Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

για τις γυναικες του φορουμ (ANAL SEX)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος t.p81, στις 2 Δεκεμβρίου 2007.

  1. mrs Danay

    mrs Danay Regular Member

    Re: Απάντηση: για τισ γυναικεσ του φορουμ

    το γεγονος οτι δε δεχονται δε σημαινειοτι χαλανε τη πιατσα!ο καθενας εκφραζεται σεξουαλικα οπως γουσταρει!!
     
  2. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    Re: για τισ γυναικεσ του φορουμ

    ναι ο τοπος ειναι γεματος κωλοτσαπερδονες
     
  3. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: για τισ γυναικεσ του φορουμ

    Kαλε δε νομιζω οτι το λεει για οσες δεν τον παιρνουν απο πισω, παρταλια μαλλον εννοει τα τσακαλια που δεν ξερουν να γαμησουν..  
     
     
  4. mrs Danay

    mrs Danay Regular Member

    Re: Απάντηση: για τισ γυναικεσ του φορουμ

    αναλογα πως το εννοουσε!αλλα μερικες δε θελουν να τοπαρουν απο πισω πως να το κανουμε τωρα δηλ! 
     
  5. t.p81

    t.p81 Regular Member

    Απάντηση: για τισ γυναικεσ του φορουμ

    πο πο πωσ με παρεξιγισατε ετσι ενοω αυτους που δεν ξερουν να γαμισουν.....
     
  6. mrs Danay

    mrs Danay Regular Member

    Re: για τισ γυναικεσ του φορουμ

    να πω κατι αλλο?και αν καποια δε το θελει πισω της δηλ ο αντρας θα ξενερωσει?
     
  7. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: για τισ γυναικεσ του φορουμ

    Οπως τη βρισκει ο καθενας! Αν δε θελουν να τον παρουν απο πισω ας τον παρουν απο μπροστα. Περι ορεξεως κωλο-κυθοπιτα 
    Αν δε θελουν να τον παρουν ουτε απο μπροστα, τοτε υπαρχει προβλημα.. (η μηπως εγω ειμαι nympho)?
     
  8. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    Re: για τισ γυναικεσ του φορουμ

    t.p81 εσυ κοιτα κανε σωστα την δουλεια σου και καποια στιγμη θα ερθει η ανταμοιβη δηλαδη στο ας το πουμε απλο πηδημα ολοι ειναι μαστορια?δεν σημαινει πως ολοι το εχουν εγκαταληψει χεχεχε!εξαλλου αν ηταν ολοι καλοι θα υπηρχε μεγαλητερος ανταγωνισμος!και δεν το θελουμε αυτο!με λιγα λογια δες το ποτυρι μισογεματο χεχεχε
     
  9. Puma

    Puma Regular Member

    Re: για τισ γυναικεσ του φορουμ

    Η αλήθεια είναι ότι μερικοί μάλλον ξενερώνουν... οπότε μάλλον σε αυτή την περίπτωση, κανείς από τους δύο δεν καλύπτει τα ερωτικά του γούστα όπως θα ήθελε... οπότε πάνε για άλλα και οι δύο   Τι απλά που τα παρουσιάζω  
     
  10. mrs Danay

    mrs Danay Regular Member

    Re: Απάντηση: για τισ γυναικεσ του φορουμ

    κοιτα,εαν δε θελει απο πουθενα ,τοτε μαλλον υπαρχει προβλημα!οχι κ ετσι ειπαμε! 
     
  11. t.p81

    t.p81 Regular Member

    Απάντηση: για τισ γυναικεσ του φορουμ

    οχι αλλα ας το δοκιμασει και μετα αν δεν τισ αρεσει τοτε οκ κανενα προβλιμα .τωρα αν δεν θελει και ειναι απολυτη ψιλοκουτο μου ακουγετε αλλα παλι οκ.απλα ρε παιδια μερικεσ φορες πρεπει στη σχεσι να κανουμε και ορισμενα πραγματα για τον αλλον που ισωσ δεν μασ πολυ αρεσουν,αλλα χρειαζοντε για να νοιοθει και ο αλλος πιο πληρης μεσα απο αυτη.αποψη μου ετσι!!
     
  12. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    Re: για τισ γυναικεσ του φορουμ

    χμ εχω ακουσει πολλους λογους απογοητευσης αλλα του κωλου πρωτη φορα χεχεχεχε