Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ψηλοτάκουνα (μία εξαιρετική προσέγγιση)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος ipakouo_skilaki, στις 19 Μαϊου 2010.

  1. aspa1987

    aspa1987 Regular Member

    Απάντηση: Ψηλοτάκουνα (μία εξαιρετική προσέγγιση)

    Σκασμος ειπαμε παλιοκουταβο!!    
     
  2. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Ψηλοτάκουνα (μία εξαιρετική προσέγγιση)

    Ναι και να αφήσω να βρομήσετε το φόρουμ ποδαρίλα , δεν σφάξανε  
     
  3. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Απάντηση: Ψηλοτάκουνα (μία εξαιρετική προσέγγιση)

    danos θα κρίνω σαν γυμναστής  
    aspa άσε να κρίνουμε εμείς παιδί μου.  
    Tελικά πέραν του αν δεν σου αρέσει η εικόνα σου πάνω σε ψηλοτάκουνα,τα αντέχεις; ¨)
     
  4. aspa1987

    aspa1987 Regular Member

    Απάντηση: Ψηλοτάκουνα (μία εξαιρετική προσέγγιση)

    Ακου αγαπητε μου, αξιαγαπητε, θρυλικε, θεε, μου Dano, ειναι καλοκαιρι οποτε φοραμε πεδιλα, οποτε μη μοθ αγχωνεσαι και εισαι και σε κρισιμη ηλικια:innocent: 

    ---------- Post added at 23:37 ---------- Previous post was at 23:36 ----------

    Α γυμναστης εισαι και ελεγα απο που πηγαζει αυτη η ομορφια σου!(σοβαρα)  
     
  5. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Απάντηση: Ψηλοτάκουνα (μία εξαιρετική προσέγγιση)

         

    ---------- Post added at 22:04 ---------- Previous post was at 22:00 ----------

       
     
  6. jusper

    jusper New Member

    Απάντηση: Ψηλοτάκουνα (μία εξαιρετική προσέγγιση)

    Αω ειναι να φορας ψηλοτακουνα πεδιλα και ξεσηκωνεις τα πληθη χαλαλι σου
     
  7. harris

    harris Regular Member

    Απάντηση: Ψηλοτάκουνα (μία εξαιρετική προσέγγιση)

    Άκρως ενδιαφέρον θέμα!  
    Είμαι λάτρης των γυναικίων ποδιών πόσο μάλλον όταν συνοδεύονται από ψηλοτάκουνα παπούτσια.

    Κάποια δικά μου σχόλια σε κάποια posts
    Το μεγαλύτερο ποσοστό των γυναικών ΔΕΝ φοράνε ψηλοτάκουνα για να ανάβουν τους άντρες, αλλά για να 'λυσσάνε' οι υπόλοιπες γυναίκες γύρω τους....
    Δυστυχώς  


    Και δεν σηκώνουμ μόνο την γάμπα. Γενικά το πίσω μέρος της γυναίκας βελτιώνεται οπτικά πάρα πολύ!  


    Τέλος, το σχόλιο που έχω να κάνω περί πόνου στα πόδια..
    Από ιατρικής άποψης, ναι τα ψηλοτάκουνα κάνουν ζημιά αλλά εξίσου ζημιά κάνουν και τα flat!
    Ένας ορθοπεδικός αν ερωτηθεί θα προτείνει παπούτσια με μικρό τακούνι (1-2 πόντους).
    Όσες φοράτε μπαλαρίνες flat ή σανδάλια flat και καταριέστε τα ψηλοτάκουνα επειδή σας προκαλεί πόνο στα πόδια απλά σκεφτείτε ότι τα flat προκαλούν ζημιά στην μέση σας.  

    My 2 cents  
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  8. NEWTOTALMASTER

    NEWTOTALMASTER New Member

    Απάντηση: Ψηλοτάκουνα (μία εξαιρετική προσέγγιση)

    σιγουρα οι γοβες δημιουργουν μια αισθηση δυναμισμου στις γυναικες....εγω τις βρισκω ακρως ερωτικες και στο σεξ αλλα και στην εμφανιση γενικοτερα.... απορω πραγματικα με τις κοπελες που δεν το εχουν και φαινεται γιατι τις φορανε.........
     
  9. Predator

    Predator Regular Member

    Απάντηση: Ψηλοτάκουνα (μία εξαιρετική προσέγγιση)

    Ψηλά τακούνια, ε?... Σίγουρα το ένα από τα "κουμπιά" μου. Αν φοράει μαύρα ή λευκο-διαφανή με κάποιο κατάλληλο συνολάκι? Πσσσσς... 
     
  10. kali crow

    kali crow Guest

  11. humancarpet

    humancarpet New Member

    Απάντηση: Re: Ψηλοτάκουνα (μία εξαιρετική προσέγγιση)

     
  12. sissyM

    sissyM New Member

    τα ψηλά τακούνια είναι το φέτιχ μου, δεν χορταίνω να τα βλέπω σε ωραία γυναικεία πόδια αλλά και να τα φοράω στα δικά μου πόδια. Βασικά όταν κοιτάω σε μια φώτο, σε ένα βίντεο ή και έξω στην πραγματικότητα μια γυναικα με ψηλοτάκουνα αναστατώνομαι από την ιδέα της αίσθησης της που βρίσκετε πάνω σε αυτά και φαντασιώνομαι τον ευατό μου στην θέση της....

    Τί μου συμβαίνει? δεν είμαι καλά....

    Θέλω τιμωρία να είμαι πάνω σε 12ποντα για ώρες και μόλις κουραστώ να βάλω 10ποντα μετά 8ποντα και μετά πάλι από την αρχή....