Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φτυσιμο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος ilias1, στις 9 Μαϊου 2019.

  1. Carpe_Diem

    Carpe_Diem https://www.youtube.com/watch?v=NpJ11NDcpjU

    Δεν τρελαίνομαι κιόλας για τη μάπα αλλά θα προτιμούσα το αλληλοφτύσιμο
     
  2. BeKind

    BeKind New Member

    Κατα την αποψη μου το φτυσιμο πρεπει να γινεται υποτιμητικα,κοιτωντας τον ανθρωπο απεναντι σου σαν οτι πιο τελευταιο και φτηνο υπαρχει! Ωραιο και στο στομα αλλα προτιμω οι πρωτες να πιανουν ολο το προσωπο να τα απλωνεις με το χερι ωστε να εισαι σιγουρος οτι οι επομενες σφαλιαρες θα εχουν πιο ωραιο ηχο και αισθηση   Και το φτυσιμο στην πισω πορτα οταν εχεις την αλλη στα 4 επισης δεν παει πισω
     
  3. σιγουρα ειναι ακρως εξευτελιστικο και ηδονικο.θεωρω οτι με τον εξευτελισμο πλησιαζεις ολο και περισσοτερο στην αποδοχη του τι εισαι.σπας και τα τελευταια κομματια εγωισμου σου,
     
  4. Josie

    Josie New Member


    Δεν το θεωρούν όλοι εξευτελιστικο..
     
  5. ηδονικο ειναι.απλα ειναι ομορφο οταν σε φτυνει με τροπο για να σε ξευτελισει.εκει απογειωνομαι.εχεις δικιο μιλησα για μενα.συγνωμη.
     
  6. Δως τα μου όλα στο στόμα.
     
  7. Φενριρ....

    Φενριρ.... Regular Member

    Στο πρόσωπο όχι....,..........
     
  8. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

  9. nancycd

    nancycd New Member

    Δεν υπάρχει πιο καυλωτικο από το να νιώθω τον άλλον μέσα μου ενώ με φτύνει στο στομα ....
     
  10. Καραlike!!!! u good do that 2 me without revenge needed!
     
  11. doulos

    doulos Regular Member

    Με ταπείνωση και ευγνωμοσύνη αποδέχομαι αυτήν την πράξη απόλυτης απαξίας από μια Κυρία που μου εμπνέει τον σεβασμό. Το "σπούδασα" σε μια επαγγελματία Αφέντρα που επισκεπτόμουν σχετικά συχνά. Αφού με είχε κακομεταχειριστεί με διάφορους τρόπους αισθανόμουν ότι με τελείωνε ψυχολογικά καθώς με έφτυνε στο πρόσωπο. Κάθε φορά που την επισκεπτόμουν με "αποχαιρετούσε" φτύνοντας με στο πρόσωπο και μου έλεγε να μην σκουπιστώ. Στέγνωνε μέχρι να φτάσω στο σταθμό του τρένου. Είχε τρομερή ψυχολογική επιρροή επάνω μου όλο αυτό.
     
  12. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Υπεροχο!!!!