Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ανδρες και πισω πορτα (μια εμπειρια)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος broken mind, στις 14 Μαϊου 2010.

  1. Valkiria

    Valkiria Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: ανδρες και πισω πορτα(μια εμπειρια)

    πούντο; δεν βλέπω τίποτα... 
     
  2. erosgr

    erosgr New Member

    Απάντηση: ανδρες και πισω πορτα (μια εμπειρια)

    Τελικά τι έγινε ??? Μάθαμε ?? ή ακόμα την κυνηγάει????  
     
  3. heeler

    heeler Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: ανδρες και πισω πορτα(μια εμπειρια)

    Ενώ για το αδυνάτισμα ε?
     
  4. Georgiou20

    Georgiou20 New Member

    Απάντηση: ανδρες και πισω πορτα (μια εμπειρια)

    καλησπερα. εγω το κανω με την συντροφο μου 3 χρονια. ειναι αρκετα ωραιο και το κανουμε συχνα σε πολλα και διαφορα μερη.. απλα η αρχη ειναι λιγο δυσκολη, αλλα η καυλα που εχουμε ειναι απιστευτη...
     
  5. nik42

    nik42 New Member

    Απάντηση: ανδρες και πισω πορτα (μια εμπειρια)

    εγω παντος εχω δοκιμασει με την κοπελα μου και μου αρεσε τρελλα τωρα θελω να δοκιμασω με δυο γυναικες η απολυτη γκαβλα
     
  6. dp77

    dp77 male 77

    καλημερα, εγω το ειπα στην κοπελα μου αλλα αμφιταλαντευεται..κολλαει πολυ
     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Απλά κάνε τον να νιώσει άνετα ( δυστυχώς για εσένα κουβεντιάζοντας μαζί του ) και δώσε του να καταλάβει ότι η ηδονή, ο πισινός του και ο ανδρισμός του δεν αναιρούν ο ένας τα άλλα. Αν μετά από χαλαρή συζήτηση ( την οποία εσύ πρέπει να κατευθύνεις ) ακόμα δεν θέλει έστω και να δοκιμάσει. Σίγουρα δεν θα κατάφερνες τίποτε πιέζοντας τον ούτε με ευθύ, ούτε με πλάγιο τρόπο. Ο καθένας μας έχει τα όρια του, ίσως για τον σύντροφο σου η "πίσω πόρτα" και να είναι ένα από τα δικά του.