Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Χύσιμο στο πιάτο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος sex, στις 19 Δεκεμβρίου 2011.

  1. Libertin

    Libertin Regular Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    Δεν απέχει πολύ από την οπτική μου... Είναι ωραίο να ασχολείται κάποιος μαζί σου και να είσαι το επίκεντρο της προσοχής του! 
     
  2. DomDimi

    DomDimi New Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    σωστος:nod y)   
     
  3. PhoenixN

    PhoenixN New Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    Κατευθείαν από την πηγή, τι ποτήρια, πιάτα και κατσαρόλες. Από την "βρύση" λέω εγώ. Αλλιώς πάτωμα.
     
  4. kaftopiperi

    kaftopiperi New Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    Γαμάτη ιδέα. Δεν το χα σκεφτεί ποτέ αυτο. Ωραίος.
     
  5. bodydharma

    bodydharma New Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

     


    σέρβιρα μια γερή δόση εδώ,
    μετά το ποτό της
    μετά το αρχικό σοκ, τα ήπιε λαίμαργα...
     
  6. kaftopiperi

    kaftopiperi New Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    Μου αρέσει που επέλεξες κ καλλιτεχνικό ποτήρι.Οι βρωμιές βρωμιές κ το στυλ στυλ. Ωραίος.
     
  7. anima0

    anima0 Regular Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    Αυτό δεν ήταν "on the rocks"
    ήταν "from the rocks"

    "Γερή Δόση" ... πολλοί και πολλές θα αναρωτηθούν. Ίσως πρέπει να χρησιμοποιήσεις μια μονάδα βρε παιδί μου: mL π.χ.
     
  8. cd_tsoulaki

    cd_tsoulaki New Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    περιμενω εσας να μου κανετε την τιμη, να με βλεπετε να πινω το καφε μου με το γαλα σας.....
     
  9. mixalis

    mixalis New Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο


    Βασικά ήταν ουίσκι on the φλοκ'ς  
     
  10. shemale

    shemale New Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    ...στην περίπτωση μου (υπηρέτησα για κάποια χρόνια μια εξαιρετική Κυρία ταυτόχρονα με άλλους σκλάβους) ήταν ξεκάθαρο οτι όταν -κατόπιν αδείας Της- έχυνε κάποιος σκλάβος η όλοι, αυτό γινόταν σε ποτήρι η πιάτο και αφού Εκείνη έφτυνε απο πάνω, το καταπίναμε άμμεσα.
     
  11. sex

    sex New Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    για αυτο καποιοι-ες αγωνιζονται ισως και για χρονια και εσυ θες αμεσως?θα σε μαλωσω!'η μαλλον...θα σε δεσω...
     
  12. sklavosgynaikon

    sklavosgynaikon New Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    Πιστευω οτι ολη η καυλα στην ολη φαση δεν ειναι να το κανεις κρυφα...
    Φανερα, εκεινη την στιγμη που ενω εισαστε ετοιμοι να δειπνησετε...να τον βγαλεις εξω, να την βαλεις να στον παιξει και απο μονη της να τον αδειασει ολον στο πιατο της, οτι και αν εχει για μαγειρεμα...
    βασικα ολη η διαδικασια, οτι στον παιζει πανω απο το πιατο της, οτι θα φαει τα χυσια σου, ολο αυτο καυλωνει και τους δυο...
    αλλωστε μην ξεχνατε οτι σε γενικες γραμμες τον γουσταρουν να τον πιουν οταν κανουν πιπα...στο φαι παει αλλου,,,ειναι και θεμα παιχνιδιου με την σκεψη...ειναι πολυ καυλωτικο....

    υγ. μου αρεσει επισης οταν ειναι υγρη, να βαλει μεσα ενα καροτο, η ενα αγγουρι και να το κοψει μετα σαλατουλα....η ιδεα και μονο με ειχε καυλωσει τρελα....μετα καναμε τρελο σεξ....δοκιμαστε το και ετσι...