Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Χύσιμο στο πιάτο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος sex, στις 19 Δεκεμβρίου 2011.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Δεν χύνω ποτέ στον καφέ φίλων αγαπητή, εσείς δεν είστε άσχετη αλλά διαφορετικά σχετική. Φοβού τους Κυρίους και τακούνι φέροντες υπό τας πτέρνας aussie.
    Άρα χρειάζομαι δυο άσχετες για κέρασμα, αφού πρέπει κι εσείς να έχετε την τιμή σας. Στο τέλος θα μου χρειαστούν 5 κιλά μύδια και 7 κιούπια με γιαούρτι και μέλι.
    Αφού έχω να εκσπερματώσω τόσο πολύ απ' την εφηβεία. Κακούργοι, τα παιδιά μου θα καταλήξουν να κάνουν παρέα στα κατακάθια του Λουμίδη χαχαχα...    
     
  2. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Fuck. Friendzoned. Πφφφφ, στράφι τα χειριστικά, μαλακία μάνουαλ αγόρασα, θα ζητήσω τα λεφτά μου πίσω.
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Θες καφεδάκι με σπέρμα κι εσύ? Θα τα ξεζουμίσω που θα τα ξεζουμίσω τα καρύδια τα μπαγιάτικα, μην σ' αφήσω παραπονεμένη χαχα... 
    Βρε χάσου, πειραχτήρι, χχχαχα... 
    Yes yes, με μένα τα μάνιουαλ πάνε χαλαρά στα σκουπίδια. Φοβού τους γιαλαντζί Κ και χορτάτους μέχρι τα μπούνια χαχαχα... 

    Υ.Γ. Αν είναι ν' απαντήσεις, κοίτα να γράψεις και κάτι σχετικό με το νήμα.
    Ξέμεινα από χυμένους λαγούς στο πιάτο ( Συνταγή του παππού για την γιαγιά μου, λαγός χυσάδο χαχα )   
     
    Last edited: 29 Δεκεμβρίου 2015
  4. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Φχαριστώ δεν θα πάρω. Δεν είμαι δα και καμία λυσσάρα, να κάτσω να καταπιώ σπέρμα από- oh wait.
             
     
  5. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Ότι δεν είσαι το ξέρω καλά, γιατί αν ήσουν, σίγουρα δεν θα ήθελα ούτε να σε γνωρίζω.
    Τώρα σοβαρεύτηκα και βγαίνω off topic, επειδή δεν μου αρέσουν οι παρεξηγήσεις.
    Το χόντρυνα ακολουθώντας σε. Αν σε προσέβαλα ή το θεωρείς κακόγουστο σαν αστείο, μου το λες και το αφαιρώ τώρα μάλιστα και σου ζητώ συγνώμη.  
     
    Last edited: 29 Δεκεμβρίου 2015
  6. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Τελικά είσαι, είσαι γούτσου-γούτσου (does it ring any bell?).
    Θα ήθελα να μου εξηγήσεις τι σημαίνει "κακόγουστο αστείο", ο συνδυασμός των λέξεων μου είναι άγνωστο.

    Έχω φάει ξύλο για το απαίσιο χιούμορ μου.
    Δεν μου μιλάνε άτομα.
    Έχω πει καφρίλες μόνο και μόνο γιατί κολλούσαν.
    Κάποτε σε μια σύναξη μια απλή γνωστή (αντιπαθητική αυτή και ο σύζυγος) απεφάνθη "A, μόνο ότι πληρώσεις ακριβά έχει αξία", και γύρισα και της είπα "Δηλαδή τoν άντρα σου στα γαριδάκια το βρήκες;". No brain-tongue connection whatsoever. Μετά χρειάστηκε σούρσιμο στο πάτωμα, επίδειξη ιατρικών πιστοποιητικών περί αντικοινωνικότητάς μου κλπ.

    Στην υγεία μας λοιπόν!
     
  7. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    Γλυκιά μου @Estelwen, σε καμία περίπτωση δεν θα έκανα κάτι τέτοιο. Το κέρασμα μου προς εσένα, περιλαμβάνει μόνο συμπάθεια και εκτίμηση.
    Όσο για τον @Tenebra_Silente ,εκείνος ξέρει ότι το δέσιμο μας οφείλεται στην απόλυτη ελευθερία που έχουμε...Ας κεράσει οποία άσχετη θέλει...
     
  8. Libertin

    Libertin Regular Member

    Από τις αγαπημένες μου σκηνές στις 120 ημέρες. Πρωινός καφές σερβιρισμένος με σπέρμα αντί για γάλα.
     
  9. ShaDowKill_GpR

    ShaDowKill_GpR Owner and Mentor of Nusi.

    Eμετούλης. Όλο το thread γενικά.
    Και την επόμενη μέρα ανακαλύπτεις πως πλέον είσαι οροθετικός.
    Κάποια πράγματα είναι όντως ανεκτίμητα. Για όλα τα άλλα υπάρχει η mastercard.

     
  10. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Gluten free?  
     
  11. ShaDowKill_GpR

    ShaDowKill_GpR Owner and Mentor of Nusi.

    Ρε κλαίω. Σιχάθηκα και κλαίω.