Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Χιονι

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος slave32, στις 28 Δεκεμβρίου 2023.

  1. slave32

    slave32 Regular Member

    Η υποταγη ειναι περιεργη. Υποβοσκει σε λανθανουσα μορφη μεσα σου περιμενοντας τη καταλληλη στιγμη και για μενα φανηκε οτι ειχε ερθει.

    Εδω και τρεις μηνες αφησα τη πολη και πηγα στο χωριο. Οι συνθηκες εδω ειναι ιδανικες για τους ντοπιους αγροτες, για τους αστυνομικους και τους δαακαλους.

    Μενω σε ενα ανακαινισμενο σπιτι, της γιαγια μου. Το σουλουπωσα περσυ που αποφασισα να ερθω εδω. Δυσκολευτηκα αρκετα με την αντλια θερμοτητας και καποιες μικροαλλαγες. Το σταρλινκ με εσωσε για το ιντερνετ. Το βασικο εργαλειο μου για να εργαζομαι on line.

    Τα αγχη μου ομως ηταν περιορισμενα σε αυτο. Λατρευω τη φυση, καθαρος αερας γεμιζει τα πνευμονια μου καθε φορα που βγαινω για τρεξιμο. Διατηρω το κορμι μου σε πολυ καλη φυσικη κατασταση, οπως και τον νου μου. Διαβαζω βιβλια, ποιηση, εχω την ησυχια μου.

    Ο Ερωτας θα μου πειτε, ναι καταλαβαινω. Αλλα στα τριαντα μου γνωριζω πια πως τα θελω μου δεν ειναι αποδεκτα. Δεν μπορω ομως ν' απαρνηθω τον εαυτο μου για αυτο αποφασισα να μεινω μονος μου. Τουλαχιστον μπορω να τον ζω, μονος στο μυαλο μου.

    Περιπου πενηντα μετρα πιο κατω βρισκονται μερικα σπιτια. Ενα απο αυτα ειναι του κυριου Γιωργου. Αγροτης ο ανθρωπος κοντα στα πενηντα, μοιαζει μεγαλυτερος. Περασε πολλα. Τον τελευταιο χρονο εχασε την γυναικα του, ενω η μονακριβη του κορη ζει στην Ιαπωνια.

    Μιλαμε καμια φορα, οταν τρεχω κοντα στο σπιτι του.
    -Μαριε και με τα χιονια βγηκες για τρεξιμο;

    Τον συναντησα κοντα στο σπιτι του, ειχε βγαλει τον σκυλο του βολτα. Εντελως ασυναιαθητα επεσε η ματια μου στο κολλαρο με την αλυσιδα του σκυλου. Ανοιγοκλεισα τα ματια μου, πριν το καταλαβει.

    -Ειναι λιγο χοντρο το κολλαρο;
    Τον κοιταξα για λιγο στα ματια, λιγα δευτερολεπτα μονο.

    -Εσεις ξερετε. Απαντησα χαμογελωντας.
    -Που θ αλλαξεις τον χρονο Μαριε;
    -Α, εδω στο μπαλκονι. Θα διαβαζω κατι και θα αποκοιμηθω.
    -Ελα σπιτι μου. Θα κανω αρνακι κ θα πιουμε κρασι παρεα.
    -Ενταξει.

    Συνεχισα το τρεξιμο μου. Γενικα μενει μονος του και μαζι εχουμε πιει καφε στον καφενε. Δεν περιμενα προσκληση, αλλα το μυαλο μου τριγυρνουσε στο δερματινο με καρφια κολλαρο του σκυλου. Θα ορκιζομουν οτι εχω ονειρευτει πολλες φορες ενα τετοιο περασμενο στο λαιμο μου.

    Ανοιξα περισσοτερο τον δρασκελισμο μου, γυρνωντας στο σπιτι. Εκανα ενα μπανιο. Με κοιταζα στον ολοσωμο καθρεφτη. Το γραμμωμενο ατριχο κορμι μου. Εκλεινα τα ματια και το κολλαρο βρισκονταν στον λαιμο μου. Τ ανοιγα, με αγγιζα, αυνανιζομουν ονειρευοντας την φιγουρα του Κυριαρχου.

    Ειχα πειραματιστει τις προηγουμενες μερες με τα μελομακαρονα. Εφτιαξα αρκετα και ειναι πεντανοστιμα. Τα εβαλα σε ενα πιατο, πριν λιγες μερες ειχα παει στην κοντινη κωμοπολη και ειχα αγορασει δυο chivas, το ενα το πηρα να το δωρισω στον κυριο Γιωργο.

    Χτυπησα τη πορτα του. Το σπιτι του ειναι ξυλινο, πανεμορφο. Μια μεζονετα με τρεις οροφους. Το τζακι εκαιγε μαζι με τη σομπα, ηταν πολυ ζεστα. Του προσφερα τα δωρα μου, χαμογελασε. Φορουσε ενα τζιν κι ενα πουκαμισο με κοντα μανικια, διεκρινα ποσο μυωδης ηταν...
     
  2. slave32

    slave32 Regular Member

    Δεν ξερω πως, αλλα καταφερνε να με υπνωτισει. Η μυρωδια του ψητου, η φλιγα απο το τζακι εφτιαχναν μια απιστευτη ζεστη εικονα.
    Το βλεμμα μου επεσσ στη βιβλιοθηκη του. Πολλα βιβλια στα ραφια της. Δεν ηξερα αν ολα βρισκονταν εκει γιατι εκεινος τα διαβαζε, αλλα ηταν εκει.

    Μου προσφερε ενα ποτηρι ουισκυ.
    -Διαβαζεις..
    Δεν καταλαβαινα αν ηταν ερωτηση, η καρδια μου κοντευε να σπασει.

    -Εχουμε πολλα κοινα βιβλια
    Χαμιγελασε. Πηγε σε ενα, τυχαια υποθετω. Το αγαπημενο μου. Το κρατησε στα χερια του, ετοιμαζονταν να μου το δωσει.

    -η δυναμη των λογικων σκεψεων ειναι η πρωταρχικη πηγη της ελευθεριας στον κοσμο!!
    Του ειπα κερδιζοντας το χαμογελο ικανοποιησης του.

    - Ο Πέιν..
    -Ειναι αγαπημενος μου. Τον διεκοψα κομψα.
    -θ'αναρωτιεσαι πως ενας αγροτης διαβαζει.
    -οχι, η γνωση ειναι ενας πλουτος χαρισμενος στην ανθρωποτητα.
    Γελασε.
    -Δεν ημουν παντοτε αγροτης.
    Καθισαμε στον καναπε απεναντι απο το τζακι. Το φαγητο θα επαιρνε λιγη ωρα ακομη. Ο χρονος θ'αλλαζε σε τρεις ωρες ακριβως.
    -Στα εικοσι μου βρεθηκα στο Παρισι για σπουδες, με γοητευε η λογοτεχνια και η τεχνη. Οι Γαλλοι προσφερουν απλοχερα και τα δυο. Εμεινα δεκα χρονια, εκει γεννηθηκε η κορη μου.
    Αρχισε να μου εξιστορει τη ζωη του, σπαραζε η καρδια του καθε που μιλουσε για τη συζυγο του. Βαρεθηκαν τη ζωη στη πολη, ηρθαν στο χωριο. Ηταν ευκολα γι αυτους. Η συζυγος του δασκαλα, διοριστηκε κατευθεισν εδω, αλλωστε ολοι αποφευγουν το μερος, εκεινος ασχοληθηκε με την γη και τα βιβλια του. Μου ειπε πως γραφει, χωρις να μου αποκαλυψει το συγγραφικο του παρατσουκλι.
    Το φαγητο ηταν ετοιμο, εστρωσα εγω το τραπεζι, εκεινος σερβιρε. Πεντανοστιμο.
    Καθισαμε παλι στο τζακι, τριαντα λεπτα ακομα πριν αλλαξει ο χρονος.
    Ζαλιζομουν λιγο απο το ουισκυ, αλλα ημουν ενταξει.

    -Νεος εισαι και μονος εδω στην ερημια, δεν σου λειπει ο ερωτας, μια συντροφια, το σεξ;
    -Ναι, μαλλον.
    -Μαλλον; πληγωμενοε;

    -Οχι, δηλαδη ναι. Ειναι πολυπλοκο.

    Μου εβαλε λιγο ακομα ουισκυ.
    -Παντα ειναι πολυπλοκο, μιλησε μου.
    -Δεν θα καταλαβαινατε;
    -Εισαι gay;
    Τον κοιταξα, αιφνιδιασμενος μεσα στα ματια. Μπορουσα να διακρινω φουσκωμα στο παντελονι του.
    -Οχι, δηλαδη..
    -Μην πιεζεσαι κι αγχωνεσαι.
    -Ενταξει ειμαι. Δεν ξερω αν ειμαι gay, αλλα ειναι πιο πολυπλοκα μεσα μου.
    -Σε δεκα λεπτα αλλαζει ο χρονος,μιλησε μου πριν χαθουν στην ληθη του χρονου
     
  3. slave32

    slave32 Regular Member

    -Μου αρεσει να προσφερω, να κανω τον ανθρωπο που ειναι μαζι του χαρουμενος.
    -Ενταξει, αυτο ολοι κανουμε με τα προσωπα που ερωτευομαστε. Δεν ειναι κατι που πρεπει να σε κανει να ντρεπεσαι.
    Ηπια μια γεματη γουλια απο το ουισκυ που μου εκαψε τον λαιμο.
    -Δεν ειναι μονο αυτο. Θελω να κανω οτι μου ζηταει, να τον ακολουθω.
    -Να υπακους δηλαδη;
    -Ναι ακριβως ετσι..
    -Και οταν δεν υπακους;
    Εκανα μια παυση. Απαντησα σχεδον διπλωματικα.
    -Να με τιμωρει.
    Δεν περιμενα ομως πως θα ρωταγε περισσοτερα.
    -Ενας συντροφος δεν τιμωρει.
    -Τα σκυλια σας οταν δεν υπακουν..
    -Στα σκυλια ειμαι ιδιοκτητης!
    -Ακριβως.
    Απαντησα χωρις καμια υπεκφυγη. Μονο που δεν καταλαβαινα αν μιλουσαμε την ιδια γλωσσα.
    -Ενδιαφερον.
    -Αληθεια το λετε;
    -Ειναι διαφορετικη προσεγγιση, αλλα αποτελει τα θελω σου. Πρεπει να παλεψεις γι αυτα. Αν και..
    -Αν και..
    -Δεν ξερω αν θα αντεχες να σε δερνει ο ιδιοκτητης σου.
    Καταπια τη γλωσσα μου. Ετρεμα. Δεν ειχα καμια απαντηση. Σηκωθηκε αναβοσβησε τα φωτα.
    -Καλη χρονια..

    Μου εφερε μια σακουλα με ενα βαζο μελι.
    -Ειναι δικης μου παραγωγης. Θα σου αρεσει.
    Τον ευχαριστησα, εκλεισε τα φωτα. Καθισαμε οπως πριν.
    -Δεν ξερω, δεν το εχω δοκιμασει ποτε.
    -Καταλαβαινω, αλλα το βλεπω στα ματια σου ποσο πολυ το θες. Με ανδρα ή με γυναικα.
    -Δεν... δεν ξερω.
    -Νομιζω με ανδρα.
    -Μαλλον.. συμφωνω. Πως ειστε τοσο ανετος με αυτο;
    -Προτιμησεις, σεξουαλικοτητα τι κακο εχουν; Τα οφειλω ολα στην ζωη μου στη Γαλλια. Εμαθα να σεβομαι τον αλλον.

    Μιλουσε και κρεμομουν απο τα χειλη του.
    -Αισθανομαι ασχημα, δεν σας πηρα τιποτα.
    -Ναι αυτος θα μπορουσε να ηταν ενας καλος λογος για να σε τιμωρησω.
    Ειπε κι εβαλε τα γελια. Μονο που εγω δεν αντεχα αλλο. Σηκωθηκα ορθιος, ειχα αποφασισει να ρισκαρω. Εβγαλα τα ρουχα μου μπροστα του. Παρατηρουσα οτι δεν εκανε κινηση να με σταματησει.

    Σταθηκα γυμνος μπροστα του, με ζεσταιναν οι φλογες απο το τζακι. Εκεινος ηπιε λιγο απο το ποτο του. Με κοιταζε χωρις να μιλαει.

    -Μπορεις να μου κανεις μονο μια ερωτηση.

    Δεν προκειται να τον ρωταγα τετριμμενα πραγματα, οπως πως να σαα υπηρετησω και τετοια. Αλλωστε ειχα ξεπερασει καθε οριο. Ενα πραγμα μονο τριγλιζε το μυαλο μου.

    -Πώς το ξερατε;

    Χαμογελασε..
    -Μου αρεσει το μυαλο σου πολυ. Tinder!

    Μα αυτο ηταν. Πριν καιρο ανοιξα την εφαρμογη, μεσα απο την ανωνυμια του προφιλ μου, ειχα γραψει τις αποψεις μου περι υποταγης. Ειχα προσθεσει μερικες φωτογραφιες μου χωρις μπλουζα, χωρις το προσωπο.

    -Πριν μερικες μερες περασες απο μπροστα στο μπαλκονι, δεν φορουσες.μπλουζα. Μου εκανε εντυπωση το σημαδι πανω απο τον δεξι σου ωμο.

    -Ραμματα.

    -Οπως στη φωτογραφια.

    -Το προφιλ που εγραφε σε ακτινα 100 μετρων και μετα χαθηκε.

    -Ναι. Σε απεκλεισα αμεσως κι εκλεισα τον λογαριασμο μου. Δεν ηθελα να γνωριζει κανεις τιποτα σε αυτο το χωριο.

    Χαμογελασε και συνεχισε.

    -Θυμισου, δεν σου επιτρεπω να ρωτησεις κατι αλλο κι οτι στεκεσαι γυμνος μπροστα μου. Θελω μονο ειλικρινεις απαντησεις.

    Εγνεψα καταφατικα.

    -Εχεις κανει σεξ με ανδρα;
    -Οχι.
    -Με γυναικα;
    -Ναι.
    -Θες να κανεις σεξ με ανδρα;
    -Δεν ξερω τι ν απαντησω;
    -Απαντα με δικα σου λογια.
    -Αν ειναι ο ιδιοκτητης μου ναι.
    -Εισαι γυμνος μπροστα μου, τι πιστευεις οτι θα συμβει απο δω και περα;
    -θα μου ζητησετε να ντυθω, να φυγω απο το σπιτι σας και δεν θα μου ξαναμιλησετε ποτε.
    -Μπορει να εχεις και δικαιο. Τι θα ηθελες να συμβει;
    -Δεν..
    -Ειλικρινεια..
    -Θα με μαστιγωσετε και μετα θα μου κανετε σεξ σκληρο!

    Το ξεφουρνισα περιμενοντας εστω και μια αντιδραση του.
    -Δεν εισαι σε θεση να μαστιγωθεις. Δεν θα αντεχες. Αλλα σιγουρα ενα χερι ξυλο θα στο δωσω αργοτερα. Τωρα σε παρακαλω γονατισε και μη μιλας αλλο. Ας ηρεμησουμε..
     
    Last edited: 30 Δεκεμβρίου 2023
  4. slave32

    slave32 Regular Member

    -Ελα κοντα μου.
    Τον ακουσα να λεει. Πηγα στον καναπε αναμεσα στα ποδια του γονατιστος. Εβαλε το κεφαλι μου ακριβως πανω απο τον καβαλο του.
    -Για μενα ειναι πολυ δυσκολο. Ζω μεσα στη καταθλιψη και τη μοναξια. Αν βαλεις κ τη μυστικοτητα που πρεπει να κρατησουμε.

    Με εσφιξε περισσοτερο, ενω χαιδευε τα μαλλια μου
    -Μιλα
    -Αισθανομαι τρομερα ομορφα κι ασφαλης εδω που ειμαι τωρα. Ακομα και να με διωξετε τωρα, θα σας ειμαι αιωνια ευγνωμων.

    Εβαλε τα δακτυλα του στα χειλη μου. Τα φιλησα. Με αρπαξε σχεδον, με φιλησε στο στομα, ενιωσα τη γλωσσα του να με εξερευνα. Με αγκαλιασε σφιχτα.

    -Μπορεις να ρωτησεις.

    -Θα ειστε ο Αφεντης μου;

    -Δεν το θες, εσυ θες να ερωτευτεις.
    Εβαλα τα κλαματα. Με λυγμους. Με απερριπτε;
    -Τι επαθες;
    -Ουτε για σκυλι σας δεν κανω..
    -Ναι!
    Συνεχισα να κλαιω..
    -Αν γινεις σκλαβος μου, θα υπακους ακομα κσι τα σκυλια μου. Οποτε μπορεις να ρωτησεις για τελευταια φορα, φροντισε να ειναι σωστη ερωτηση αυτη τη φορα.

    Ξεροκαταπια. Περασαν πολλα ερωτηματα απο το μυαλο μου. Ημουν αναμεσα σε δυο. Το ενα ηταν που ειναι το μαστιγιο να σας το φερω και το αλλο αυτο που εκανα.

    -Τι μπορω να κανω για εσας κυριε Γιωργο;
    Με κοιταξε, χαμογελασε.

    -Πηγαινε στη κουζινα, στο πρωτο συρταρι διπλα απο το ψυγειο ειναι το μαστιγιο μου. Φερτο. Ελπιζω να μη το μετανιωσω!
     
  5. slave32

    slave32 Regular Member

    Διαβαζε το μυαλο μου ισως. Πηγα στη κουζινα. Τπ δωματιο αυτο ηταν λιγο πιο παγωμενο. Ανοιξα το συρταρι. Σαστισα στη θεα του μαστιγιου. Χοντρο, μακρυ με πολλες δερματινες ουρες. Βαρυ.
    Ξεφυσηξα. Αυτο πρεπει να πονα παρα πολυ. Ισως επρεπε να το βαλω στα ποδια.

    -καθαρισε τον νεροχυτη πριν επιστρεψεις
    Φωναξε απο μεσα, δινοντας μου την πρωτη εντολη. Ηταν σχετικα μαζεμενα, βεβαια το παγωμενο νερο ηταν βασανο.

    Δεν τον ακουσα που ηρθε απο πισω μου. Τον ενιωσα ομως. Γυμνος κι εκεινος, με αγκαλιασε. Πηρε το μαστιγιο στο δεξι του χερι. Το χτυπησε στον αερα, βαθυ βουητο. Εμοιαζε παναλαφρο στο χερι του.

    -Φοβασαι τωρα;
    -Πολυ, Αφεντη
    Γελασε.
    - Μαστιγιο αυριο. Σημερα θα παμε να κοιμηθουμε γυμνοι αγκαλια.
    Με πηρε απο το χερι. Με πηγε στο κρεβατι του σκεπαστηκαμε.

    -Δεν πειραζει να με χτυπησετε και τωρα θα αντεξω.

    Με χαστουκισε.
    -Αρκετα. Δεν θα μιλας χωρις αδεια και δεν θα χειραγωγεις.

    Με ξαναχαστουκισε και παλι. Δυνατα.
    Εβαλα παλι τα κλαματα, με εβαλε στην αγκαλια του κοιμηθηκα μεσα σ αυτη.

    Η Πρωτη μερα του χρονου με βρηκε αγκαλια, γυμο με τον Κυριο Γιωργο. Κοντευε επτα, αχνοφαινονταν ο ηλιος, στο ομιχλωδες τοπιο. Τα ξυλα στο τζακι ειχαν σβησει ειχε κρυο, κατουριομουν φριχτα.

    Για καλη μου τυχη ξυπνησε κι εκεινος.
    -Τι εχεις;
    -Πρεπει να κατουρησω, Αφεντη.
    Χαμογελασε, εβαλε στο χερι του τα αρχιδια μου.
    -Ελα παμε.
    Κατουρησαμε μαζι.
    Εκεινος εκανε το χοντρο του. Παρεμεινα στην τουαλετα. Τον σκουπισα. Χαμογελασε. Δεν με πειραξε καθολου.
    -Σου αρεσει που εισαι χρησιμος;
    -Πολυ Αφεντη.
    Πηγαμε στο τζακι. Μου εδειξε πως να τοποθετω τα ξυλα, ν'αναβω τη φωτια. Εκεινος ντυθηκε, εμενα με αφησε γυμνο. Μου εδειξε τη ποσοτητα για τον καφε του. Ψωμι με μελι για πρωινο. Εκανα κ για μενα. Καθισαμε φαγαμε. Με φιλησε.

    -Εισαι σιγουρος;
    -Μαλιστα Αφεντη.
    -Μαριε δεν θα υπαρχει ευκολα επιστροφη απο αυτο. Δεν θα ειναι οπως το φανταζεσαι. Θα υπαρχουν και δυσκολες στιγμες. Για αυτο ρωτα τωρα οσα περισσοτερα θες.

    -Ευχαριστω για την αδεια Σας, Αφεντη.
    -Γιατι δεν με γαμησατε το βραδυ;
    Εβαλε τα γελια.
    -Πρωτα θα γινεις σκλαβος μου και μετα θα σε γαμησω!!

    -Πως θα γινω σκλαβος;
    -Θα σε μαστιγωσω!
    -Με αυτο στη κουζινα, Αφεντη;
    -Φυσικα!!
    Χλωμιασα!
    -Το φοβασαι πολυ;
    Εγνεψα καταφατικα.
    -Δεν φανταζεσαι ποσο πολυ μου αρεσει ο φοβος σου.
    -Μαλιστα Αφεντη.
    -Γονατισε.
    Επεσα στο πατωμα στα γονατα διπλα του.
    -Τωρα πες μου τι επιθυμεις περισσοτερο στη ζωη σου;
    -Να με..
    -Να με μαστιγωσετε Αφεντη για να γινω σκλαβος Σας .

    Ξεσπασε στα γελια.
    -Αυτη την επιθυμια σου θα την εκπληρωσω αργοτερα. Πενηντα φορες!
    -Πενήντα:
    Με χαστουκισε!
    -Θες εβδομηντα;
    -Οσες φορες θελετε Εσεις Αφεντη.
    -Μπραβο νεαρε, διορθωνεσαι γρηγορα.
    -Ευχαριστω Αφεντη, μπορω να ρωτησω κατι ακομα;
    -Ναι μια τελευταια ερωτηση και μια τελευταια επιθυμια πριν σε μαστιγωσω.

    -Μπορω να σας ειμαι χρησιμος Αφεντη;
    -Ναι μικρο μου θα εισαι και η επιθυμια σου.

    -Ενα σας φιλι, Αφεντη.
     
    Last edited: 30 Δεκεμβρίου 2023
  6. slave32

    slave32 Regular Member

    Με εδεσε ορθιο μπροστα απο το τζακι. Δυο κρικοι ηταν στην οροφη ολη αυτη την ωρα. Περασε χοντρα σκοινια εκει. Εδεσε τα χερια μου. Στα ποδια εφερε δυο τεβεκεδες λαδιου γεματους με τσιμεντο, τους εβαλε αναμεσα στα ποδια μου κ στους αντιστοιχους κρικους περασε τις χειροπεδες. Με ασφαλισε. Μου εδωσε το φιλι στο στομα.
    -Δεν υπαρχει ελεος. Αν πεις μπανανα σταματαμε. Αν σταματησουμε θα σημαινει οτι δεν θα γινεις ποτε σκλαβος μου.

    Μου εδινε κινητρο. Απο την αλλη μου δημιουργονταν οι αποριες που τα ηξερε ολα αυτα. Οπως επισης το μαστιγιο, δεν ηταν καινουριο.

    Το ακουσα να βουηζει παλι πριν με χτυπησει ψηλα στη πλατη ξανα κ.ξανα δεκα φορες. Σχεδον απο το τριτο χτυπημα αντιλαμβανομουν τι σημαινει πονος, στο δεκατο του χαριζα τα δακρυα μου.

    -Στη Γαλλια γνωρισα τη συζυγο.μου, τις αρεσε να της τις βρεχω οχι πολυ εντονα, αλλα συχνα. Με το μαστιγιο αυτο ποτε δεν αντεξε παραπΝω απο 15 φορες

    Ξεκινησε παλι μονο που τωρα σημαδευε τον κωλο.και τα μπουτια μου. Εικοσι φορες συνεχομενες! Ουρλιαζα κι εκλαιγα.
    Μου εφερε νερο. Εβρεξε τα χειλη μου.

    -Δεν εχω κανει σεξ με ανδρα ποτε. Αλλα θα κανω αποψε, ξεκινωντας με αυτο το ωραιο στοματακι.

    Τα υπολοιπα 20 απο μπροστα στη κοιλια. Τον εβλεπα να με χτυπα με παθος. Αντεξα. Ηρθε πανω μου με φιλησε στο στομα.

    Με ελυσε επεσα στην αγκαλια του. Με πηγε στο μπανιο μου εριξε παγωμενο νερο παιρνοντας οσα παρακαλια για ελεος μου ειχαν μεινει πριν το γυρισει στο ζεστο νερο. Με στεγνωσε και με εβαλε παλι στα γονατα κατω απο τη ντουζιερα, εβαλε το πεος του στο στομα μου.

    -Οσα περισσοτερα μπορεις..
    Δεν καταλαβαινα μεχρι που ενιωσα τα ζεστα του ουρα, αηδια που μαθαινα απο εκεινη τη μερα ν αντεχω. Ημουν εξαντλημενος. Με ξεβγαλε παλι. Με πηγε στο κρεβατι του, με εδεσε μπρουμυτα στα καγκελα με σκεπασε.

    -Θα παω στον καφενε, ξεκουρασου, θα γαμηθεις μετα.

    Μου εριξε μερικες στο κωλο.με το χερι του πριν φυγει..
     
  7. slave32

    slave32 Regular Member

    Ημουν σε μια νιρβανα, πρεπει να ειχα κοιμηθει αρκετες ωρες. Ξυπνησα, αρχιζε να σκοτεινιαζει εξω. Με ειχε λυσει. Διπλα μου βρηκα δυο τοστ, χυμο κι ενα σημειωμα.

    "Σκλαβε"
    Εμεινα για λιγο να κοιταω την λεξη χωρις να προχωραω παρακατω.
    "Σκλαβε, φαε κ πηγαινε τουαλετα. Κανε το κλυσμα που σου εχω αφησει. Εισαι πολυ στενος πισω, γι αυτο θα φορεσεις σφηνα. Ειναι στον νιπτηρα. Φορεσε την και πηγαινε σπιτι σου. Θα περασω αργοτερα να σε ελεγξω."

    Υπακουσα σαν υπνωτισμενος. Εφαγα και πηγα στο μπανιο για κατουρημα. Το κλυσμα με μπερδεψε, ειδα τις οδηγιες και μερικα βιντεο στο νετ. Ειχε αφησει το κινητο μου διπλα στα ρουχα.

    Το εκανα, αισθανθηκα, ασχημα. Λιγος, φθηνος. Εβαλα τα κλαματα οταν ειδα την μαυρη σφηνα. Αγχωθηκα, ιδρωνω και τρεμω οταν συμβαινει αυτο. Δεν επρεπε να τον απογοητευσω. Την φορεσα, ετσουξε πολυ. Κουνιομουν και ημουν γεματος, μπουκωμενος. Πρεπει να βηματιζω διαφορετικα τωρα. Βγηκε μονη της μερικες φορες, σοκαριστικο. Την ξαναεβαλα. Συμμαζεψα τη καμαρα, σκουπισα, καθαρισα ολο το σπιτι πριν φυγω. Το τζακι ειχε σβησει, αλλα η σομπα εκαιγε. Σκεφτηκα να του τηλεφωνησω, δε το εκανα, θα το ειχε ζητησει.

    Εκλεισα το σπιτι κι εφυγα. Η αποσταση με την σφηνα μεσα μου, μου φανηκε τεραστια. Ενοχλητικη και απο την αλλη ολα αυτα που ζησαμε με ερεθιζαν.
    Εφθασα σπιτι. Στη διαδρομη ειχα δεχτει ενα μηνυμα απο εκεινον.

    "Οταν ζεσταθει το σπιτι σου, γδυσου, στειλε μου φωτογραφια για επιβεβαιωση"

    Μπηκα στο σπιτι, η αντλια θερμοτητας δεν σβηνει το σπιτι ηταν ζεστο. Εβγαλα αμεσως τα ρουχα μου, εβγαλα δεκα φωτογραφιες. Της εστειλα ολες στο viber του.

    Σε αυτη που ημουν γονατιστος εβαλε καρδια.

    Εκανα το μπανιο μου, δεν την επαιξα, σχεδον δεν με αγγιξα. Φοβομουν, δεν το ειχε ζητησει.
    Η σφηνα ευτυχως δεν βγηκε. Ειδα στον καθρεφτη τις γραμμες απο το μαστιγιο. Χαμογελασα. Επιτελους ημουν μαστιγωμενος για πρωτη φορα στη ζωη μου. Καθαρισα το σπιτι, ελεγξα τα μεηλ, τηλεφωνησα σε φιλους και συγγενεις. Γυμνος ολη την ωρα. Εφτιαξα ενα κεηκ. Δεν ηξερα τι να κανω αλλο. Τον περιμενα, αλλοτε γονατιστος.

    Χτυπησε το κουδουνι εννια ακριβως. Ειδα απο την καμερα οτι ειναι αυτος. Του ανοιξα γυμνος. Σταθηκε στη πορτα με κοιταζε ενω γονατιζα, χαμογελασε. Εκλεισε τη πορτα πισω του. Του εβγαλα τις μποτες κ πηρα το μπουφαν του.

    Με αγγιξε στα πλευρα.
    -Μη φοβασαι.

    Ελεγξε τη σφηνα μου, τα χτυπηματα στη πλατη μου. Πηγαμε στον καναπε. Με εβαλε στα ποδια του και μου τις εβρεξε πολυ με τα χερια του. Εβγαλε τη ζωνη απο το παντελονι του, σηκωθηκε ορθιος, γδυθηκε κι αρχισε να με φιλαει. Με οδηγησε κατω, μπηκε στο στομα μου κι αρχισε να μπαινει μεχρι το λαιμο μου με δυνατες παλμικες κινησεις. Ημουν χαμενος, ειχε ωραια αισθηση. Το κραταγε μεχρι να δακρυσω, εβγαινε κ παλι απο την αρχη. Ξανα και ξανα. Εχυσε στο προσωπο μου και με τα χερια του με ταισε. Πηγαμε στο μπανιο με κατουρησε αλλα οχι οπως το πρωι τωρα στο προσωπο μονο. Με ταπεινωνε!!
    Ντυθηκε, μου ζητησε να ντυθω κι εγω. Ετοιμασα τσαι, εβηαλα το κεηκ.
    -Σου αρεσει;
    Με ρωτησε
    -Ειμαι ευτυχισμενος, Αφεντη.
    Χαμογελασε
    -θα παμε πιο σιγα τωρα, θα σε μαθω, θα σε εκπαιδευσω.
    Μιλουσαμε γενικα για ωρα.
    -Κοιτα αυριο θελω να σε μαστιγωσω παλι. 7 το πρωι να εισαι σπιτι μου.
    -Μαλιστα, Αφεντη.

    Μονο που εμενα υπηρχε κατι που με απασχολουσε, η Ασημινα.
     
    Last edited: 31 Δεκεμβρίου 2023
  8. sfougokolarios

    sfougokolarios New Member

    φίλε καταρχάς χρόνια πολλά και καλή χρονιά. Σου έχω πει πολλές φορές πως οι ιστορίες σου είναι από τις καλύτερες που διαβάζω αλλά το πρόβλημα είναι ότι τις παρατάς στη μέση και πάντα στο καλύτερο σημείο. π.χ. η ιστορία με την αδερφή σου. Τώρα μας πετάς μια Ασημίνα και είναι σχεδόν βέβαιο πως θα παρατήσεις την ιστορία για να αρχίσεις μιαν άλλη που θα μείνει στην μέση κι αυτή. Οπότε όλο αυτό που κανεις δεν έχει και πολύ νόημα. Γνώμη μου...
     
  9. slave32

    slave32 Regular Member

    Το πρωι πεντε λεπτα πριν της επτα ημουν στο σπιτι του. Μου ανοιξε, φορουσε μπλε πυτζαμες. Χαμογελασε. Με εγδυσε και μου εβγαλε την σφηνα.

    -Πως εισαι μικρο μου σημερα;
    -καλα Αφεντη μου, ανυπομονουσα να σας δω. Εσεις;
    -Ειμαι μια χαρα. Σημερα θα περασουμε ολη τη μερα μαζι..Θελω να μοιραστεις την πρωτη σου σκεψη.
    -Μπορω να γονατισω Αφεντη;
    Μου χαμογελασε και μου εδειξε το ξυλινο πατωμα.
    -θα κανω οτι θελετε, Αφεντη.
    -Καλο μου...
    Μου χαιδεψε το κεφαλι, τα μαλλια. Πηρε τη κουπα του καφε του. Σηκωθηκε, τον ακολουθησα στα γονατα, μου εδειξε που ειναι η ηλεκτρικη σκουπα κ τα υπολοιπα καθαριστικα.
    -Ξεκινα απο το μπανιο.
    Διεταξε.
    Αισθανθηκα μεγαλη χαρα, επιτελους του ημουν χρησιμος. Καθαρισα καθε γωνια του σπιτιου. Η αληθεια ειναι οτι τα ειχε ολα περιποιημενα

    Τελειωσα επειτα απο τρεις ωρες. Με αφησε να πλυθω, μου εκανε κλυσμα. και μου εφτιαξε ενα σαντουιτς με νερο να πιω.
    -Αφεντη μπορω να σας ειμαι περισσοτερο χρησιμος;
    Χαμογελασε.
    -Μη βιαζεσαι μωρο μου.
    Με πλησιασε, μου εδωσε μερικα φιλια στο στομα.
    -Σκεφτομουν να σε κλειδωσω. Ξερεις τι σημαινει αυτο;
    -Να μου βαλετε ζωνη αγνοτητας!
    -Ακριβως. Θελεις;
    -Δεν ξερω Αφεντη.
    -Μου αρεσει η ειλικρινεια σου. Δεν θα μπορεις να καυλωνεις, θα ειναι επιπονο και σπανια θα σου επιτρεπω να εκσπερματωνεις. Ποσες μερες εχεις;
    -Πεντε μερες Αφεντη.
    Με πλησιασε, εβγαλε ενα μεταλλικο κλουβι, περασε πρωτα το δακτυλιδι. Μετα τον σκελετο του κλουβιου. Με κλειδωσε.
    -Για ωρα αναγκης θα υπαρχει δευτερο κλειδι στο ντουλαπακι του μπανιου. Σε 25 μερες θα σου επιτρεψω να χυσεις.
    -Μαλιστα Αφεντη
    -Θα σου ειναι πανδυσκολο, σκλαβε μου.
    Ελιωνα καθε φορα που με ελεγε ετσι.
    Πηγαμε στο μπανιο, μπηκε μεσα στο στομα μου, ξεκινησε να με κατουραει, τα ηπια ολα.
    -Μαθαινεις πολυ γρηγορα. Ξερεις τι ειναι ο βουρδουλας;
    -Η βοϊδοπουτσα Αφεντη;
    -Ακριβως. Σημερα θα μαθεις τι σημαινει πονος.
     
  10. slave32

    slave32 Regular Member

    Δεν καταλαβαινα γιατι ηθελε να πονεσω τοσο πολυ. Η γευση απο τα ουρα του παεεμενε στο στομα μου. Η σφηνα ειχε γεμισει τον πρωκτο μου. Ημουν δεμενος, ορθιος μπροστα στο τζακι παλι.
    Το ακουσα να σφυριζει πριν τυλιξει το κορμι μου. Μου εκοψε την ανασα. Ακολουθησαν πιο δυνατα χτυπηματα, εντονα, γρηγορα. Περιττο ν αναφερω τα δακρυα που ειχαν καταβρεξει τα μαγουκα μου .
    Με ελυσε, με κρατησε γιατι παραπαταγα κ με πηγε στο κρεβατι του. Εβγαλε την σφηνα, εδεσε τα χερια μου με χειροπεδες πισω απο την πλατη μου. Στα τεσσερα, γουρλωμενος ο κωλος μου.
    Πολυ λιπαντικο, δεν ειχα δυναμεις ν αντισταθω, ετσουζε παρα πολυ. Ποναγε. Ανυποφορο, ηταν βιαιος, σκληρος. Με ρυθμο με επαιρνε. Μου εριχνε σφαλιαρες, αργησε πολυ. Ενιωθα το καυτο του σπερμα μεσα μου, το κλουβι με ποναγε πολυ.

    Ξαπλωσε διπλα μου. Με εβαλε μπρουμυτα διπλα του. Χαδευε τα μαλλια.
    -Δεν το ευχαριστηθηκα πολυ.
    Εβαλα τα κλαματα απο την στεναχωρια μου.
    -Συγνωμη Αφεντη μου
    Χαμογελασε.
    -Χρειαζεσαι εκπαιδευση κ ξυλο!
     
  11. slave32

    slave32 Regular Member

    Ξαπλωσα στην αγκαλια του, ηταν η πρωτη φορα μεσα μου και ηταν σκληρος μαζι μου. Δεν ξερω γιατι αλλαξε τοσο πολυ και φαινεται να ξερει τοσα πολλα για το bdsm.
    Χαϊδευε το κεφαλι μου, αλλα ενιωθα την ενταση που ειχε. Πονουσε και η πλατη μου. Τον ενιωθα που ειχε καυλωσει.
    -Αφεντη μπορω να μιλησω;
    -Ενταξει.
    -Μπορειτε να με γαμησετε Σας παρακαλω;
    Γελασε.
    -Μετανιωσες για πριν;
    -Μαλιστα Αφεντη.
    Στο μυαλο μου ομως υπηρχε κατι...
    -Κοιμησου, θα μου μιλησεις το πρωι με καθαρο μυαλο
     
    Last edited: 2 Ιανουαρίου 2024
  12. slave32

    slave32 Regular Member

    Καταλαβα οτι ξημερωνε απο το φως του ηλιου που ξεμυτιαζε μεσα απο τις λευκες κουρτινες. Ανοιγα τα ματια μου, μεσα στην αγκαλια του. Με κραταγε σφιχτα. Τριαντα ενα χρονια δεν ειχα δεχθει ουτε μια μαστιγια, τιποτα. Σε δυο μερες στο νεο ετος, βρισκομαι στην αγκαλια του Αφεντη. Με εχει μαστιγωσει πολυ, με εχσι ξεπαρθενεψει, εχω γευτει τα ουρα του, ειμαι ετοιμος να κανω τα παντα μαζι του.

    Μονο που ξυπναει κι εγω ντρεπομαι, εχουν γεμισει τα ματια μου δακρυα. Τον ακολουθω στο μπανιο, το πεος του στο στομα μου η πρωινη του ουρηση ξεκιναει. Σταματα. Μου ριχνει νερο, με χαστουκιζει.

    Ξανα μεσα στο στομα μου, αυτη τη φορα μου το γαμαει με δυναμη, πνιγομαι. Ξερναω. Συνεχιζει. Ξυπνησε διαφορετικος, δεν ξερω.

    Τελειωνει. Με στελνει να πλυθω.

    -Οταν τελειωσεις ελα στον καναπε. Θα σε δειρω.

    Πλενομαι γρηγορα. Καθαριζω τα δοντια μου. Εχω μια απαισια γευση, φοβο και ντροπη.

    Φοραει το τζην του, τις μποτες του, τιποτα αλλο απο πανω. Κραταει ενα καλωδιο μπαλαντεζας.
    Γονατιζω στον καναπε, τα ποδια μου στο πατωμα. Ο κορμος στον καναπε. Περνα χειροπεδες στα χερια μου πανω απο το κεφαλι.

    Με χτυπαει παντου με ολη του την δυναμη. Ξανα και ξανα, δεν δειχνει ελεος.
    Κλαιω, κραυγαζω.
    - Πες μου την αληθεια σκλαβε!
    - θα με διωξετε!
    Χτυπαει στο κωλο δυνατα, γρηγορα. Δεν αντεχω αλλο.
    -Εχω κανει ερωτα με την Ασημινα.
    Γελαει δυνατα.
    -Αυτο ηταν μονο;