Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Χωρίς bdsm

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 8 Δεκεμβρίου 2008.

  1. Emma

    Emma Contributor

    Αν για κάποιο λόγο δεν γινόταν πλέον να ασχολείστε με κανένα τρόπο, ούτε καν στο ελάχιστο, με οποιαδήποτε πρακτική του bdsm, ποιό θα ήταν το ένα πράγμα που θα σας έλειπε περισσότερο; Γιατί;

    Υ.Γ.1. Παρακαλώ απαντήστε με όσο το δυνατόν λιγότερες λέξεις.
    Υ.Γ.2. Η επεξήγηση του "Γιατί;" είναι προαιρετική.
     
  2. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Χωρίς bdsm

    η εγκεφαλικη επιβολη..γιατι απο εκει ξεκινανε ολα..
     
  3. skia

    skia Contributor

    Η εγκεφαλική κυριαρχία, σε σημείο ίσως που να μη μπορώ να λειτουργήσω αρχικά.
     
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Χωρίς bdsm

    Χωρίς ομοφυλοφιλικές τάσεις????? 


    Θα μου έλειπαν οι πρακτικές και τάσεις επιβολής και κυριαρχίας γενικότερα.Καταστάσεις κάποιας βίας και διάφορες άλλες τακτικές μπορούν να υπάρξουν μέσω kinky παιχνιδιών   Εκτός αν εντάσεις και το kinky μέσα στο θέμα..
     
  5. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Χωρίς bdsm

    Α ναι..διαβασα βιαστικά...

    Τώρα που το "έπιασα"..............ούτε με τα κομμένα κεφάλια δεν ανατρίχιασα τόσο!!!!!!!!!!   

    (άσε που άμα ήμουν σε έναν πλανήτη μόνο με γυναίκες δε θα ήξερα που να κρυφτώ...)
     
  6. fractal

    fractal Regular Member

    Απάντηση: Χωρίς bdsm

    η ερωτική προσδοκία της αναμονής της απώλειας.κάθε απώλειας.
     
  7. MiB

    MiB Regular Member


    Ωραίο νήμα, κλασική ερώτηση παγίδα..  
     
  8. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    με μια πρώτη σκέψη θα μου έλειπε η κυριαρχία που ασκείται πάνω μου...αααααααχχχχχχχ
     
  9. Avalonia

    Avalonia Regular Member

    My better half, ο υποτακτικός μου. Γιατί? Μα ακριβώς επειδή είναι... my better half !!!
     
  10. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Χωρίς bdsm

    επειδη γενηκα στη ζωη μου ασκο πολυ βια δεν θα με εληπε καθολου νομηζω και αν δεν υπηρχε και τροπος να ασχοληθω με το bdsm πιστεβω οτι θα προσαρμοζομουνα και θα ζουσα πιο ποιοτικα
     
  11. cider

    cider Kitchen master

    Πραγματικά. Τρεις φορές έχω πάει να γράψω κάτι, και τις τρεις το έχω στείλει στον αγύριστο. Τη μια μου φαίνεται πολύ πεζό αυτό που γράφω, την άλλη υπερβολικά παπαροεγκεφαλικό...

    Διάολε, θα μου έλειπε το ίδιο το βδσμ, άντε τώρα βρες άκρη γιατί.
     
  12. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Χωρίς bdsm

    οι σεξουαλικές πρακτικές...