Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Χύσιμο στο πιάτο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος sex, στις 19 Δεκεμβρίου 2011.

  1. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    Σεβόμαστε απολυτα τις χορτοφαγικές προτιμήσεις των σουμπιτσών γι' αυτό θα μπορούσε μια χαρά το εν λογω πιατο να σερβιριστεί με λαχανάκια βρυξελλών από τον μάστερ που σκάει μύτη απροσδόκητα μεσα απο μια τούρτα!!!!!!!...

    Κι έπειτα παραπονιούνται οι άτιμοι σκλάβοι πως υποφέρουν.. 
     
  2. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    Προτιμω το χυσιμο στο πατο...(βαθεια )
     
  3. sw

    sw

    Re: Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    οι χορτοφαγοι ειναι γενικως κατα του λευκωματος;

    Γι ργος
     
  4. sleeper

    sleeper ...urban dreaming... Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    Συμπαθεστατε SW, εχεις δει ποτε χορταφαγο-κανιβαλο?

    Εγω προσωπικα οχι! :Ρ


    @λλαζουλι: Μ αρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι!Ευγε κοριτσαρα!  
     
  5. Anastasia_

    Anastasia_ Regular Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    Η πηχτή υπόλευκη σος παει παντού και με όλα τελικά..από θερμίδες πώς πάμε?
     
  6. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    Ωχ ωχ ωχ! Αυτή καθισμένη στο τραπέζι για δείπνο, με το ένα της χέρι να παίζει το δικό της, και με το άλλο του Κ/κυρίου της, περιμένοντας και κοιτάζοντας τον με ανυπομονησία να χύσει τα φαγητό της, ενώ εκείνος με το ένα του χέρι να κρατάει το πιάτο της, και με το άλλο του να την καθοδηγεί προς αυτό πιάνοντας την από το σβέρκο. “Θαύμα φαγητό θα γίνει με τη νέα Πρωτεΐνη (Φυτίνη)”. Θαύμα, θαύμα,θαυμάσια! (trèsjolly!). Συνταγή Ακάκιου για πάστα καρμπονάρα, 100% πρωτεινούχα! Δυσεύρετη!
     
  7. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    παντως επι του θεματος ομολογω οτι ειμαι λιγακι γρουσουζης ....
    ή απλα αποτελει μερος της φετιχιστικης ηδονης , οταν η αλλη το κανει αυτο επι πληρωμη ... διοτι αμα το θελει και το ζητα , χανει τον τιμωρητικο του χαρακτηρα ....
    ... χμ ... οντως μια μαλακινση του περι πως το γουσταρουμε , την εχουμε ... τι να σου κανει και η αλλη ? .... να σου πληρωσει και την πουτανα να σου τα καταπιει , παει πολυ ....
    ......
    με λοβοτομη γιατρευται ? ......
    .....
    στην κλασσικη μου φαντασιωση (ολων των εποχων) , ειμαι ενας γιατρος που κατεχει το μυστικο των βοτανιων .... και σωζει μια χμ ... νεαρη κοπελα (πολυ νεαρη) απο τον θανατο ... με την προυποθεση οτι επειτα , εκεινη και η 30χρονη μητερα της (πρωην μοντελο) , θα κανουν πρωτα ενα λεσβιακο μεταξυ του και μετα θα τις ξεσκισω στο πηδημα .....
    εκει λοιπον που η φαντασιωση μου κοντευει να φτασει στην κορυφωση ... φαντασιωνομαι την γυναικα να μου λεει : " .... μα οχι γλυκιε μου ... θα σου καθομουνα ουτως η αλλως ....και πολυ το γουσταρω το λεσβιακο για παρτη σου .... " .... παπαλα η κορυφωση ..... διχως το δακρυ στο ματι και το ικετευτικο βλεμμα .. χανει την ακροαματικοτητα το σεναριο ...
    .....
    το μεγα λοιπον ερωτημα (σε δυο σκελη) που πηγαζει απο το θεμα του νηματος ειναι : α) γιατι η ηδονη περναει μεσα απο την επιβολη , β) γιατι θελουμε να βλεπουμε "επιβολες" εστω και αν αυτο το θελει και η αλλη ? ....
     
  8. sex

    sex New Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    μην ανησυχεις...περισσοτερες εχει ενα παγωτο πυραυλος... 
     
  9. sex

    sex New Member

    Απάντηση: Re: Χύσιμο στο πιάτο

    Και μετα...απο το λουρι σου και στο παρκε...Η τιμωρια σου θα ηταν και η εξιλεωση σου...
     
  10. Libertin

    Libertin Regular Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    Τόλμησε κανείς να παραπονεθεί? Φαντάζομαι μετά να τον βάλατε στη θέση του! 
     
  11. Libertin

    Libertin Regular Member

    Απάντηση: Re: Χύσιμο στο πιάτο

     
  12. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    Mα αυτή ειναι η δουλειά των σκλάβων, να παραπονιούνται, να γκρινιάζουν...να τα θέλουν όλα..στο πιάτο !
    Τι ιδέα ειχες;
    Μήπως για την απόλαυσή τους δεν δουλευουν μεροκάματο και νυχτοκάματο, αφέντηδες κ ντόμηδες.