Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Χρόνος εκσπερμάτωσης.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Katemou, στις 30 Αυγούστου 2019.

  1. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    ο χρονος εξαρταται απο τοσα πολλα..π.χ στιγμή , μέρος ..
     
  2. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Και στάσεως, τουλάχιστον όσον αφορά εμένα.

    Με τον/την παρτενέρ στα 4 μπορεί να τελειώσω πολύ γρήγορα. Στο lady on top και στο στοματικό πρέπει -εκτός εξαιρετικά σπάνιων περιπτώσεων- να κρατήσω την ανάσα μου και να σφιχτώ αλλιώς ...δεν.
     
    Last edited: 31 Αυγούστου 2019
  3. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    @Katemou αν δεν εξερματωσω να ξέρεις θα φταις εσύ  
     
  4. Raed

    Raed Dazed

    Για όσο ορίσει η Κ.

    Καταλαβαίνω. Το απέκλεισα λόγω γούστου. Βέβαια όπως τη βρίσκει ο καθένας. 

    Το "και" πήγαινε στους διάφορους τρόπους εκσπερμάτωσης που έθεσε η @Katemou . Οι υποτακτικοί που ανήκουν σε Κυρίαρχη εκσπερματώνουν πάντα και μόνο με εντολή.
     
  5. deppie_cd

    deppie_cd Regular Member

    Ας τελειώσει και πολύ γρήγορα.
    Σημαίνει ότι κάνουμε καλά τη "δουλειά" μας
    Πάντα υπάρχει για μας η δεύτερη πιο αργή φορά
     
  6. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

     
     
  7. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Μετά από κάποιο χρονικό διάστημα κλειδωμένος... δεν προλαβαίνω να πω... χύν... αααα  

    Υπό κανονικές συνθήκες... σε 4 δευτερόλεπτα   προσωπικό ρεκόρ   
     
  8. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

    Ο μόνος χρόνος που υπάρχει είναι αυτός που χρειάζεσαι μετά την εκσπερμάτωση. Πόσο χρόνο χρειάζεσαι για να σου ξανά γίνει πέτρα, να ιδρώσεις, να αγγίξεις, να νιώσεις και να ξανά τελειώσεις ; Πόσα λεπτά θέλεις για να ξεκινήσεις θαυμάζοντας και θωπεύοντας από το μηδέν το καυλιάρικο πλάσμα σου ; Δέκα λεπτά ; Μισή ώρα ; Τρεις ώρες ; Δώδεκα ; Αύριο πάλι ; Τα λέμε του χρόνου ; Έφυγες νύχτα ; Έχει τίποτα να φάμε ; Παίζει κάνα γλυκό ;

    Φυσικά και εφόσον δεν υπάρχουν παθολογικά αίτια, ο χρόνος εξαρτάται από το κεφάλι σου και τα δίκτυα νευρώνων σου - γι αυτο φωνάζω στους φίλους μου κόψτε τις τσόντες, ότι ητανε να μάθουμε απο τις τσόντες το μάθαμε- αυτό βέβαια, αλλάζει στον καθένα, πχ, ο άλλος θα δει τη κοπέλα του στα τέσσερα και θα τελειώσει σαν το φτύσιμο της κόμπρας, βρε αμαν, ο άλλος για να χύσει θέλει συγκεκριμένα πράματα, στάσεις, λόγια, γωνίες, καμπύλες, ευθείες, εργαλεία και μυθοπλασία... Ο άλλος θα φτάσει στο πάρα πέντε με ένα σάνι ντρες μιας μελαχρινής με ωραία φρύδια που τα σηκώνει και είναι σαν να βγάζει όλα της τα ρούχα.

    Επειδή διάβασα και προσωπικές απαντήσεις, αν και δεν έχει σημασία, θα πω ότι εγώ θέλω χρόνο και να τελειώσω και να φτάσω στην απαρχή. Σίγουρα παίζει ρόλο και η γυναίκα που έχεις δίπλα σου, στο κρεβάτι σου, στη γωνία, στο περίπατό σου, και στην τελική, άμα το καλοσκεφτείς, αυτό κυνηγάς τη καύλα, που αλλού στοχεύεις;; Σε κάποιον η καύλα μπορεί να είναι ένα φιλί στο στόμα εκεί που δεν το περιμένει, την ώρα που κάθεται απέναντι σου σε ένα τραπέζι στα Εξάρχεια, σε κάποιον άλλον είναι '' να σου σηκώσω το σάνι ντρές, να σου κατεβάσω το εσώρουχο, να βλέπω τη πλάτη σου και να γλείφω το λαιμό σου, να σου αγγίζω τους μηρούς και να με νιώθεις μέσα σου αργά και υγρά και φυσικά όλα αυτά που ;; Διαλέχτε μέρος !

    Δεν υπάρχει χρόνος, μόνο καύλες, βλέμματα και ιδρωμένα κορμιά.
     
    Last edited: 31 Αυγούστου 2019
  9. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Παίζουν ρόλο πολλά που προαναφέρθηκαν όπως μέρος,ψυχολογία,διάθεση, κούραση κλπ αλλά θεωρώ το οπτικό κομμάτι σημαντικό παραγοντα στους άντρες για να τελειώσουν γρήγορα.
    Δηλαδή σε συγκεκριμένες στάσεις ή ενδυμασία που γνωρίζω ότι έχει την οπτική που του αρέσει τελειώνει πιο γρήγορα και είναι και κάτι που επιδιωκω γιατί δεν με ξενερώνει... αντιθέτως
     
  10. Το οπτικό στους άνδρες ισχύει. confirming...
     
  11. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    ισχύει.
     
  12. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Δεν ξέρω για χρόνο, αλλά το βρίσκω εξαιρετικά ερεθιστικό να δίνει η Κ χρονικά περιθώρια, αν έχει και αντιστροφή μέτρηση στο τέλος ακόμα καλύτερα