Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Χύσιμο στο πιάτο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος sex, στις 19 Δεκεμβρίου 2011.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    Ίσνο, ενώ η πατέντα είναι δικιά σου...προσπαθούν να σε αντιγράψουν... 
     
  2. sex

    sex New Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    εχω απαντησει επ΄αυτου πιο πανω,αν δε βαριεσε διαβασε το,αλλα θα κανω μια συμπληρωση λεγοντας σου οτι σε τετοιες σχεσεις,ο καθενας εχει τα κερδη του...αν καταλαβαινεις...ειτε το ξερουν και οι δυο,ειτε οχι.   
     
  3. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    προκειται περι κανιβαλλισμου κυριοι, διοτι το σπερμα αποτελειται απο εν δυναμει ανθρωπακια  
    ας με συχωρεσει ο μεγαλοδυναμος για τις στρατειες που εχω καταπιει...
     
  4. heartless

    heartless New Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    Δεν υπάρχει λόγος για τύψεις,αν για παράδειγμα η μητέρα του ΓΑΠ:jerkit: είχε την ίδια ιδέα το βράδυ της σύλληψής του (ή τη μέρα,δεν τους έπαιρνα και μάτι για να ξέρω) δεν θα τον είχαμε φάει στη μάπα τόσο καιρό.Από τη άλλη βέβαια κι αυτό να είχε γίνει,θα υπήρχαν άλλοι (στρατιές ολόκληρες) που θα μπορούσαν να τον αντικαταστήσουν.Συγχωρήστε με αν ξεστρατίζω λίγο από το θέμα του φόρουμ,αλλά τα 2 τελευταία χρόνια με πονάει ο πισινός μου και τα θέματα του sex και της πολιτικής συνδέονται συνειρμικά στο μυαλό μου!!! 
     
  5. sex

    sex New Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    χαχαχα!!!!τετοια να λες και ξεστρατισε οσο θες... ωπα εφτιαξα και στιχακι!!!Α ρε ψευτομουστακαλη πρωην και ποτε ξανα πρωθυπουργε,μας εφερες οιστρο:lol2:
     
  6. heartless

    heartless New Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    Πραγματικά..."οιστρογόνος" ο μουστακαλής πρώην και ποτέ ξανά:Αν για παράδειγμα τη μέρα ή νύχτα της σύλληψης του,(για να επιστρέψουμε στο θέμα του φόρουμ)η βασιλομήτωρ Μαργαρίτα είχε φτιάξει κεμπάπ γιαουρτλού κι ο σύζυγός της αποφάσιζε να "εμπλουτίσει" τη γεύση αντί να ετοιμάσει την επόμενη γενιά της δυναστείας...(χάρισε μου έμπνευση Ω Μούσα να πώ το ποίημα)..."Τότε θα βλέπαμε τον ΓΑΠ,άσπρη σάλτσα στο κεμπάπ"!!! 
     
  7. heartless

    heartless New Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    Διευκρινίζω για να μην έχω προβλήματα με τους διαχειριστές του forum αλλά και για να μην αντιμετωπίσει το forum κανένα πρόβλημα εξ'αιτίας των όσων γράφουμε εμείς (ποτέ δεν ξέρεις,ο Θόδωρας έχει πολλά ποδάρια κι είναι να μη σε πιάσει στο στόμα του)ότι ΓΑΠ ενδέχεται να είναι ο Γιάννης Από Παγκράτι,ο Γιώργος Από Πειραιά η ο Γεράσιμος Από Πατήσια και πολλοί άλλοι...!!!
     
  8. sex

    sex New Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    μην ανησυχεις heartless μου,για αυτα.στο στομα και στο χερι ολων ειναι ,απλα δε το λενε και δε το γραφουνε!παντως για την ομαλη επιστροφη στο θεμα μας,θα κανω μια mini ανασκοπηση.λοιπον παρατηρω οτι υπαρχει ενα διλημμα στο θεμα σχετικα με τη συναινεση.ωστοσο δεν μπορω να μη διακρινω ποσο καυλωτικο το βρισκουν καποιοι εδω,και ας μη το λενε καθαρα,ειτε ειναι στον ενα η στον αλλο ρολο.εγω παντως σε αυτο το γουστο μου εχω βρει ενα ενδιαφερον παιχνιδι αβεβαιοτητας και εξαψης της φαντασιας και της δικιας μου και της Υ...
     
  9. sleeper

    sleeper ...urban dreaming... Contributor

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    Μια ερωτηση μονο εχω.

    Αν η σουμπα ειναι χορτοφαγος τι γινεται?
    Κρινεται σκοπιμο να μην ενημερωθει εξ αρχης?


    Καλα φαγοποτια σας ευχομαι μερες που ειναι κιολας!
     
  10. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Προβολεις παρακαλω!
    Το εχω πραξει και ηταν και αρσενικος σκλαβος, δεν το καταναλωσε απλως, εγλυψε και το πιατο, ενω ενα ζεστο pissing τον περιμενε στο ποτηρι για χωνευτικο βρε παιδι μου!
     
  11. cativo

    cativo New Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΨΑΤΕ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΚΟΚΤΕΙΛ.
     
  12. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    Σεβόμαστε απολυτα τις χορτοφαγικές προτιμήσεις των σουμπιτσών γι' αυτό θα μπορούσε μια χαρά το εν λογω πιατο να σερβιριστεί με λαχανάκια βρυξελλών από τον μάστερ που σκάει μύτη απροσδόκητα μεσα απο μια τούρτα!!!!!!!...

    Κι έπειτα παραπονιούνται οι σκλάβοι πως υποφέρουν..