Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Χύσιμο στο πιάτο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος sex, στις 19 Δεκεμβρίου 2011.

  1. heartless

    heartless New Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    'Ισως εγώ να το βλέπω επιφανειακά αλλά για μένα το ΒDSM είναι κυρίως ένα παιχνίδι ρόλων που αποσκοπεί στο να εντείνει την ευχαρίστηση κατ'αρχήν στο σεξ αλλά και γενικότερα στη συμβίωση των ανθρώπων.Να τους τοποθετήσει εκεί που οι ίδιοι αισθάνονται πιο άνετα.Ως τέτοιο έχει κάποιους κανόνες στους οποίους υπόκεινται και τα δύο μέρη άσχετα με την μεταξύ τους ιεραρχική αξιολόγηση.΄Ενας από τους κανόνες αυτούς είναι η συναίνεση,και συναίνεση χωρίς ενημέρωση δεν νοείται.Όπως σωστά λέει κι ο Ride a Woman τι πιο καυλωτικό και μέσα στα όρια αυτού του παιχνιδιού ρόλων από μια στιχομυθία του στυλ "Πάρτα μωρή στη μάπα" -"Ναι,δώστα μου όλα Πασά μου"! Ο Κυρίαρχος δεν χρειάζεται να ενεργεί στα κρυφά γιατί απλούστατα δεν χρειάζεται να κρύψει κάτι.' Επειτα το κρυφό χύσιμο στο πιάτο μοιάζει περισσότερο με το κρυφό φτύσιμο στον καφέ που κάνει ο καταπιεσμένος υπάλληλος (ή σερβιτόρος) για να "εκδικηθεί" τον καταπιεστικό διευθυντή (ή αντιπαθητικό πελάτη).
     
  2. sex

    sex New Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    πολυ τραβηγμενη η συγκριση σου του Κ και της Υ με τον καφετζη και τον πελατη...δεν με ενοχλει παντως η γνωμη σου γιατι ισως ακομα δεν εχεις μπει σε αυτο το παιχνιδι των ρολων.απο εξω κρινουμε ολοι,απο μεσα νιωθουμε την πραγματικη ενεργεια ομως.σα συμβουλη σου λεω παντως οτι τουλαχιστον σε εμενα,οπως νομιζω και σε πολλους Κ,δε νοειται διαλογος με την Υ τους ΄΄παρτα μωρη στη μαπα΄΄-΄΄ναι,δωστα μου πασα μου΄΄.μου φερνει γελια και καταλαβαινω αμεσως οτι το θεμα δεν το εχεις νιωσει βαθια. 
     
  3. sw

    sw

    Re: Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    ...διαβασμενη!

    ...και αιχμηρη!

    ...μπιουτυφουλ!  


    Γι ργος

    ΥΓ ...τα ρεπ μου δεσποινις μου!
     
    Last edited: 24 Δεκεμβρίου 2011
  4. sw

    sw

    Re: Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο


    ..." Παρ' τη μαπα μωρη!"




    ...ξερεις ποσοι και ποσες θα διπλοπληρωνανε τουτο το καφεδακι το εμπλουτισμενο αμα ειχανε σε ιδιαιτερη υποληψη τον φτυστη;

    "...αχ...ναι, ναι, ... αυτο με τις δικες σας τις φουσκαλες παρακαλω!"  


    Γι:tongue2:ργος
     
  5. sw

    sw

    Re: Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    ...ρε thaleia για την 3Ε τον περασες τον Μαστερ;

    ...παρεμβαλλεται και το πεπτικο του συστημα ρε συ!


    ...εισαι σιγουρη;


    Γι:tongue2:ργος
     
  6. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    γιατι ρε συ sw, πινεζες του ειπα να φαει?

    αν.. ειπα , αν ....

    τωρα αν εχει φαει κανα λαπα την προηγουμενη τι να πω... ας το φαει μονος του  
     
  7. sw

    sw

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο


    ...οχι,
    για τη γευση λεω..


    ...τωρα αν ακουσε εκεινος πινεζες,
    ...το πολυ πολυ να σε βοηθησει και να σου καρφωσει τα Χριστουγεννιατικα στολιδια ...



    Γι:lol2:ργος

    ...μονο φροντισε να τραβιεσαι εγκαιρως!  
     
  8. Anastasia Angel

    Anastasia Angel New Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    η δική μου απάντηση ήταν καθαρά βανίλα μάλλον μιας και δεν έχω επιτελέσει ως σκλάβα κάποιου ακόμα!!!οπότε δεν μπορώ να μπω στη λογική και τη φιλοσοφία ενός αφέντη και πως ενδεχομένως βιώνει εκείνος κάθε τέτοια πράξη!!!προσπαθώ πάντως να κατανοήσω πολλά απ αυτά που διαβάζω εδώ μέσα.σε μερικά τα καταφέρνω,κάποια αλλα πάλι με δυσκολεύουν κάπως!!!ξέφυγα όμως απ το θέμα.....καλά χριστούγεννα εύχομαι σε όλους σας....να περάσετε ομορφα με τα αγαπημενα σας πρόσωπα και να κάνετε ότι σας ευχαριστεί και σας δίνει δύναμη!!!!!!
     
  9. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο


    χα χα χα σπερμα που καρφωνει  

    μ αρεσειιιιι!!!!!!
     
  10. DiDi

    DiDi Regular Member

    Εγώ πάλι, θα έτρωγα το φαγητό μου και μετά θα του το έφτυνα στα μούτρα!
     
  11. gaby

    gaby Guest

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    Το παιχνίδι είναι για δύο ή για έναν; Ο Άγιος Σουλπίκιος έχει αποστρέψει το βλέμμα του από εμάς και απάντηση επ αυτού δεν δίνει, πρέπει να μας διαφωτίσει ο sex σχετικά.
    Αλλά δεν μας το είπε κανείς από αυτούς ούτε και έβγαλε το πουλί του να ευλογήσει τα φαγητά on camera. Το ξέρουν οι άλλοι όλοι ότι τους αφορά ή μόνο εμείς το γνωρίζουμε;

    Τα φαγωνεία θα έχουν μεγάλο πρόβλημα αν μαθευτεί, θα βουλιάξουν απ την πολλή πελατεία...
    Καλά, δεν είπαμε και ενημέρωση με κάθε λεπτομέρεια!
    Αυτό όμως είναι από άλλο βίτσιο, χώρια που έχω ακούσει από έγκυρα στόματα ότι αφορά και vanilla άτομα.
    Έχεις δίκιο είναι συμπεριφορά ανάρμοστη για Κυρίαρχο, αλλά πολύ κατάλληλη και αποδεκτή σε perv...
     
  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor


    ααα ... καλα ... μετα την τρελη επιτυχια στην συνταγη στα κεφτεδακια αλα ισνογκουντ , εχω εξελιχθει ακομη περισσοτερο ... τωρα αποκτησαμε και πιατα (για εκεινη) στα οποια εχω κανει "εκτυπωση" μια φωτογραφια απο τον "μεγαλο" σε πληρη αναπτυξη ...
    χα ... δεν το εχετε σκεφτει αυτο ακομα εεε ?   ....