Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φωτό από το Erotica

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος Afentis_Epi8ymiwn, στις 13 Μαϊου 2008.

  1. Re: Απάντηση: Re: Φωτό από το Erotica

    Πες μας G.E να μαθουμε κι' εμεις τι "εγκλημα" εκαναν εκει που πηγαν
    Ο κοσμος αγαπητε μου διασκεδαζει οπως γουσταρει οπως ξερει και μπορει
    Αυτο ειναι ολο. Τα υπολοιπα ειναι στην ειδικοτητα τις "ρομφεας" και
    δεν ξερω αν σου ταιριαζει...αλλα δε νομιζω
     
  2. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Φωτό από το Erotica

    Δεν με πειράζουν φυσικά οι γυμνές φωτο , ούτε οι stripers ,
    ούτε όποιος όποια κάνει οποιοδήποτε επάγγελμα που σχετίζεται με αυτά .
    Όλα χρειάζονται και όλα είναι σεβαστά .
    Δεν μου αρέσει όμως η συσχέτιση τους με την δική μας ‘’ σκηνή ‘’ στο Εrotica
    σε αυτό το site που θέλω να πιστεύω πως διαπραγματεύεται το bdsm .
     
  3. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Αυτο ακριβως...
     
  4. Eri

    Eri

    Καθηστε ρε παιδια....Απο τη μια διαφημιζεται εδω μεσα η εκθεση "Εrotica" κ απο την αλλη την κατακρινουμε????Τι δηλαδη, οτι μας συμφερει το λεμε μεχρι να ερθει ο κοσμος κ μετα στ'αρχιδια μας?????Η μηπως δεν ξεραμε τι σοϊ εκθεση ηταν?????Κ στο live sex show στο "The Hall" η "The Sex", δε θυμαμαι πως το λενε, το σοου ηταν απο επαγγελματιες στριπερς, αν δεν κανω λαθος, κ με τις ενεργειες καποιων απο το χωρο "κολλησε" "εθελοντικα" κ το μπιντιεσεμ.....

    Αν ειναι ετσι τοτε η να μην τα διαφημιζετε καθολου η να μην τα κατακρινετε.....Αν δεν υπηρχαν αυτα δε θα "μας" γνωριζε ο κοσμος, κατι για το οποιο παινευεστε τοσο πολυ.......

    Η συσχετηση των φωτο με το μπιντιεσεμ, αγαπητη ανασια, ειναι οτι αν δεν γινοταν αυτη η εκθεση δε θα γινοταν κ το σοου απο τα δικα μας παιδια κ δε θα συζητουσαμε για εντυπωσεις κ ωραιες αναμνησεις......
     
  5. latexduck

    latexduck Contributor

    Συμφωνώ με Ερι, το κλαδί είμαστε και χρειαζόμαστε έναν κορμό να φυτρώσουμε...
     
  6. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Φωτό από το Erotica



    Δεν διαφημίσαμε την έκθεση για την έκθεση , αλλά για την δική μας ‘’σκηνή’’ και μόνο … αναγκαστικά .

    Όπως είπες πολύ σωστά για τα σόου στα κλαμπ …. "κόλλησε εθελοντικά " και θα προσθέσω ξανά επισης … αναγκαστικά .


    Αυτό το ‘’ αναγκαστικά ‘’ δεν σημαίνει πως δεν μπορούμε να διαχωρίσουμε … την θέση μας .
     
  7. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Ερι δεν κατεκρινε κανεις τις κοπελες.Εγω απλα τονισα οτι ουδεμια σχεση εχουμε σαν bdsm κοινοτητα.Συγκεκριμενα και στο meeting της Πατρας ενοχληθηκα αρκετα με την επισκεψη μας σε μαγαζι που προσεφερε τετοιο "θεαμα".Αν δειχνει ασχημη κριση τοτε ζητω συγνωμη απο ολους,αλλα δεν ειχε τετοιο σκοπο να κρινει την εκθεση.Η εκθεση ηταν μια χαρα και ευχαριστω προσωπικα 3 ατομα που τραβηξανε αρκετα για να βγει (Γιωργο,Βαγγελη και Κλεοβουλο).Αυτο που ηθελα να τονισω ειναι οτι η σκηνη μας δεν εχει σχεση με strip-tease
     
  8. smari

    smari Regular Member

    Γιατι πρεπει καθε φορα που υποτιθετε κανονιζουμε κατι ομορφο για να περασουμε καλα,
    σαν κοινοτητα, μετα τελειωνοντας να πρεπει να βγαζουμε τα ματια μας????????????
    Γιατι κανεις μας δεν μπορει εδω μεσα να σεβαστει αυτο που δεν αρεσει σε μας,
    αλλα αρεσει σε καποιον αλλο????
    Για ποια ελευθερια θελουμε να μιλαμε?

      
     
  9. Eri

    Eri

    Re: Απάντηση: Re: Φωτό από το Erotica



    Apollyon, ξεχωρισα αυτες τις φρασεις σου γιατι θεωρω οτι εχεις λαθος......

    Πρωτον, το νημα εχει τιτλο "Φωτο απο το Erotica" κ οχι απο το dungeon, οποτε δε νομιζω να τιθεται θεμα συγχισης του χωρου κ της εκθεσης......
    Δευτερον, γιατι ειναι προσβλητικο να βρισκονται τετοιου ειδους φωτογραφιες εδω μεσα????Η μονη διαφορα απο αλλες φωτογραφιες που ειδα στο φορουμ κατα καιρους ειναι πως δε φορανε κοκκαλινα γυαλια, κωλομπαριστικα παπουτσια, δεν κρατανε καποιο μαστιγιο η δεν εχουν καποιο δονητη στον κωλο......
    Τριτον, τι ακριβως αντιπροσωπευουμε?????Νομιζω κ αυτες κ εμεις με το ιδιο πραγμα ασχολουμαστε, τη σεξουαλικη ικανοποιηση.....
    Τεταρτον, αν δε θες να εχεις σχεση με ξεκωλα τοτε να ζητησεις τη διαγραφη των νηματων που εχουν σχεση με εκπαιδευση τσουλας, προκλητικη εμφανιση κτλ.......Στα ματια του κοσμου ειτε δει μια μπιντιεσεμικη τσουλα ειτε μια στριπερ νομιζεις θα τις ξεχωρισει????

    Εν ολιγοις, πολυ κακο για το τιποτα παλι.....
     
  10. Guest05

    Guest05 Guest

    Re: Απάντηση: Re: Φωτό από το Erotica

    Εύκολα ξεχωρίζουν, από τον συνοδό τους. Ο ένας από τους δύο χαμογελάει. Μη με ρωτήσεις ποιος. Είμαι σίγουρος πως ξέρεις.
     
  11. Eri

    Eri

    Τι θα γινει με σενα σημερα????Πισω μου σ'εχω σατανα (που λεει κ ο σοφος λαος).....  
     
  12. Guest05

    Guest05 Guest

    Λέγε με Χάινριχ.

    Όπως και να χει δεν γνώριζα πως δεν θες να μιλάς με τον σατανά. Με συγχωρείς.