Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

άγχος!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος doulos, στις 3 Ιουλίου 2007.

  1. doulos

    doulos Regular Member

    γειά Σ/σας! εδώ και περίπου τρεις μήνες αναζητώ συστηματικά μια θέση οικιακού υπηρέτη. πάντα ήθελα να γίνω μια καλή φιλιπινέζα!!! η επιμονή έφερε αποτέλεσμα και μου παρουσιάστηκε μια ευκαιρία. μετά από ανταλλαγή μηνυμάτων και μερικές συζητησεις στο τηλέφωνο θα παρουσιαστώ για συνέντευξη μπροστά σε ένα κυριαρχικό ζευγάρι που αναζητεί σαδομαζοχιστική σχέση με ενα υποτακτικό άτομο που είναι διατεθειμένο να προσφέρει υπηρεσίες οικιακού δούλου. Παρακαλώ να μου δώσετε συμβουλές για το πως να συμπεριφερθώ. Θέλω να κάνω πολύ καλή εντύπωση και να πάρω τη θέση. Μέχρι στιγμής πιστεύω ότι τους έχω δελεάσει με τις υποσχέσεις μου για καλό ελληνικό φαγητό! Έτσι είναι άλλοι με το μουσακά ρίχνουν γκόμενες και άλλοι παρακαλάνε να υπηρετήσουν!!!   Τέλος πάντων, κάθε συμβουλή ευπρόσδεκτη! Ίσως το μήνυμα να πρέπει να μεταφερθεί στις εμπειρίες μιας και σκεφτομαι να σας γράψω τί θα γίνει την Πέμπτη! Συμβουλές παρακαλώ!
     
  2. Maley

    Maley Contributor

    να εισαι σωστος και υπακουος..οχι εξυπναδες και πρωτοβουλιες..οχι σκεφτηκα αυτο, εκεινο..αλλοι θα σκεφτονται και θα αποφασιζουν τωρα για σενα..τηρησε αυτα και θα εισαι τελειος..και θα παρεις και τη δουλεια..
     
  3. Zondag

    Zondag Regular Member

    Aπλά να είσαι συνεπής σε αυτά που έχεις υποσχεθεί. Φαντάζομαι οτι το ζευγαρι αυτά ακριβώς έλαβε υπόψη του για να σε δεχθεί σε ακρόαση...Αν λοιπόν δεν πρόσθεσες και πολύ "φαντασία" ή πράγματα που δεν είσαι ικανός να κάνεις δεν πρόκειται να έχεις πρόβλημα πιστεύω...Θα ήταν καλό σε περίπτωση που σε δεχτούνε να ζητήσεις την άδεια τους πριν γράψεις κατι εδώ. Ένας/μια δούλος/α δεν κάνει τίποτα χωρίς άδεια απο τους Ιδιοκτήτες του,μην το ξεχνάς αυτό...Πάρε το ρόλο σου στα σοβαρά αν θες να σε πάρουν και οι άλλοι στα σοβαρα...Αυτά και καλή τυχη στη νέα σου ζωή.
     
  4. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Μια (πολύ) καλή αρχή
     
  5. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: άγχος!!!

    Αν δε σε προσλαβουν αυτοι ελα σε μενα, αφιλοκερδως εννοειται..!  
     
  6. doulos

    doulos Regular Member

    παιδιά δε ξέρω, ίσως με πείτε απαράδεκτο αλλά εγώ την αμαρτία μου θα την πω. και εξομολογουμένη αμαρτία ουκέστι αμαρτία. σήμερα έκανα... bachelor party!!! επειδή από αύριο μπορεί να φοράω κολάρο είπα σήμερα να την κάνω την τρελίτσα μου και να πήγα να δω μια Αφέντρα που από καιρό είχα δει σε κάτι αγγελίες και τη φαντασιονόμουν συχνά. Έτσι για να μη μου μείνει απωθημένο σε περίπτωση που... δυστυχώς δεν τα εχω καταφέρει να μείνω στο έδαφος και κρατάω μεγάλο καλάθι.. δεν πειράζει όμως, πολλά βάζετε πολλά πέρνετε! μια ερώτηση ακόμα. αυτό που θα μου συμβεί σίγουρα μια και δεν είμαι πολύ εμπειρος είναι ότι θα βρεθώ μπροστά Τους και από αμηχανία δε θα ξέρω πως να Τους χαιρετήσω. τί προτείνετε?

    Υ.Γ. ευχαρίστως lola αλλά μάλλον η απόσταση που μας χωρίζει είναι λίγο μεγάλη  
     
  7. Maley

    Maley Contributor

    ..θα σκυψεις το κκεφαλι, δεν θα τους κοιταξεις στα ματια και θα πεις..διαταξτε..τιποτα άλλο..
     
  8. Guest05

    Guest05 Guest

    Χαμογελαστός θα χαιρετίσεις δίνοντας το χέρι. Ενώ συγχρόνως θα πεις το όνομά σου. Θα χαιρετίσεις δια χειραψίας την κυρία του ζευγαριού και κατόπιν τον κύριο. Θα περιμένεις να καθίσει η κυρία και κατόπιν θα καθίσεις κι εσύ.

    Οι κανόνες καλής συμπεριφοράς είναι πέραν και άνω του d/s πρωτοκόλλου. Δεν είσαι ακόμη σκλάβος τους και δεν γνωρίζουμε αν θα γίνεις. Θα τους κοιτάς στα μάτια ως σε κοιτούν.
     
  9. Astarty

    Astarty Contributor

    Πρόσθετα στα παραπάνω του αγαπημένου μου.

    Αν δεν συμπεριφερθούν ως πρέπει σαν οικοδεσπότες που είναι να σηκωθείς να φύγεις. Τέτοιους κυρίαρχους να τους έχεις για φτύσιμο. Προσκλήθηκες στο σπίτι τους και οφείλουν να σου προσφέρουν ένα ποτήρι νερό ή ποτό, να σε κάνουν να νιώσεις άνετα. Αν ήταν χειμώνας θα σου έλεγα ότι πρέπει να σου βγάλουν και το πανωφόρι.
     
  10. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Re: άγχος!!!

    +2
     
  11. leopoldos

    leopoldos Regular Member

    Να μην έχεις άγχος. Προσπάθησε να χαλαρώσεις. Άλλωστε για να περάσεις καλά πας.
    Και πρόσεξε να ξεκαθαρίσεις από την αρχή τι θέλεις και τι δεν θέλεις να κάνεις. Το ξέρω η επιθυμία σου είναι μεγάλη, αλλά να είσαι προσεκτικός.
     
  12. doulos

    doulos Regular Member

    το απόλυτο ξενέρωμα. ανέβαλαν τη συνάντηση. να τηλεφωνήσω από βδομάδα...