Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φόβος..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Αννουλα28, στις 26 Ιουλίου 2016.

  1. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Η μόνη απάντηση που μπορείς να πάρεις είναι, αν περιμένεις ταξί, να πας σε διασταύρωση...
    Καμιά άλλη απάντηση δεν θα πάρεις, επί της ουσίας...
    Αν και μάλλον για λεωφορείο περίμενες, αλλά τεσπά...
     
  2. idiry8mos

    idiry8mos dare... feel it

    σεβομαι την αγωνια σου , στο βαθμο που την εννοεις και δεν κανεις πλακα εδω, οχι δλδ οτι κι αυτο ειναι κακο, αλλα πες μου..... τοσες απαντησεις απο ολους μας..... καμια δε σε εκανε να δεις κατι καινουργιο και να ανακουφιστεις καπως?
     
  3. Ελααα.. !!όχι!!! Σου λέω ξανά πως κάτι που για σένα είναι απλό για μένα είναι τραγικό! Ουσιαστικά μάλλον εγώ Το έχω το πρόβλημα και όχι εκείνος. Εκείνος δεν Με πίεσε σε καμία στιγμή. Ξεκάθαρος. Μου είπε αυτός είμαι. Σκέψου σοβαρά αν μπορείς και αν δεν μπορείς τεκμηρίωσε το.το "δεν μου αρέσει " δεν είναι τεκμηριωμένη απάντηση.
     
  4. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Οποιος/α εχει να δωσει καποια συμβουλη ας την δωσει ... αν δεν εχει καλυτερα να μην γραφει
     
  5. Ανακούφιση όχι.. αλλά σίγουρα με έβαλαν σε περαιτέρω σκέψεις
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    @Αννουλα28

    Σκέφτηκες να μιλήσεις μαζί του ξεκάθαρα;
     
  7. idiry8mos

    idiry8mos dare... feel it

    γαμησε τα δλδ.... παιδια φρενο.... θα το καψουμε το παιδι
     
  8. idiry8mos

    idiry8mos dare... feel it

    σε κοβω να περνας καλα μαζι μας εδω παντως.... πες μου οτι χαμογελας κιολας  

    και φερε και τον δικο σου, μια χαρα θα περασετε  
     
  9. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Μόλις παρέβηκες εσύ ο ίδιος τα λεγόμενά σου κι ανάγκασες κι άλλο άσχετο ποστ να βγει.Πως νιώθεις γι αυτό;
     
  10. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Και τώρα που κατάλαβες το πρόβλημα, θα συνιστούσα καναδυό τυρόπιτες και πορτοκαλάδα...
    Και αφού του το πεις, μια σοκολάτα στο καπάκι και ένα μπουκάλι νερό...
    Μετά νάνι, αύριο είναι μια άλλη μέρα...
     
  11. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    εισαι κακουλης  
     
  12. idiry8mos

    idiry8mos dare... feel it

    γιατι? μια χαρα ειναι αυτο το γευμα... αγχολυτικο!