Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

αντοχες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος dim2525, στις 1 Σεπτεμβρίου 2005.

  1. PD

    PD Regular Member

    Σιγουρα για ενδιαφερει κανεναν η σημειωση μου προς την lara[E-p] για τον "Κύριο Electro-pain". Γι αυτο αλλωστε εγραψα "By the way" και γι αυτο απευθυνθηκα στην lara[E-p].

    Ξερει η lara γιατι το εγραψα   και θα παρακαλουσα να μην σχολιαστει περαιτερω το συγκεκριμενο κομματι του post μου  
     
  2. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    PD πραγματικά δεν ξέρω γιατί το γράφεις πόσο μάλλον γιατί το έχεις σε εισαγωγικά, απλά το θεώρησα άσχετο με το θέμα μας, και εξάλλου δεν Είναι Ο Κύριος μου Υποχρεωμένος να Δικαιολογηθεί σε κανένα για τους λόγους που δεν γράφει ή για τη συχνότητα των επισκέψεων Του στο νετ.

    Αλλά επειδή αναφέρεσαι σ΄Αυτόν, όταν μίλησα μαζί Του στο τηλέφωνο, μεταβίβασα το ποστ σου.
    Και μου Είπε να σου μεταβιβάσω το εξής:

    Electro-pain: Χαίρομαι που βλέπω ότι παρ΄ότι έκανα 2 ποστ, μόνο 2 ποστ, επηρέασαν τόσο πολύ που με θυμάσαι και με μνημονεύεις μετά από τόσους μήνες.

    Αυτά με την εκτος θέματος αναφορά, και εισηγούμε να μην κουράζουμε άλλο τους χρήστες μ΄αυτά.

    Καλή σου μέρα  
     
  3. Kapritsio

    Kapritsio New Member

    RE: RE: αντοχες

    Ωχ ωχ ωχ lara[E-p], εκανες μεγαλο αμαρτημα βλεπω μολις τωρα, μιλαμε τεραστιο ατοπημα και απορω πως σου ξεφυγε, μιας και δειχνεις τοσο προσεκτικη οταν αναφερεσαι στον Κυριο σου ! Εγραψες μολις πριν: Electro-pain ΣΚΕΤΟ παρακαλω και χωρις να λες πριν την λεξη Κυριος ή Αφεντης ή κατι αλλο που κανεις χρηση ! Πραγμα που σημαινει οτι σε εκνευρισε απο οτι φαινεται ο PD με το κειμενο του και εχασες την ηρεμια και αυτοσυγκεντρωση σου  
    Και πρεπει οπωσδηποτε να σε τιμωρησει αυστηροτατα και πολυ σκληρα για παραδειγματισμο ο Κυριος σου για αυτο το ασυγχωρητο λαθος. Ακου εκει να λες σκετο το ονομα ενος Master χωρις αλλο προσδιορισμο  
    Εκτος αν το εκανες με πονηρη σκεψη, για να μπορεσεις να κανεις και αλλο ενα ταξιδακι στο subspace, που απο οτι φαινεται εισαι τακτικη θαμωνας της υπεροχης αυτης "διαστασης"   
     
  4. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Κατ΄ ακρίβεια το έγραψα έτσι, γιατί ακριβώς αυτό Ζήτησε από μένα να κάνω Ο Κύριος μου.
    Αν συνέβαινε αυτό που λες και γινόμουν απρόσεκτη κι εκνευριζόμουν για τέτοια μικροπράγματα, και αστειάκια μεταξύ μας, ΤΟΤΕ είναι που σίγουρα θα Αναγκαζόταν να με Τιμωρήσει.  

    Όσο για το φίλτατο PD για να είμαι ειλικρινής δεν με εκνεύρισε, μα και δεν ήταν πιστεύω αυτός ο σκοπός του. Μάλλον του άρεσε η συζήτηση που είχαν και θα ήθελε να είχε την ευκαιρία να το κάνουν συχνότερα!

    Και ειλικρινά με συγκινεί το ενδιαφέρον σου και η ενασχόληση μαζί μου, είναι απίστευτα γλυκό εντελώς ξένα για σένα άτομα να νοιάζονται τόσο που να δίνουν συμβουλές!  
    Και μάλιστα να είναι το ενδιαφέρον τους τόσο ώστε να ξεχνιούνται και να δίνουν τέτοιες συμβουλές που τους εκθέτουν κατά κάποιο τρόπο, μια και μπαίνουν σε χωράφια Άλλου Κυρίαρχου, ουσιαστικά δίνοντας σ' ΄Εκείνον συμβουλές πως να Χειριστεί την ιδιοκτησία Του!  

    Είναι απίστευτα γλυκό και ακριβώς τονίζει την έννοια της κοινότητας, που τόσο πασκίζουμε να δημιουργήσουμε, όπου όλοι νοιάζονται ειλικρινά ο ένας για τον άλλο!  

    Απλά Ο Κύριος μου Ήθελε να το γράψω από το δικό Του πρόσωπο και δεν συνηθίζει ο Ίδιος να Αποκαλεί Τον εαυτό Του Κύριο ή Master.  

    Τώρα όσον αφορά πονηρές σκέψεις, δεν συνηθίζω να κάνω toping from bottom, κάποιες προσπάθειες στις αρχές μου τις Έκοψε αμέσως, αλλά βέβαια δεν θα μπορούσες να το γνωρίζεις, και μάλλον δεν έχεις διαβάσει τι έγραψα για το πως αντιλαμβάνομαι και τι σημαίνει η τιμωρία στη δική μας σχέση, και δεν ήσουνα και υποχρεωμένη άλλωστε- αλλά βλέποντας την ανησυχία σου και το ειλικρινές ενδιαφέρον σου, νιώθω υποχρεωμένη να πω τι συμβαίνει πραγματικά σχετικά μ΄ αυτό, δηλαδή πως ποτέ δεν προκαλώ για τιμωρία μια και δεν είναι κάτι ευχάριστο και δεν μπαίνω σε sub space κατά τη διάρκεια της ακριβώς γι΄ αυτό το λόγο.

    Πέραν τούτου, θα ήθελα να σας παρακαλέσω τις τόσο φιλικές σας συμβουλές ή τα μηνύματα που πιθανόν να θέλετε να μου δώσετε να μου τις στέλνετε prv ώστε να μην μπερδεύουμε και ξεφεύγουμε από το θέμα του thread και να κουράζουμε τους υπόλοιπους.