Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ανταλλαγη αποψεων

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος marianna2004, στις 21 Απριλίου 2007.

  1. marianna2004

    marianna2004 New Member

    δε θα με χαλαγε καθολου να εβρισκα μια αλλη αφεντρα να συζητουσαμε και γιατι οχι να ανταλλαξουμε τις αποψεις μας???
     
  2. Guest05

    Guest05 Guest

    Σε ποιο θέμα;
     
  3. dentman

    dentman Guest

    Απάντηση: Re: ανταλλαγη αποψεων

    Στα πώς φτιάχνονται τα γεμιστά.. τι ρωτάς κι εσύ!!!
     
  4. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: ανταλλαγη αποψεων

    Προς το παρον εχουμε παρει μερος ενας master, ενας switch και μια perv.. εγω παντως απο γεμιστα δεν ξερω..  κανα τηγανητο αυγο ισως?
     
  5. dentman

    dentman Guest

    Απάντηση: ανταλλαγη αποψεων

    Αν είναι απ'τα χεράκια σου καλή μου lola, και ένα και δύο και τρία τηγανητά αυγά.. Ψήσε μας και το ψάρι στα χείλη (αληθινή μέθοδος βασανισμού!), κάψε μας, τρέλανέ μας!!!  
     
  6. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    τι ειπατε τωρα????

    γεμιστά!!??? και μόλις άρχισα δίαιτα! φτουυυυυυυ !!! και τα φτιαχνω...μμμμ υπέροχα!!! μιαμ μιαμ!!
     
  7. Gandalf

    Gandalf Storyteller, Rebel, Mentor

    Απάντηση: ανταλλαγη αποψεων

    Θου Κύριε, φυλακή τω στόματί μου!!!

    Μη πω μεγάλη κακία πρωί πρωί...
     
  8. Guest05

    Guest05 Guest

    Πές τα ρε Γκάνταλφ γιατί πολλά θάρρητα πήραμε εδώ μέσα.
    Σφίξε τα λουριά...
     
  9. Gandalf

    Gandalf Storyteller, Rebel, Mentor

    Απάντηση: ανταλλαγη αποψεων

    Τι να πω αγαπητέ μου;

    Οτι, μια νέα κοπέλα ήρθε και θέλει να μάθει και τι μαθαίνει;; Περι γεμιστών και λοιπών συνταγών...

    Και μετά απορούμε πως καταλήγουν όλες υπέρβαρες.... !!!
     
  10. Guest05

    Guest05 Guest

    Το πιασα το υπονοούμενο Γκάνταλφ. Λοιπές συνταγές τα καταϊφάκια μου τα πολίτικα ε;
    Οφείλω να απολογηθώ. Πράγματι το έκανα με πολύ ταπεινά κίνητρα. Ο μόνος μου σκοπός ήταν
    όσοι το διαβάσουν στην επόμενη συνεδρία ( έτσι δεν το λένε;...) να μην τους χωράει το 2 νούμερο (η ζαρτιέρα).
     
  11. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: ανταλλαγη αποψεων

    Προσεχε τι λες γιατρε , εχω μαρτυρες!!!  
     
  12. dentman

    dentman Guest

    Απάντηση: ανταλλαγη αποψεων

    Εσύ έχεις μάρτυρες, εγώ έχω διάθεση να μαρτυρίσω για σένα (κυριολεκτικά πρέπει να πρόκειται για τρελό μαρτύριο το ψήσιμο ψαριών στα χείλη!), να υποθέσω ότι είμαστε σε καλό δρόμο;