Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Χύσιμο στο πρόσωπο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Vakhos, στις 10 Ιανουαρίου 2012.

  1. Spankingfantasy

    Spankingfantasy New Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πρόσωπο

    Ο εξευτελισμός δεν με φτιαχνει καθόλου. Αντίθετα η υποταγή σε εναν άλλο άντρα είναι αυτό με απογειώνει.
     
  2. Experm

    Experm Regular Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πρόσωπο

    Ευχαριστώ για την απάντηση  
    Αν κατάλαβα καλά, αυτό το συναίσθημα είναι τόσο δυνατό που μπορεί να οδηγήσει σε οργασμό

    Μια ερώτηση ακόμα: Μετά από μία τέτοια φάση, νοιώθεις κάπως να ηρεμείς μέσα σου;
    Η να το πω διαφορετικά: Οταν τα έχεις με κάποιο άνδρα, για κάποιο διάστημα, έτσι ώστε να νοιώθεις υποταγμένος , είσαι μέσα σου πιο ήρεμος;

    Καλημέρα  
     
  3. Spankingfantasy

    Spankingfantasy New Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πρόσωπο

    Δεν εχει καμια προεκταση στην υπολοιπη ζωή μου ή σχεση οτιδηποτε σχετικό με την φαση της υποταγής στο σεξ. Μόλις χύσουμε τελειώνει το παιχνίδι εκεί. Απλά μεγαλώνει η εκτώνωση και η ευχαρήστηση στο σεξ. Δεν έχει προέκταση στην υπολοιπη ζωή μου. καμία.
     
  4. Emiris

    Emiris Regular Member

    Re: Απάντηση: Χύσιμο στο πρόσωπο

    Μήπως θα έπρεπε να αναθεωρήσεις το στάτους σου ;

    Περισσότερο ρωτάω παρά προτείνω. Slave νομίζω είναι κάτι που δεν τελειώνει με τον οργασμό.
     
  5. Spankingfantasy

    Spankingfantasy New Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πρόσωπο

    Τι προτείνεις να βάλω? Αλλα να μπορώ να βρω έναν αντρα να γουσταρει τετοια. να ριχνει και λιγο ξυλο  ))
     
  6. Emiris

    Emiris Regular Member

    Ίσως Bottom. Το οποίο δεν είναι status βέβαια, αλλά το βρίσκω πιο κοντά σε αυτό που λες.
    Περίμενε και τη γνώμη κάποιου έμπειρου όμως.
     
  7. someone

    someone New Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πρόσωπο

    νομίζω πως κι εγω θα επιμείνω λέγοντας οτι είναι ωραία η αίσθηση.
     
  8. fmasker

    fmasker Regular Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πρόσωπο

    Να καταθέσω και εγώ την άποψή μου στο θέμα, με βάση την όποια εμπειρία έχω: την ώρα της υπέρτατης ηδονής, όταν η γυναίκα (ως ετεροφυλόφιλος άνδρας, μόνο για γυναίκες μπορώ να αναφερθώ), σφαδάζει από τα κύματα της ανυπέρβλητης ηδονής που νιώθει, δεν είναι παρούσα σ'αυτόν το κόσμο, δεν πατάει τη γη, δεν ορίζει τον εαυτό της...υποτάσσεται στο πέος, το οποίο είναι έτοιμο να την λούσει με τους χυμούς της, και αυτό ποθεί εκείνη τη στιγμή, ακόμη και αν μη το ζητήσει με λέξεις...Η γνώμη μου είναι ότι κάθε γυναίκα, ακόμη και αν φαίνεται στην καθημερινότητά της "συντηρητική" ή "συνηθισμένη", αγράμματη ή intelectuelle, σοφιστικέ ή "λαϊκιά", πλούσια ή φτωχή, όταν όλο της της κορμί δονείται σαν σεισμός θα κάνει πράγματα που δεν φαντάζόταν ποτέ...μη το ψάχνετε πολύ το θέμα: ανατρέξτε στην νεότερη Ελληνική λογοτεχνία..."Πλους Αεροστάτου" του Ανδρέα Εμπειρίκου, όπου με την οπτική της φροϋδικής ψυχανάλυσης ο ποιητής περιγράφει σκηνές απίστευτης ηδονής...δεν σας κρύβω ότι με την πρώην σύντροφό μου διαβάζαμε αποσπάσματα και μετά...κόλαση.
     
  9. CF

    CF New Member

    Απάντηση: Re: Χύσιμο στο πρόσωπο

    Αφήστε επιτέλους τις "φυσικές ανάγκες". Η σύγχρονη ζωή έχει ελάχιστη σχέση με αυτές πιά...
     
  10. Emiris

    Emiris Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Χύσιμο στο πρόσωπο

    Με αφορμή αυτό το ποστ, και χωρίς καμία διάθεση αντιπαράθεσης, θα ήθελα να ενημερώσω ότι ενώ εμένα μου αρέσει πολύ να χύνω την κοπέλα στο πρόσωπο για λόγους κυριαρχίας πάνω της, δεν είμαι καθόλου υπάνθρωπος, μάλλον το αντίθετο πιστεύω.

    Επίσης, την ίδια κοπέλα που τη χύνω ευχαρίστως στο στόμα ή στο πρόσωπο όταν κάνουμε έρωτα, τη σέβομαι πολύ σαν άνθρωπο και σαν γυναίκα.
    Και πως θα μπορούσε να ήταν διαφορετικά εξάλλου;
    Μία κοπέλα που οικιοθελώς υποτάσσεται σε εμένα, δεν μπορεί παρά να έχει τον σεβασμό μου.
    Αλλιώς, θα ήταν σα να μη σέβομαι τον ίδιο μου τον εαυτό.
     
  11. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Re: Χύσιμο στο πρόσωπο

    Τι πράγμα?????????????????????

    Ok φιλε, άκου τι. Μην ξανακατουρισεις και μην ξαναχεσεις για ένα μηνα και έλα να το ξαναπείς αυτό!
     
  12. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Χύσιμο στο πρόσωπο

    Το ποσο ασέβεια περιέχει αυτή η κίνηση εξαρτάται από την προτίμηση της γυναικας όμως και από την οπτική γωνια του άντρα.

    Δεν σε παρεξηγώ αν το βρίσκεις βλακώδες αλλα εμενα ούτε η στάση στα τέσσερα μου αρέσει. Για κάποιο λόγο, στο sex, ούτε γονατισμένη δεν μπορώ να βλέπω την γυναικα μπροστά μου.