεργα στα αυτιά μας λειτουργεί ιδιαίτερα και όμορφα μέσα μας αλλά και πάνω μας. Κυριολεκτικά και μεταφορικά.
     
  9. Dux

    Dux Regular Member

    Πολύ σωστός. ΑΚΡΙΒΩΣ τα ίδια ισχύουν και για τον πατσά.
     
  10. iDontKnow

    iDontKnow Regular Member

  11. fireblonde

    fireblonde Κάθε μηνα και άλλο, δεν είμαι ξανθιά

    Χάχα πολύ καλο
     
  12. fireblonde

    fireblonde Κάθε μηνα και άλλο, δεν είμαι ξανθιά

    Ψηφίζω υπέρ