Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Χειρότερη Τιμωρία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος evallila, στις 24 Αυγούστου 2007.

  1. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Δυστυχώς Lola δεν τους αντικαθιστούν. Τι θα αντικαθιστούσε Εκείνη, ένα ζελεδάκι ή ένα άλλο βοήθημα; Μπορείς να ζήσεις με βοηθήματα; Ψευτοζείς με αυτά.
     
  2. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Re: ΧΕΙΡΩΤΕΡΗ ΤΙΜΩΡΙΑ

    Σαφως και δεν τους αντικαθιστουν! αλλα ο ''φιλος'' στην αναγκη φαινεται   Να ζησεις μ'αυτα δε μπορεις, μπορεις ομως να τα βαλεις στο παιχνιδι σου ετσι για την ποικιλια..
     
  3. blindfold

    blindfold Contributor

    το πάγωμα του χρόνου , να σε εμποδίσει να κινήσε ,η απόλυτη βαρεμάρα ...
     
  4. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Ποικιλία μνημοσύνου είναι, γλυκό μου. Αμά δε Την βλέπω...
     
  5. Gwen

    Gwen Regular Member

    Re: Απάντηση: ΧΕΙΡΩΤΕΡΗ ΤΙΜΩΡΙΑ

    Συμφωνώ!Ειδικα αν γίνει ως εξής: τον έχεις μαζί σου 2 μόνο μέρες.Η μια μέρα είναι ολογυμνος και εντελώς ακινητοποιημένος,φοράει μονο κολλαρο και λουρί σκύλου.Τον κρατάς σε διέγερση συνεχώς και όταν δεις ότι είναι έτοιμος να ολοκληρώσει,σταματάς,ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ.Ποναέι και ουρλιάζει μέσα απο τo ring gag που του έχεις βάλει στο στόμα.Την επόμενη μέρα τον έχεις ντύσει σαν γυναικεία τσούλα και τον βάζεις να ολοκληρώνει,να εκσπερματώνει συνέχεια μέχρι που δεν θα του έχει μείνει σταγόνα για σταγόνα.Για την επόμενη εβδομάδα αδιαφορείς,πλήρως όμως.Σου τηλεφωνεί,προσπαθεί με καθε τροπο να βρεθεί μαζί σου αλλά ματαια!

     
  6. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Κατά συνέπεια όλοι συμφωνούμε στην αδιαφορία και στην απαγόρευση οργασμού. Αναμενόμενο, θα έλεγα.
     
  7. leatherlover

    leatherlover New Member

    Θα συμφωνησω με τον τροπο της Gwen... για ευνοητους λογους! 
     
  8. GIANNIS1973

    GIANNIS1973 New Member

    η χειροτερη τιμωρια ειναι η αδιαφορια ομως πιστευω οτι ειναι και η αναμονη.δηλ να σε εχει η αφεντρα σου δεμενο και γυμνο για καμμια ωρα και εσυ να περιμενεις να νιωσεις το μαστιγιο στο σωμα σου.μου εχει τυχει παιδια
     
  9. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    Έχω μερικές ιδέες:

    1. Δύο βδομάδες Vanilla.
    2. Orgasm torture (7-12 συνεχόμενους).
    3. Ολοήμερο φίμωτρο με σωληνάκι ανακύκλωσης ούρων (όχι απαραίτητα των δικών του/της).
    4. (Για γυναίκες μόνο) Ξύρισμα του κεφαλιού.
    5. Ένα μήνα κλείσιμο σε ένα κενό δωμάτιο με φίμωτρο και ζώνη αγνότητας. Τα περιττώματα θα κανουν τη δουλειά!!! Στο τέλος του μήνα κανει και το καθάρισμα του δωματίου με φαράσι και σφουγγαρίστρα ενσωματωμένα σε φίμωτρο.
    6. Μια κλασσική, παραδοσιακή ελληνικότατη ανάποδη (σφαλιάρα) βρε αδερφε!!!
    7. Για ένα μήνα, δεμένος/η τρείς ώρες την ημέρα να βλέπει Λιακόπουλο και στο καπάκι άλλες τρείς Πρετεντέρη.... Ελλείψη Πρετεντέρη, ταινία του Αγγελόπουλου (την ίδια κάθε μέρα)....
     
  10. sector10

    sector10 Regular Member

    Κατα την δικη μου άποψη είναι η αδιαφορία να σε παρακαλάει να ασχοληθείς μαζι του/της και εσυ να παραμένεις αδιάφορος/ρη.
     
  11. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Μια απο τις χειροτερες τιμωριες ειναι να ερχεται ο σκλαβος με σεβασμο, να μου φερνει το πρωινο στο κρεββατι και να τον κοιτω γλυκα λεγοντας του "ετοιμασε πρωινο το ζουζουνακι μου"?
    Να ξεντωνομαι νωχελικα, και να του λεω ολο γλυκα, "κανε μου μασαζ ΗΛΙΘΙΕ πριν σου χωσω την μουρη μεσα στον χυμο"!
    Ειμαι απιστευτα τρυφερη αμα θελω!
     
  12. johnny

    johnny Regular Member

    Απάντηση: Re: ΧΕΙΡΩΤΕΡΗ ΤΙΜΩΡΙΑ

    !!!!!!!!!!!!!!!!!!