Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ψηλοτάκουνα (μία εξαιρετική προσέγγιση)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος ipakouo_skilaki, στις 19 Μαϊου 2010.

  1. Libertin

    Libertin Regular Member

    Απάντηση: Ψηλοτάκουνα (μία εξαιρετική προσέγγιση)

    Προτιμώ τις κανονικές γόβες, και όχι αυτές που είναι τις μόδας με χοντρούς πάτους, τους οποίους θεωρώ αντιαισθητικούς (το ίδιο ισχύει και για τις μπότες). Βρίσκω το απλό σολόδερμα πιο ερεθιστικό. Επίσης ισχύει, αντό που αναφέρθηκε παραπάνω, ότι η ποιότητα (και η τιμή) παίζουν μεγάλο ρόλο στο ψηλοτάκουνο. Έχει να κάνει με την σταθερότητα και την ισορροπία. Με μια καλή γόβα μπορείς άνετα να τρέξεις κατοστάρι!  
     
  2. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Απάντηση: Ψηλοτάκουνα (μία εξαιρετική προσέγγιση)

    Αν σε αλειψει λαδι ομως και πατησει πανω σου.. Τοτε να δεις..
     
  3. dom afentra

    dom afentra New Member

    Απάντηση: Ψηλοτάκουνα (μία εξαιρετική προσέγγιση)

    καλημερες.........παντως να σας πω την αληθεια, οσο πιο ψιλο τοσο πιο ανετο...... σε καποια απο τα τακουνακια μου στις πιο πανω φωτο εχω πατησει κατα καιρους τον σκλαβο μου...... η αισθηση......απεριγραπτη... αλλα μου αρεσει πιο πολυ με τα αλλα τακουνια που εχω χωρις την θιαπα μπροστα....αισθανεσαι καθε ''λεπτομερεια'' ...χεχεχεχεχεχεχεχεχεχεχεχ .........
     
  4. οι γοβεs ειναι ενα αγαπημενο!!!! σικατο! καθημερινο φετιχ!
     
  5. Και λιγα λες....
     
  6. γοβεs σε συνδυασμο με ζαρτιερεs ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ!!!!!!!! καθημερινο φετιχ! 
     
  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Είσαι και παλιούρικο σερνικόπουλο πανάθεμά σε και δεν θα μπορέσω να σου ζητήσω να φορέσεις ψηλοτάκουνα να μας ποζάρεις.
    Αγαπώ όσους και όσες από τους/τις παρτενέρ μου φοράνε μαύρες γόβες (όχι τις μυτερές)  
     
  8. Εμενα μ αρέσουν οι κοκκινες
     
  9. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Τις πορπατείς έστω καλά ή κουλουμουντρίζεις;
     
  10. Καλα, αλλα, μου αρεσουν γιατι εχουν και αλλες χρησεις εκτος απο να τις φοραω
     
  11. ΛΑΤΡΕΥΩ!!!! τιs γοβεs και τα πεδιλα φοραω ολεs τιs ωρεs γιατι φοραω μονο φορεματα χειμωνα- καλοκαιρι οποτε ειναι το μονο στυλ παπουτσιου που ταιριαζει απο 5 εκ. μεχρι και 10 και κατι εκατοστα ειναι συμβολο θηλυκοτηταs! και κομψοτηταs! 
     
  12. και ΗΔΙΚΑ αν σου σερβίρουν τα παντα με αυτα και στα 4