Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Χύσιμο στο πιάτο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος sex, στις 19 Δεκεμβρίου 2011.

  1. SomeShapes

    SomeShapes Regular Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    πολύ ωραία ιδέα! για να δούμε....
     
  2. _LarisaLady

    _LarisaLady New Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    Στο πλαίσιο τιμωρίας γίνεται από το Κ ή απλά καθαρά θέμα ευχαρίστησις που δεν έχει κάτι επιμορφωτικό να προσφέρει στην Υ?
     
  3. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    Και τα δυό.
    Θα μάθει έτσι η σκλάβα άλλη φορα να φτιάνει αρκετό αυγολέμονο για τους ντολμάδες.
     
  4. sex

    sex New Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    αυτο ειναι καθαρα θεμα ευχαριστησης θεωρω του Κ και κατ'επεκταση και της Υ.αν βεβαια η Υ βρει και το φυσικο ζωμο οταν δεν ξερει κατι,τοτε οι δοκιμασιες της οι καθημερινες,θα ειναι ξεχωριστες απο οτι θα ηταν αν δεν καταλαβει τιποτα.αυτο ειναι καθαρα ενα παιχνιδι που αποφασιζει ο Κ ποτε ξεκινα και ποτε τελειωνει...
     
  5. sex

    sex New Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    ποσο δικιο εχεις..νομιζω καταλαβαινεις αρκετα. 
     
  6. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    ειναι και θεμα γευσιγνωσιας,
    αν εχει φαει πεπονι την προηγουμενη μερα τοτε προσωπικα θα ηθελα να το ριξει πανω στο προσουτο μου ,
    αν εχει φαει παστρουμα θα το ηθελα πανω στο ψητο κρεμμυδι μου συνοδεια τσιπουρου,
    αν εχει πιει ρουμι θα το ηθελα πανω σε παγωτο με σταφιδες,
    κι αν εχει φαει τσιλι τοτε πανω σε κοκκινα φασολια σε τορτιγιας ...
     
  7. Anastasia Angel

    Anastasia Angel New Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    μα δεν έχει γούστο αν δεν το ξέρει βρε παιδιά!το θέμα είναι να δεις τις αντιδράσεις της ακριβώς επειδή το γνωρίζει!άποψή μου έτσι?ότι δεν ξέρω,δε με καίει λένε οι φίλοι μας οι γερμανοί!
     
  8. zabani2002

    zabani2002 Regular Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    Συμφωνω με Anastasia Angel. Δεν πρεπει να το ξερει!
     
  9. SadisticUsage

    SadisticUsage Regular Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    Κρίμα που η Anastasia Angel λέει να το ξέρει για να δει ο κύριος αντιδράσεις...
     
  10. Fidelio_Nasos

    Fidelio_Nasos Regular Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    Αναρωτιέμαι με τόσες εκπομπές μαγειρικής που έχουν βγεί τελευταία...
    Είναι δυνατόν κάποιος απο τους Σεφ να μην το έχει δοκιμάσει?
    Και αυτό δεν αφορά μόνο Κυρίους-ες και Υποτακτικές-ούς αλλά όλους...
     
  11. sex

    sex New Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    γουστο εχει και στις 2 περιπτωσεις,δηλαδη αν το ξερει η οχι.η διαφορα αναμεσα στις περιπτωσεις ειναι το επειτα...δηλαδη,αυτο που τουλαχιστον κανω εγω-δεν ειναι πανακεια-ειναι το εξης ,Αν εχει αγνοια για το προσφερομενο εδεσμα,και παρολα αυτα το ανακαλυψει,τα παιχνιδια της θα ειναι διαφορετικα απο αυτα που θα της εκανα,αν ηξερε και το καταναλωνε μονο και μονο για να ευχαριστησει τον αφεντη της.επι της ουσιας βεβαια θεωρω πως τετοια παραγωγα ενος αφεντη ειναι σαν το νεκταρ για την σκλαβα του,ειτε ειναι καμουφλαρισμενα ειτε οχι.
     
  12. Iagos

    Iagos Contributor

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    πολύ καλό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   :lol: