Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Χειρότερη Τιμωρία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος evallila, στις 24 Αυγούστου 2007.

  1. blindfold

    blindfold Contributor

    η χειρότερη κόλαση είναι η παρατεταμένη κόλαση .
     
  2. FZTASH

    FZTASH Regular Member

    Η χειρότερη τιμωρία που έχω βιώσει ήταν να μου αρνείται οργασμό για μία εβδομάδα. Με έφτανε στο σημείο λίγο πριν τελειώσω και μετά με σταμάταγε και ενώ έμενα να την ικετεύω να συνεχίσει, εκείνη τελείωνε την σκηνή σβήνοντας το τσιγάρο της πάνω στα δεμένα αρχίδια μου. Αυτό γίνοταν για μια ολόκληρη εβδομάδα τουλάχιστον 3 φορές την ημέρα......
     
  3. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: ΧΕΙΡΩΤΕΡΗ ΤΙΜΩΡΙΑ

    3 τσιγαρα την ημερα Χ 7 ημερες ( 1 εβδομαδα) = 21 τσιγαρα σβηστηκαν στα @@ σου.... Μετα ειχες ορεξη να χυσεις ???
     
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Re: ΧΕΙΡΩΤΕΡΗ ΤΙΜΩΡΙΑ


    Στοιχηματιζω πως η μονη ορεξη που θα ειχε θα ηταν να καταταγει αμεσα στην Πυροσβεστικη.
     
  5. FZTASH

    FZTASH Regular Member

    Και όμως, αν και χρειαζόμουν την πυροσβεστική ήθελα σαν τρελλός να τελειώσω. Ευτυχώς κάποιες φορές η Κυρία μου έφτυνε στα αρχίδια μου πριν σβήσει το τσιγάρο της. Ακόμα και τώρα που το σκέφτομαι με πιάνει ενα τρέμουλο......
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor


    Εφτυνε??????????????Τς τς τς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Σβηνει και χωρις σαλιο. Και ειναι λιαν απολαυστικο.
    Φυσικα θα μπορουσε να κατουρησει και στο στομα σου, να σβησει εκει το τσιγαρο και με μερικα χαστουκια να σου πει, "Καταπινε"!
     
  7. FZTASH

    FZTASH Regular Member

    Το βρίσκετε και εσείς όπως και άλλες Κυρίες απολαυστικό το να σβήνετε το τσιγάρο σας στο σώμα των σκλάβων σας, και μάλιστα χωρίς να χρησιμοποιείτε σάλιο ή κάποιο άλλο υγρό για να μετριάσετε λίγο το κάψιμο..... Για εμένα είναι σχεδόν οριακός ο πόνος του καψίματος από το τσιγάρο και αν και έχω περάσει ένα σχετικό training ως ashtray slave, προσπαθώ να το αντέξω ( δεν τα καταφέρνω είναι η αλήθεια, σχεδόν πάντα ουρλιάζω) σκεφτόμενος πως αυτό ευχαριστεί την Κυρία μου. Με το σβήσιμο στη γλώσσα τα πάω καλύτερα, αυτό με τα ούρα δεν το έχω κάνει και δεν ξέρω πως είναι.....όμως όταν διάβασα το post σας μπορώ να πω πως το βρήκα άκρως ερεθιστικό. Το golden shower είναι κάτι που θέλω να δοκιμάσω κάποια στιγμή.
     
  8. akis_k

    akis_k New Member

    Απάντηση: ΧΕΙΡΩΤΕΡΗ ΤΙΜΩΡΙΑ

    η αδιαφορια και ως μεγα ποδολαγνος να μου απαγορεψει πχ να μην τις γλυψω τα ποδια για μια βδομαδα αυτο θα πει τιμωρια να απαγορευεις απο τον σκλαβο σου να κανει κατι που ξερεις οτι του αρεσει.
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: ΧΕΙΡΩΤΕΡΗ ΤΙΜΩΡΙΑ

    Αν αρεσει σε εμενα η γνωμη του περισσευει!
     
  10. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    κατι που παντα ηθελα να κανω αν ειχα σκλαβα (ευτυχως που δεν εχεις) ειναι να ειμαι μεσα της διχως ομως να κουνιεμαι περα δωθε απλα να της τον εχω βαλει ολο , να εχω σταματησει και να θαυμαζω αλλες γυναικες σε περοδικο ή dvd και να της λεω "να ρε γυναικα να γαμισεις να μην σταματας ποτε απο την καβλα ..."
    μιλαμε θα ηταν και γαμω τις τιμωριες .....
     
  11. cider

    cider Kitchen master

    Παρεμφερές: την έχω βάλει να με υπηρετεί στοματικώς, ενώ εγώ δεν την κοιτάζω καθόλου και παρακολουθώ τσόντες στο ντιβιντί.
     
  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ναι αλλα το στομα δεν δινει την ιδια ευχαριστηση .. δεν φτιαχτηκε για τον σκοπο αυτο .. ειναι στο μυαλο μας αυτο που μας κανει να μας αρεσει η πιπα .. οποτε αν εμενα ηταν το μυαλο μου αλλου δεν θα μπορουσα να διατηρησω στυση μεσα στο στομα της .....