Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

απαντησεις

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος elenwannabe, στις 9 Απριλίου 2017.

  1. elenwannabe

    elenwannabe New Member

    Γεια παιδιά ,θέλω να ρωτήσω κάτι!Όταν κάποιος θέλει να ξεκινήσει σε αυτό τον χώρο σαν υ πως ξέρει ότι θα βρει έναν σωστό Κ;Πως ξέρει ότι θα έχει γνώσεις και εμπειρία;Έχω μπερδευτεί φουλ
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δε το ξέρεις. Εμένα με μπερδεύει το νήμα που μόλις άνοιξες, τι περιμένεις να διαβάσεις ας πούμε; :- )
     
  3. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Νομίζω πως η πρώτη απάντηση είναι και η πιο βασική:

    Ποιος είναι ο "σωστός" Κ?
     
  4. elenwannabe

    elenwannabe New Member

    Έλα ντε.απλα φαντάζομαι το ρισκάρεις στην αρχη
     
  5. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Με αυτό που έγραψες συν ότι στο προφίλ ότι ψάχνεις για μάστερ θα έχεις πολλές προτάσεις για να διαλέξεις
     
  6. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Ναι ...όσο ζω μαθαίνω  

    Ρίσκο θα υπάρχει πάντα και σε οτιδήποτε. Αν τώρα το ερώτημα του νήματος είναι:
    "Πως θα ξεχωρίσω κάποιον που θα ήθελε να με αναλάβει ως υ από κάποιον που θέλει μόνο να με πηδήξει και να με παρατήσει", νομίζω ότι έχει σχολιαστεί εκτενώς σε άλλα νήματα.

    Από κει και πέρα, το ένστικτό σου μπορεί να είναι ο καλύτερος σύμβουλος.
     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Και εδώ είναι σαν ένα μεγάλο μάρκετ. Τα ράφια είναι γεμάτα με ότι καλούδι ζητά η ψυχούλα σου.
    Κάποιο έχει πιο φανταχτερή συσκευασία απ' τ' άλλα, κάποιο είναι πιο δυνατό για τους λεκέδες, κάποιο άλλο έχει περισσότερες βιταμίνες.
    Τουλάχιστον έτσι διαφημίζονται. Θεωρητικά πριν φύγεις απ' το σπίτι σου, έχεις ήδη μια λίστα με τα ψώνια που θα ήθελες να κάνεις.
    Κάποια προϊόντα τα γνωρίζεις ήδη, άλλα σου έρχεται να τα κατεβάσεις απ' το ράφι σαν τα δεις.
    Κάποια θα τα δοκιμάσεις και θα σου αρέσουν, άλλα θα δοκιμάσεις και θα βλαστημήσεις τα χρήματα που έδωσες για να τ' αγοράσεις.

    Είπαμε, μεγάλο το μάρκετ και πολλά εξαρτώνται απ' την όρεξη σου για shoppingε ( είναι γνωστό ότι κάποιες φορές κάνουμε αγορές από συνήθεια/ανία/ξέσπασμα, δίχως στ' αλήθεια να τις έχουμε ανάγκη ).

    Καλή τύχη να έχεις και κάτι τελευταίο, από μάρκετ έξω είναι γεμάτο, μικρά, μεγάλα, μπακάλικα, ακόμη και περίπτερα.
    Μην νομίζεις ότι όλοι οι Α/Κ είναι μαντρωμένοι εδώ μέσα.  
     
  8. elenwannabe

    elenwannabe New Member

    Ρε παιδιά σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις απαντήσεις.
     
  9. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Δεν υπάρχει σωστός Κ.

    Υπάρχει αυτός που θα σε κάνει να είσαι αυτό που εισαι.
     
  10. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Θα πας για έναν καφέ μαζί του. Αν δεχτεί την διάθεση σου να κεράσεις τον καφε, είναι Κ.
    Γρηγορα καβατζωσε τον μην στον πάρει κάποια άλλη.
     
  11. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Στην αρχή, στη μέση και στο τέλος το ρισκάρεις γιατί όλο και περισσότερα θέλεις. Το ρισκάρεις συνέχεια όλο και πιο πολύ.
     
  12. brenda

    brenda FU very much

    Υπάρχει ο Θεός δηλαδή, αν το αντιλαμβάνομαι σωστά; Tρέχω να τα πω στο Νίτσε...