Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

αρτι αφιχθείς

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος fractal, στις 4 Νοεμβρίου 2008.

  1. fractal

    fractal Regular Member

    από το πρώτο session μετά από δυο χρονια σχεδόν ψάξιμο εδώ μέσα βρήκα την τελεια !και κυριολεκτω .λες και ήταν στ μυαλ.ό μου, ζωντανή φαντασίωση , μετά από καποια μνμτα συναντηθήκαμε. Η πρώτη εντύπωση όπως λεει και η ίδια :" δεν θα σου πω πως ειμαι αλλά οταν με δεις θα παρακαλάς να είμαι εγώ!" Ετσι και εγινε. Πρωτη συνάντηση λίαν εντυπωσιακή .....ψηλή ,λεπτή , τελεια πόδια ,ομορφο μαλλί .Τελεια!!! Ηπιαμε μπυρες και εξέφρασα καποια στιγμή την επιθυμία να της γλύψω τα πόδια. ευτυχώς έμενε κοντά. Στο σπίτι μου φόρεσε λουράκι , άλλαξε σε ένα εκπληκτικό φόρεμα ,με τσαλαπατησε, με έβαλε και την έγλυψα , με ταραξε στη σφαλιάρα (ούτε στο δημοτικό τόσο ξύλο και σημειωτέον πήγα δημοτικό επί χούντας παρακαλώ) ,με ψιλοπήδηξε (πονούσε πολύ με ματωσε και δεν άντεχα ,παρθενος γαρ και όχι στο ζωδιο , ίσως να τα πάω προσεχώς καλύτερα) με κατούρησε , ήταν τέλειο ! καυτό έπεφτε πάνω μου σαν νεκταρ ,της έκανα μασαζ για το ευχαριστώ και την άφησα να κοιμάται.
    αναρωτιέμαι αν θα υπάρξει και δεύτερη συνάντηση και αν υπάρξει ...αλι και αλλοιμονό μου...
    ευτυχώς
     
    Last edited: 4 Νοεμβρίου 2008
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Γλυκε μου, (περα απο στατους αυτο), κατ' αρχην σε ευχαριστουμε που μοιραστηκες αυτην σου την εμπειρια μαζι μας.
    Διακρινω καπου εκει στο βαθος εναν ενθουσιασμο, ενα ψιλο- δαγκωμα της "λαμαρινας"?
    Φυσικα δεν μπορουμε να υποθεσουμε ποια ηταν και ασφαλως ΔΕΝ κανει να το πεις.
    Ο,τι ομορφο συνεβη ειναι μεταξυ σας και να το κρατησεις γλυκο μυστικο για Εκεινην και για εσενα.
    Φυσικα, εαν η συγκεκριμενη Κυρια θελησει να σε ξανασυναντησει τιποτε δεν θα την εμποδισει και ο,τι ειναι να συμβει θα συμβει.
    Εαν ομως δεν συμβει μην απογοητευεσαι.
    Εχεις κρατησει κατι απο Αυτην που ουδεις πλεον μπορει να στο παρει.
    Την αναμνηση Της.
    Να εισαι παντα καλα και να περνας παντα ετσι ομορφα.
     
  3. fractal

    fractal Regular Member

    φυσικά και είναι κατι που θα μεινει απόλυτα μυστικό και δεν ενδιαφερει κανενα.... μοιραστηκα απροσωπα μια ομορφη στιγμη. Τωρα για τη λαμαρινα στα 44 με τι δόντια να τη δαγκωσω;;
     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    τι εννοεις "αρτι αφιχθεις" ; ... η κοπελα ηταν απο city tours ;
     
  5. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Α, εγω με τα εμφυτευματα τιτανιου δεν εχω προβλημα ...
     
  6. fractal

    fractal Regular Member

    Απάντηση: Re: αρτι αφιχθείς

    ήταν c.t. κατευθείαν από τον Παράδεισο και με εστειλε στ κολαση ή το αντίθετο τόσο ποδοπάτημα έφαγα που έχασα τον προσανατολισμό μου.

    με τοσες πυρηνικές σφαλιάρες ουτε με απεμπλουτισμενο ουράνιο δε σώζονται.
     
    Last edited: 4 Νοεμβρίου 2008
  7. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: αρτι αφιχθείς



    Χαίρομε λυπημενος για σενα fractal... Καλο να βρισκει ο καθενας κατι που του ταιριαζει και του αρεσει αλλα δυσαρεστο να τον παρασερνει ο ενθουσιασμος


    Μακαρι να ξαναβρεθειτε και να ζησεις ιδιες και καλυτερες ομορφες στιγμες..!
     
  8. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: αρτι αφιχθείς

    Να ρωτήσω...Φαντάζομαι θα έλαμπες κατά την επιστροφηηη,εεεεεεεεεεεεεεεεεε   

    Και εις καλύτερα  
     
  9. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Αχ fractal...τι ρομαντικό!!!! :date:​
     
  10. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: αρτι αφιχθείς

    Χαίρομαι που χαίρεσαι 
     
  11. fractal

    fractal Regular Member

    Φιλοι (και είναι με συνειδητή επιλογή της λέξης ), ειλικρινά με συγκινείτε . Φανταζόμουν την αντιδράσή σας και γιαυτό ακριβώς μοιράζομαι κάτι τόσο όμορφο μαζί σας .
    Είναι δύσκολο να το διαχειριστώ γιατί είναι τόσες αντιφατικές σκέψεις και συναισθήματα και τα χωνεύω σιγά σιγά .Ούτε καν τολμώ να το σκεφτώ για μια νέα συνάντηση για το άμεσο μέλλον. Αν είναι να γίνει θα γίνει ή όχι.Προς το παρόν πονάει ο κώλος μου.
    Ωστόσο κάθε στιγμή στην χαοτική γραμμή του δικού μου χρόνου , είναι μοναδική και τη λατρεύω γιαυτό ακριβως που είναι και για όσο είναι. Μια σταγόνα στη θάλασσα του πόνου .Μια ψηφίδα στην προσωπική μου ιστορία, ένα κομματάκι από το παζλ που συνθέτει αυτό που νομίζω οτι είμαι. Όλα τα πράγματα που έχω προσπαθήσει απεγνωσμένα να κρατήσω στη μνήμη μου και όταν χάνοταν τα χάραζα διακριτικά με ένα ξυράφι στο προσωπικό μου ημερολόγιο .
    Το σώμα μου.
    Τη ψυχή μου.
    Σας ευχαριστώ .
     
  12. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: αρτι αφιχθείς

    χρατσα-χρουτσα θα την φας την λαμαρινα..χαιρομαι παντως γιατι χαρηκες..