Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φτυσιμο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος ilias1, στις 9 Μαϊου 2019.

  1. Mr_Dissaster

    Mr_Dissaster New Member

    Αφου ειναι ενα μεσω ταπεινωσης κι εξευτελισμου like...
     
  2. Pancus

    Pancus New Member

    Για μερικούς όμως όπως εγώ δεν βλέπουμε τίποτα το ταπεινωτικό όταν με φτύνει μια γυναίκα, αντιθέτως το απολαμβάνω !!!! Δεν ξέρω αν αυτό το λέμε φετίχ ή κάπως αλλιώς απλά μου αρέσει
     
  3. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Πίσω πάει  
     
  4. Jemme53

    Jemme53 Regular Member

    Εμένα μ'αρέσει. Απο γυναικα. Και μπροστά σε άλλες))). Ότι καλήτερο!
     
  5. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Πρέπει να αλλάξει το ρητό σε "είτε από βήξιμο, είτε από φτύσιμο"
     
  6. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    ΔΕΝ φτύνουμε και ΔΕΝ βγαίνουμε από το σπίτι!!! Και αυτό το "φτου και βγαίνω" ξεχάστε το. Ποιος σκέφτηκε τέτοια απαγορευμένα πραγματάκια ήθελα να 'ξερα. .  

    Όσο αποκρουστικό μπορεί να ακούγεται για κάποιους, τόσο ερωτικά και αισθησιακά μπορεί να λειτουργήσει το σάλιο. Προφανώς και δεν είναι ένα παιχνίδι για όλους και για όλες τις στιγμές, ωστόσο αποτελεί ένα εξαιρετικό συστατικό προσέγγισης 2 ανθρώπων, που θέλουν να ανακαλύψουν ξεχωριστές πτυχές και να κάνουν λίγο πιο "πικάντικες" τις συνευρέσεις τους.
     
  7. Pancus

    Pancus New Member

    Μου αρέσει φίλε που δίνεις και μια διάσταση πέρα της υποταγής του , δεν είναι πάντα απαραιτητη
     
  8. sigh

    sigh .

  9. Pancus

    Pancus New Member