Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Χωρος συνεύρεσης

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος coupleds, στις 15 Ιουλίου 2005.

  1. takis1969

    takis1969 New Member

    σε ευχαριστώ πολυ για τις πληροφορίες. Πραγματικά μου εκανε φοβερή εντύπωση οτι απαγορεύουν ζευγαρια αντρών αλλα η κοπέλα στη ρεσεψιον ηταν απόλυτη γιατι τη ξαναρωτησα και μου ειπε συγνωμη αλλα δε δεχομαστε αντρες μόνο. Το ιδιο συμβαινει και με το Bill Hotel στο Μεταξουργείο. Για τα αλλα δυο ξενοδοχεια ευχαριστω πολυ , θα τα εχω υπόψη μου. Μου ειπαν και το Κισσος στην πλατεια Βάθης που ειχαν παει καποιοι γνωστοί που δε εχουν προβλημα αν το ζευγάρι ειναι αντρες.
     
  2. slave xoris oria

    slave xoris oria Regular Member

    είναι ακόμη λίγω πίσω μερικά ξενοδοχεία νομίζω....
     
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Oχι!
    Τουλαχιστον σε οσα πηγα με καποιον, με το που μπηκαμε και ζητησαμε δωματιο "για λιγη ωρα" δεν μας ζητησαν ταυτοτητα.
    Απλα καποιες φορες μας ζητησαν να προπληρωσουμε- στα victory hotels ολα τα δωματια στοιχιζουν 27 ευρω- και αλλες οταν βγαιναμε.
    Εδω να αναφερω κατι οσον αφορα τα victory hotels. Τα ξενοδοχεια αυτα απαγορευουν το να παει πρωτα ο ενας στο δωματιο και να παει ο αλλος μετα, κατι σαν ραντεβου δηλαδη, και επισης το να φυγει πρωτα ο ενας και υστερα απο λιγο ο αλλος.
    Δυο μπηκαν και δυο θα βγουν! Εχετε το υπ' οψιν σας οσοι πατε.
     
  4. giousoufaki-thess

    giousoufaki-thess A real feet slave dogy

    Γιατ'ι δεν κάνουμε μόνοι πάρτυ σε καποιο σπίτι ας πούμε?