Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ωμολογήσεις

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος SAP, στις 29 Φεβρουαρίου 2020.

  1. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Σκεφτομαι μονο οτι με κατεχετε. Αυτο με αναβει τοσο πολυ. Δεν μπορει τιποτα αλλο να με αγγιξει. Το μουνι μου σφαδαζει για εσας. Δεν θελω ουτε εγω να το αγγιξω. Σας ανηκει. Αυτη η καυλα σας ανηκει. Η καυλα του μουνιου μου ανηκει μονο σε σας κι εγω δεν μπορω καν να το αγγιξω. Θελω να σας παραδωθω. Το κορμι μου τρεμει. Θυμαμαι να βρισκομαι εξω στο μπαλκονι και να ψιθυριζω για εσας. Ξανα και ξανα. Να σας νιωθω μεσα στο μυαλο μου. Να με κατεχετε. Ολο μου το σωμα σας ανηκει. Με τρομαζει αυτο. Θελω να ξερω σε ποιον ανηκω.

    Θελω να με κατακτησετε.

    Θελω να υψωνομαι σαν βουνοκορφη κι εσεις να με πατατε κατω.

    Θελω να μην φοβαμαι τιποτα. Μονο την τιμωρια σας. Και να σας αγαπω που με τιμωρειτε. Και να σας αγαπω που με ευτελιζετε. Και να σας αγαπω που εχετε μπει στο μυαλο μου. Και να σας αγαπω που με φερνετε σε θεση να τρεμω. Και να σας αγαπω οταν δεν με αφηνετε να τελειωσω και τελειωνετε μονο εσεις γιατι αυτο μου αξιζει. Να σας αγαπω.

    Δεν τολμω να σας πω ποσο σας θελω. Αν το ξερατε φοβαμαι πως θα γινοσασταν ακραιος. Αν το ξερατε φοβαμαι πως θα χανατε το μυαλο σας.

    Δεν προκειται να σας ποσο σας θελω.

    Μονο οταν η στιγμη θα ειναι ακριβη θα σας δειξω με ολο μου το σωμα την απολυτη υποταγη μου.

    Κι εκει θα τελειωσω.

    Θα παψω να ειμαι εγω και θα ειμαι μονο για εσας. Το απολυτο μηδεν για να μπειτε ολοκληρος μεσα του και να θεωθειτε.

    Σας αγαπω.
     
  2. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Ειμαι ελευθερη. Οσο ελευθερη μπορει να ειναι μια ανθρωπος εστω. Εργαζομαι με παιδια προσφυγων, γραφω ποιηση, κανω γιογκα.
    Οταν ντυνομαι εκφραζω το πώς αισθανομαι. Αρα καθε φορα μπορει να ντυνομαι αλλιως. Συνηθως τζιν παντελονια στενα. Μ αρεσουν τα πουκαμισα, το κοκκινο χρωμα, τα φαρδια πουλοβερ, οι κοντες φουστες, τα φορεματα. Φοραω σχεδον συνεχεια τα ιδια μαυρα μποτακια. Τον χειμωνα τουλαχιστον. Μου αρεσουν τα δερματινα, τα λουλουδιαστα, τα ανιμαλ πριντ, τα πουα, οι δαντελες, τα μπλε, τα μαυρα, τα κιτρινα και τα πρασινα.

    Ακουω κατα προτιμηση ξενη μουσικη, ποπ και ροκ και ηλεκτρονικη. Μ' αρεσει κυριως η μουσικη απο το 80 αλλα και παλιοτερη. Αγαπω πολυ τους queen, beatles.

    Με καυλωνουν οι σκεψεις μου, οι αντρες, το ξυλο, η πασαλειμενη στα μουτρα ή τα δαχτυλα μαρμελαδα.

    Διασκεδαζω χορευοντας, πινοντας τσιπουρο, παιζοντας επιτραπεζια, συζητωντας.

    Αυτα πανω κατω
     
  3. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Κάποια μου θυμίζεις του λόγου σου  
     
  4. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Τι εννοεις; ☺
     
  5. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ότι μου θύμισες κάποια κοπέλα που ξέρω  
     
  6. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Μαλιστα. Πολυ ενδιαφερον. Φιλακια!!
     
  7. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    «.. ακραίος». Άρα υπάρχουν όρια;
    «.. το μυαλό σας». Δλδ; να αναπτυχθεί έρωτας;
     
  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Καλοειπωμένα...
     
  9. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Δεν γνωριζω δεν απαντω
     
  10. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Δεν προσπαθησε ποτε να μου επιβληθει. Οταν υψωσε τη φωνη του ηταν η φωνη του θεου οργισμενη. Εδωσε την ελευθερια.

    Δεν επιζητω την αποδοχη. Φυσικα την επιζητω.
    Αποδοχη μα πιο πολυ αληθεια.
    Δεν με τρομαζουν οι ντροπες, οι εξευτελισμοι, ουτε μην μαθουν στη δουλεια μου τι βιτσιοζα ειμαι.

    Σε meeting στη δουλεια μου εχει πει συναδελφος "αυτο ειναι σαν κακο bdsm" και γελασα μονο εγω. Και της λεει μια αλλη "κανεις δεν το καταλαβε αυτο που ειπες". Και απανταει αυτη "το καταλαβε η Χ" (οπου Χ το ονομα μου).

    Την ταυτοτητα μας την κουβαλαμε παντου.

    Την ταυτοτητα μου την κουβαλαω παντου.

    Υποστηριζω ανοιχτα τις τρανς ταυτοτητες, την πολυσυντροφικοτητα, κλπ. στον χωρο εργασιας μου γιατι η ταυτοτητα μου κι η καθε ταυτοτητα δεν ειναι παρανομες.
    .
    Δεν ειμαι παρανομη ουτε κανω κατι παρανομο.

    .
    Μια συναδελφος, επισης, που εμαθε για τη συμμετοχη μου στο παρον φορουμ, με ρωτησε αν μπορει καποιος να βρει ποια ειμαι.

    Της απαντησα πως ναι, αν καποιος ασχοληθει και ψαξει μπορει. Αλλα δεν με νοιαζει. Γιατι αυτο που κανω δεν ειναι παρανομο για να το κρυψω.

    Οι επιθυμιες μου, οι φαντασιωσεις μου, οι σεξουαλικες μου προτιμησεις (παροτι δεν αφορουν κανεναν περαν απ' τους συντροφους μου) δεν ειναι κατι που οφειλει να μενει κρυφο.

    Οπως και το μουνι μου
    Ή ο κωλος μου.

    Η φυσικη μου υπαρξη δεν οφειλει να μενει κρυφη επειδη προκαλει, επειδη σοκαρει, επειδη δεν αρμοζει.


    Κι οταν καμια πουριτανη συναδελφος με κοιταει με ματια γουρλωμενα ενα πραγμα της ευχομαι φωναχτα "μια στιγμη απ' τη ζωη μου να ζησεις".

    Ατερμονη κι αλογιστη, με βαθια εμπιστοσυνη προς τους ανθρωπους, μοιραια και μοιραια πληγωμενη, γατα που ξερει να γλειφεται.

    Αυτη ειμαι.

    Κι αν σημερα ανηκω σε σενα, παντα ανηκω σε μενα.

    Αν δεν κατεχεις το ποια εισαι δεν θα καταφερεις ποτε να παραδωθεις.

    Οχι στους αντρες.
    Ουτε στο ρολερ κοστερ που λεγεται ζωη.


    Τα φιλακια μου στις καυλες σας, αγορια ❤
     
  11. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Σ ευχαριστω που ρωτας.
    Χουζουρεψα μπολικα..
    Εκανα 35 λεπτα γιογκα και μετα εφαγα χθεσινη καρμποναρα και ηπια καφε εσπρεσσο και καπνισα.
    Μετα εκανα μπανιο και μετα μιλησα με εναν κυριο που με εκπαιδευει τωρα.
    Μετα ντυθηκα κι εβαψα τα νυχια του ενος χεριου μου μαυρα και απλωσα το πλυντηριο νιωθωντας πολυ νοικοκυρα (γιατι κανονικα δεν ειμαι αλλα ετσι ενιωσα απλωνοντας το πλυντηριο σημερα). Μετα βρηκα την παρεα μου σε ενα τσιπουραδικο και ηπια πολυ και φλερταρα λιγο με ενα αγορι που τελικα εμαθα εχει κοπελα αν κι αυτος με κοιταζε οπως παρατηρησα και με αγγιξε. Εγω δεν θα αγγιζα καποιον αν ημουν καλα με την κοπελα μου. Εκτος κι αν ειμαστε σε ανοιχτη σχεση.
    Μετα δεν του εδωσα το τηλεφωνο μου λοιπον κ με κουβαλουσαν.
    Πηγαμε σε εναν οπαπ κ παιξαμε κινο. Εγω ελεγα αβερτα νουμερα και τα επαιζαν. Μετα πηγαμε σε ενα ζαχαροπλαστειο. Μετα σε ενα σπιτι. Κανονισα ραντεβου για σεξ και μετα το ακυρωσα. Ηπια καφε ελληνικο και μετα γυρισα σπιτι μου. Μιλησα με τον κυριο που με εκπαιδευει. Νομιζω η εκπαιδευση μου παει εξαιρετικα διοτι δεν μου φωναξε κι ακουγοταν πολυ ευχαριστημενος. Μετα συνεχισα να τον σκεφτομαι και αυνανιστηκα.
    Μετα κοιμηθηκα.
    Αυτα..

    Εσύ;
     
  12. Minws

    Minws Regular Member

    Σπάνιο, ακόμα κι εδώ, να υπάρχουν τυπακια σαν κι εσένα! Το κακό BDSM είναι το παρακαλετο BDSM ...τα φιλιά μου στους ατεχνους τεχνίτες