Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ανερχομενη mistress??

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος sexoula, στις 16 Απριλίου 2010.

  1. sexoula

    sexoula Regular Member

    Λοιπον αν και παρακολουθω καιρο το forum , η συμμετοχή μου είναι μικρη,εως ανύπαρκτη,κάποια στιγμή θεωρούσα οτι δεν κάνει ο χώρος για μενα, οτι ήταν κάπως υπερβολικος.
    Γενικα θεωρούσα οτι κάποια πράγματα που γίνονται πάνω στο σεξ είναι για να εξιτάρουν της αισθησεις, κάποια χαστουκακια την ώρα της πράξης, λίγο βρίσιμο κλπ.Ακόμα και τα παιχνίδια ποδολαγνείας σε φυσιολογικο επίπεδο, γενικά δεν ήμουν τον άκρων.
    Ολα αυτα σας τα λεω για να σας βάλω στο κλίμα και να μπορέσετε να μου δλωσετε τις συμβουλές σας.
    Πριν λίγο καιρό γνώρισα ενα παλικάρι, κάναμε απίστευτο σεξ μέχρι που άρχισε να μου ζηταει διαφορα πράγματα λιγο πιο extreme, 2 μέρες τώρα μου φέρετε σαν να είμαι η ΚΥΡΙΑ του, μου ζητάει να τον ξεφτιλισω το θεμα είναι οτι μου βγαινει και το κανω το λεκτικο, ακόμα δεν έχουμε συναντηθει ωστε να το κανω και πρακτικα μονο μεσω τηλεφώνου.
    φοβάμαι όμως μην ξενερώσω, εγώ απο την μεριά μου είμαι ερωτευμενη μαζί του, αυτός πάλι δεν ξερω, επίσης φοβάμαι οτι ισως κάνω κάτι λαθος
    Τι να κάνω, βοηθηστε με
     
  2. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Απάντηση: ανερχομενη mistress??

    Συζήτησέ το μαζί του.Προσπάθησε να καταλάβεις τι άλλαξε.Το μόνο που εύχομαι είναι να σου αρέσει και να μη το κάνεις από αγγαρεία ή από απλή αγάπη για τον άλλο.Τότε είναι πολύ άσχημο....άσχημο για εκεινον που θα ''παρακαλάει'' κάθε φορά για κάτι που εσένα δεν σου βγαίνει.Διότι άλλο το ένα χαστουκάκι κι αλλό το πιο ''οργανομένο''...ελπίζω να έγινα κατανοητός.
     
  3. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: ανερχομενη mistress??

    Να συζητησετε τους προβληματισμους σου. Σιγουρα και αυτος θα εχει προβληματιστει για καποια πραγματα. Προτεινω να προσπαθησεις να τον δεις και να τον ακουσεις και το σημαντικοτερο με ξεμεθυστη καρδια και μυαλο... Μιληστε ανοιχτα και ειλικρινα για τη σεξουαλικη σας ζωη. Και καλη τυχη.
     
  4. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: ανερχομενη mistress??

    Α και κατι αλλο...εχε υποψη σου οτι εισαι ερωτευμενη με το κομματι του που εχεις γνωρισει ως τωρα. Προσεχε. Διοτι ακομα ανακαλυπτεις και εσενα.
    Μετα φοβου θεου και πιστεως λοιπον... 

    Υ.Γ.Τα λεω για να τ'ακουω κι εγω. Οχι οτι ειμαι ερωτευμενη. Αλλα λιγο να φυσηξει...
     
  5. JokerGemini

    JokerGemini Regular Member

    Re: Απάντηση: ανερχομενη mistress??

    Φιουυυυ ...φυσα βοριας, φυσα νοτιας....φιουυυυ......
     
  6. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: Re: Απάντηση: ανερχομενη mistress??

     
     
  7. Uther

    Uther Contributor

    Απάντηση: ανερχομενη mistress??

    Εν ολίγοις, το σεξ και η διερεύνηση είναι ένα παιχνίδι για να περνάμε καλά. Η γνώμη μου είναι: Μην φοβάσαι να παίξεις. Απλά μάθε τους κανόνες ασφαλείας.

    α ναι και αυτό:

    "this above all, to thine own self be true"..
    William Shakespeare
     
  8. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: ανερχομενη mistress??

    ετσι και αλλιως θα κανεις αυτο που ειναι για να κανεις .. τυπικα γυνακεια πραγματα αυτης της ηλικιας με το γνωστο σεναριο .. καλο σεξ , καμπανακια για αλλα πραγματα , αλλα το σεξ ειναι καλο , λιγο ερωτευμενη με την ψευδαισθηση , απειρες ωρες να αναρωτιεσαι γιατι ειπε αυτο που ειπε και τι εννουσε και τι ειχε στο μυαλο του , οι καλες φιλες θα σου πουνε αυτα που θελεις να ακουσεις ....
    οτι ειναι να γινει , θα γινει .. οποτε μην το σκεφτεσαι ...
    αλωστε δεν μπορουμε να αποφυγουμε πραγματα για το οποια ειμαστε φτιαγμενοι να δημιουργουμε ...
     
  9. sexoula

    sexoula Regular Member

    Απάντηση: ανερχομενη mistress??

    ποιοι είναι οι κανόνες ασφαλείας? που πρέπει να βάλω όριο?
    γενικότερα στην ζωή μου είμαι ενα κυρίαρχο θυληκό, αλλα στο θέμα σεξ θέλω ο άλλος να έχει τα ηνία, μέχρι τώρα ήξερα τι ήθελα, πέον ομως είμα πολύ μπερδεμένη
     
  10. ae1969

    ae1969 Regular Member

    BDSM, όρια και ασφάλεια είναι απόλυτα συνυφασμένα (και ας διαβάζεις εδώ και εκεί μέσα στο φόρουμ άκρως αντίθετες απόψεις).

    Ρίξε μια ενημερωτική (και εισαγωγική) ματιά εδώ --> https://www.greekbdsmcommunity.com/forums/t4790/
     
  11. SadalMelik

    SadalMelik Regular Member

    Παίζοντας στα όρια δεν παίρνεις όρκο για καμιά ασφάλεια.

    Υστερόγραφο: Ρε τι κακό να υπάρχουν αυτές οι άλλες απόψεις.
     
  12. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: ανερχομενη mistress??

    θα ελεγα , αφησε τον να σε καθοδηγησει αυτος , ξερει και ηδη το κανει
    καλη διασκεδαση