Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

αναζητηση αφεντρας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος antonis3101, στις 9 Ιουλίου 2008.

  1. antonis3101

    antonis3101 New Member

    εχω μια μικρη εμπειρια στον χωρο αλλα θα ηθελα να βρω μια αφεντρα να με εκπαιδευση.ευχαριστω πολυ.
     
  2. Ricardo

    Ricardo Staff Member

    Γεια σου antonis3101 . Καλώς μας βρήκες.
     
  3. extreme32

    extreme32 Regular Member

    καλε εσυ δεν εισαι αυτος με την τουαλετα?
     
  4. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

  5. Puma

    Puma Regular Member

    Καλώς ήλθες  
     
  6. sissyM

    sissyM New Member

    Γειά σου , ελπίζω να βρεις την αφέντρα σου. (και να μας βρεί και μας μία)
     
  7. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: αναζητηση αφεντρας

    Σε τι να σε εκπαιδεύσει ???


    Welcome..!
     
  8. Re: Απάντηση: αναζητηση αφεντρας

    Ειπαμε στην τουαλετα. μη λεμε τα ιδια και τα ιδια
    γιατι κατανταμε κι' αηδια
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor


    Θεε και Κυριε!!!!!!!!!
    Την έξωμη την βραδυνη????????????
    Τι αλλο θα διαβασω ??????????????? 
     
  10. antonis3101

    antonis3101 New Member

    επειδη ρωτησα για εμπειριες σε εκπαιδευση τουαλετας δεν παει να πει οτι αυτο με χαρακτηριζει και επιπλεον οσοι εδω μεσα ειναι γνησιοι υποτακτικοι η σαδιστες ξερουυν πολυ καλα οτι ειναι ενα απο τα καλυτερα παιχνιδια υποταγης.
     
  11. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Δεν σου επιτιθενται κακοπροαιρετα γλυκε μου πιστεψε με, απλο χιουμορ κανουν. 
     
  12. extreme32

    extreme32 Regular Member

    μπα δεν εκανα ουτε χιουμορ. (εκανα λιγο) Απλα την ωρα που σε καλωσοριζα στο ενα νημα παραλιγο να σε καλωσορισω και στο αλλο. Θα την πατουσα σαν τον Ricardo που οπου σε συναντησει, σου ριχνει κι ενα καλωσορισμα. Δηλαδη μας εκανες introduction σε δυο νηματα. Τσαμπα ειναι βεβαια...αλλα.... καλα εκανες. μη σου πω οτι θα ριξω κι εγω ενα ξανα που ξερω περιπου τι μου γινεται , γιατι τοτε που το εκανα .... αστα!