Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

αγαπημένε μου Κύριε

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος zinnia, στις 18 Δεκεμβρίου 2008.

  1. zinnia

    zinnia Contributor

    Τον είδα χτες στον ύπνο μου. Είδα να του γράφω ένα γράμμα. Στην αρχή μπερδεύτηκα. Εγραφα σ΄Αυτόν, ή στον Αγιο Βασίλη.. Δεν έχει σημασία. Σημασία έχει που το θυμάμαι mot a mot. Και ξύπνησα ουρλιάζοντας από τον εφιάλτη.

    Φανταστικέ μου Κύριε,

    Αχ να ξέρατε μόνο, που το ξέρετε -δεν είναι δυνατόν να μη το ξέρετε-, πόσο σας αγαπώ, ακόμα κι όταν με νευριάζετε. Ειδικά όταν δεν μου μιλάτε. Στο μυαλό μου. Αλλά, ποιος σας έχει ανάγκη στην τελική; Εγώ σας έφτιαξα, και μου ανήκετε. Πνευματικό μου δημιούργημα είστε και κάτω τα χέρια σας οι υπόλοιποι.

    Είναι πολύ ανακουφιστικό για μένα, όταν πηδιέμαι μ άλλους, να σκέφτομαι πως Εσείς με βάλατε. Έτσι δεν φαίνομαι στα μάτια μου - κι ας λέω πόσο διψασμένη σκύλα είμαι και όσο και να το κάνω, πάντα, ένα μέρος μου μένει ανικανοποίητο. Γιατί, από όλους μπορώ να κρυφτώ, ακόμα κι από εμένα. Όχι για πολύ. Η αλήθεια έρχεται και με μαστιγώνει. Στη μούρη. Και τότε την κρύβω κάτω από το χαλί, πίσω από την οθόνη του υπολογιστή μου, μέσα από το ποτό, στα χυμένα σεντόνια, όπως ακριβώς κάνουν κι οι γάτες με τα σκατά τους. Να μη φαίνεται, να μη μυρίζει , να μη μου φωνάζει στα μούτρα: ΨΕΥΤΡΑ. Αλλά αυτά δεν τα λέμε δυνατά, δυνατά λέμε πόσο και γαμώ είμαστε κι οι δυο μας. Εσείς που είστε και γαμώ τους φανταστικούς Αφέντες κι εγώ η αφοσιωμένη-προσηλωμένη σ΄ Εσάς.

    Δεν σας αλλάζω με κανέναν άλλον. Όλοι οι άλλοι είναι απλά οδοντόκρεμες που έρχονται και φεύγουν. Και τους βαφτίζω όπως θέλω. Εσείς, είστε η αναφορά μου. Το κέντρο της ύπαρξής μου. Σας πλάθω με πλαστελίνη. Σας δίνω σχήμα και υπόσταση. Σας κάνω όπως θέλω. Τελικά, Εσείς εξυπηρετείτε εμένα κι όχι εγώ Εσάς.


    Λεπτομέρειες… Το φαίνεσθαι έχει μεγαλύτερη σημασία από το Είναι.

    Σας φιλώ, ακουμπώντας τα χείλη μου στην τρικυμισμένη οθόνη. Του μυαλού μου.

    Ε, Φανταστικέ μου Αφέντη;
     
  2. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Stay cool, kiddo.

    Χαιρετισμούς,
    DocHeart
     
  3. Worrion

    Worrion Regular Member

    τρικιμία!!!
     
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: αγαπημένε μου Κύριε

    Τι αντίστοιχο να μπορεί άραγε να δημιουργήσει στη ζωή του ένας άθεος ,ένας Κυρίαρχος ή ένας άθεος Κυρίαρχος;
    Καταπληκτικό Ζίννια...!!!!  
     
  5. Worrion

    Worrion Regular Member

    ξεφήγαμε..
     
  6. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: αγαπημένε μου Κύριε

    Ετσι μπραβο Ζιννια. Να βαζουμε τα πραγματα στη θεση τους. 
    Ωραιο κειμενο.
     
  7. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: αγαπημένε μου Κύριε

     
     
  8. female

    female Contributor



    Είναι πολλάκις δύσκολη η κωλοζωή μέσα στα πάθη μας και μας πληγώνει τόσο που οι φυγές μας γίνονται υπερβολικά φευγάτες. Πολύ αμφιβάλλω για την αποτελεσματικότητα ενός "ηλεκτροσόκ", ή "αυτο-ηλεκτροσόκ" κι από πάνω. Τη σοφή κουβέντα την είπε ο DocHeart : "Stay cool, kiddo." Υποκλίνομαι, Doc.

     
  9. MastersHammer

    MastersHammer Regular Member

    Είναι πραγματικά πολύ δύσκολο να καταλάβει κανείς μία εναλλακτική σχέση. Γελάω καμιά φορά όταν έρχομαι αντιμέτωπος με την πλήρη άγνοια.
     
  10. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Καταπληκτικό κείμενο που πιάνει την ουσία του bdsm (πνεύμα+σωμα) από μια βανίλα. Τα θερμάα μου συγχαρητήρια. Μια ακόμη απόδειξη του εύθραυστού των συνόρων...
     
  11. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: αγαπημένε μου Κύριε

    Ολοι βρισκουμε πολλά να γελάσουμε, ελπιζοντας οτι δεν θα γελάνε μαζί μας άλλοι..

    Εισαι ο θαυμαστης του Εμπειρικου κ του Μεγαλου Ανατολικού αν θυμάμαι καλά ε?
     












    ΥΓ: Αγιες μέρες, αγιες νυχτες .. πόσο να αντέξει κανεις..  
     
  12. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: αγαπημένε μου Κύριε

    Μια ωραια συνδεση του ''live'' και του ''dreaming''....!!!!
    Ποια αλλη θα μπορουσε να το κανει τοσο ομορφα....????
    Κυριες και κυριοι........zinnia