Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Χειρότερη Τιμωρία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος evallila, στις 24 Αυγούστου 2007.

  1. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    χμμμμμ... κανεις δεν προσέχει τη δημιουργικότητά μου... μπουαααααααα.... Κακιά μιρέλλα, μου κλέβεις τη δημοσιότητά μου!!!  PPPPPPP
     
  2. Hippolytos

    Hippolytos New Member

    Εκτός από αδιαφορία, άρνηση οργασμού (συμφωνώ με τους φίλους), βασανιστήρια, κάτι ίσως όχι extreme, αλλά απλό και αποτελεσματικό: Νοικοκυριό! Να με βάλει να σφουγγαρίσω όλο το σπίτι σαν δούλα. Να της πλύνω τα εσώρουχα στο χέρι. Να με τρέχει στο σούπερ μάρκετ και να φορτώνομαι όλες τις τσάντες. Να με κάνει φιλιππινέζα της, να με σκίσει στην δουλειά και να με διώξει χωρίς να αφήσει ούτε καν να το παίξω και να χύσω όλη μέρα.
     
  3. vanessapret

    vanessapret Regular Member

    το θέμα είναι να βρείς μια Αφέντρα και απο εκεί και πέρα θα ορίσει εκείνη ποιά είναι η χειρότερη τιμωρία για σένα
     
  4. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΧΕΙΡΩΤΕΡΗ ΤΙΜΩΡΙΑ

    Κι αν σε καταδικάσει να μην τιμωρηθείς ποτέ;
     
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor


    Α! με ειπες κακια Μιρελλα.
    Επιτελους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Να και καποιος που μου ειπε εναν τοσο γλυκο λογο!!!!
    Σε ευχαριστω πολυ dear!  
     
  6. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Μα αυτο δεν ειναι τιμωρια καν! Φαντασιωση ειναι   Ας μην πλασαρουμε τις φαντασιωσεις μας ως τιμωριες.

    BTW, μου αρεσει πολυ το avatar σου. Λατρης του Almodovar? Η των τακουνιων?
     
  7. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Οργανική

    Ψυχολογική

    Εξευτελιστική

    Ταπεινωτική
     
  8. blindfold

    blindfold Contributor

    εγώ έχω Κύριο ...

    η χειρότερη τιμωρία του είναι ότι δεν κοιμάτε μαζί μου ..  


    υ.γ. ορίστε και ένας γρίφος από εμένα ..!
     
  9. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: ΧΕΙΡΩΤΕΡΗ ΤΙΜΩΡΙΑ

    για μενα ι χηροτερη τιμωρια οποσ τιν εζησα ηταν μια φορα ποθ μια κοπελα με χτιπισε στα @@ μου,γιατι αμεσος μετα μολησ με ελισε τις εσπασα 2 δοντια,τα μπροστινα..
     
  10. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: ΧΕΙΡΩΤΕΡΗ ΤΙΜΩΡΙΑ

    Χαχχαχαχαχαχα, χαρη της εκανες βρε, θα κανει καλες πιπες πλεον! 
     
  11. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: ΧΕΙΡΩΤΕΡΗ ΤΙΜΩΡΙΑ

    χαχαχαχαχαχαχαχα ναι τυχεροσ ο επομενος.......
     
  12. echo

    echo ***

    Τα δαιμόνια μου διηγήθηκαν ότι υπάρχει μια κόλαση για τους συναισθηματικούς και τους σχολαστικούς.
    Εκεί τους παρατάνε σ' ένα απέραντο ανάκτορο περισσότερο άδειο απ' ότι γεμάτο,χωρίς παράθυρα.Οι καταδικασμένοι τριγυρίζουν εκεί μέσα σαν να ψάχνουν κάτι και όπως είναι γνωστό,σε λίγο αρχίζουν να λένε ότι το μεγαλύτερο μαρτύριο είναι να μην συμμετέχεις στο όραμα του θεού,ότι ο ηθικός πόνος είναι ισχυρότερος από τον φυσικό κλπ.Τότε τα δαιμόνια τους ρίχνουν στην πύρινη θάλασσα,απ' όπου δεν κανένας δεν θα τους βγάλει ποτέ.

    Ο Ψευδο-SwedenBorg-Ενύπνια(1873)